Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@justdream bu gelmeli bence 1.80 den kısalar lütfen başvurmasın 😃

1.78 olmaz mı ?

Topuklu giysek? 😂

• Kesinlikle haklısınız makul bir ücret olmalı 100 dolar bile caydırıcı bence geçerli düzeyde dil şartı hatta alt üst yaş sınırı da olmalı tabi Kanada yada Avustralya gibi çok katı seviyede değil bu şekilde ancak bu işe emek ve zaman ayıran insanlar ayrışır

• DV 2020 ve 2021 kazananlarin durumu ortada. Cogunlugu gidemiyecek gibi gorunuyor. O yuzden, insanlar sohbet odalarindan sogudu sanirim.

• @hayallerabd Şimdi konuştum, kadınlar için 1.61 dediler sınır. So sorry

• Yerimizi alalım uzun bir bekleyiş olacak fakat değecek

• <iframe width="560" height="315" src="

" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Umarım gelecek yıl bu sevinci ve mutluluğu yaşamak bana da nasip olur 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir gidemez 🙂 tabi yaşı 21 den küçük bekar ve annesi gitmek istiyorsa değişir. herşey düşünülmüş abd tarafından içiniz rahat olsun. aylık bir tempo belirliyorlar atıyorum bu ay 100 gc basılacak 90 kişi geldi vize basıldı kalan 10 sonra ki aya aktarılır.

Yok anlatamadım demek istediğimi böyle gereksizler başvurmasa belki sana bana çıkacak düşük numara gelecek ve gidicez bilemezsin ki tabiki 55 bini bir şekilde tamamlıyorlar belki Türkiye kotası dolmuyor başka ülkeye aktarıyorlar euro bölgesi genelinde bi kota var baktığım zaman ya işte kısmet zaten bizi takan da yok sanki burda öyle içimizden geçeni söylüyoruz millete kızmamak için çekilişi yapana akıl veriyoruz

• @justdream, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hayallerabd Şimdi konuştum, kadınlar için 1.61 dediler sınır. So sorry

ha öyleyse tamam, ben 1.62'yim.. sorun yok o zaman, destekliyorum 😂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG Türkiye'de de 330 dolar başvuru ücretini birçok insan veremez ancak greencard çıktığında insanlar 15-20-30-40 bin dolar gösterebiliyorlar hesabında. Yani başvuru için daha ortada sana çıkan bir şey yokken havaya para ödemek ile gitmek için varını yokunu satıp o parayı bulmak bir çelişki değil benim için. Dil şartı gibi şartlar da yine aynı para şartı gibi. Gelişmiş ülkelerde ingilizce bilme oranı ile gelişmemiş ülkelerdeki ingilizce bilme oranını kıyasladığında yine oklar gelişmiş ülkelerden yana dönecek ve yine bu da çekilişin amacı olan "DİVERSİTY" çeşitliliği zedeleyecek. Anlaşamadığımız nokta şu, ben de isterim ihtimaller artsın, bana çıksın, diğer ülkelere gitmek için o kadar uğraşacakken hiç uğraşmadan Amerika'ya gideyim ancak bu konuşulan şeyler bu programın adına ve amacına ters.

Bişey söyliycem konsolosluk mülakatına gittiğindr verdiğin 330 doların da bir garantisi yok red yersen o paran da yanıyor o zaman onlara da boşa gidecek param yok vizeyi basınca parayı vereyim demen lazım

• Green card 150$ 😂

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir yanlış düşünüyorsun sana bana çıkacak diye abd zaten yedeğini seçiyor ayrıca toplam 11 milyon başvuru var. eu bölgesinde bilmem kaç tane bu kadar kişi içinden o kişinin yerinde olma ihtimalin gc çıkma ihtimalinden binlerce kat daha düşük.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir gidemez 🙂 tabi yaşı 21 den küçük bekar ve annesi gitmek istiyorsa değişir. herşey düşünülmüş abd tarafından içiniz rahat olsun. aylık bir tempo belirliyorlar atıyorum bu ay 100 gc basılacak 90 kişi geldi vize basıldı kalan 10 sonra ki aya aktarılır.

Bunları o adam bilmiyor işte 38 yaşında 🤦🏻♂

• @justm Hadi yine iyisiniz 🙂

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ping-PONG Türkiye'de de 330 dolar başvuru ücretini birçok insan veremez ancak greencard çıktığında insanlar 15-20-30-40 bin dolar gösterebiliyorlar hesabında. Yani başvuru için daha ortada sana çıkan bir şey yokken havaya para ödemek ile gitmek için varını yokunu satıp o parayı bulmak bir çelişki değil benim için. Dil şartı gibi şartlar da yine aynı para şartı gibi. Gelişmiş ülkelerde ingilizce bilme oranı ile gelişmemiş ülkelerdeki ingilizce bilme oranını kıyasladığında yine oklar gelişmiş ülkelerden yana dönecek ve yine bu da çekilişin amacı olan "DİVERSİTY" çeşitliliği zedeleyecek. Anlaşamadığımız nokta şu, ben de isterim ihtimaller artsın, bana çıksın, diğer ülkelere gitmek için o kadar uğraşacakken hiç uğraşmadan Amerika'ya gideyim ancak bu konuşulan şeyler bu programın adına ve amacına ters.

Bişey söyliycem konsolosluk mülakatına gittiğindr verdiğin 330 doların da bir garantisi yok red yersen o paran da yanıyor o zaman onlara da boşa gidecek param yok vizeyi basınca parayı vereyim demen lazım

Greencard başvurusu için ortada hiçbir şey yokken vereceksin o parayı lotoda senin kazanacağın belli bile değil. Diğer tarafta greencard görüşmesinde yani vize görüşmesinde ödeyeceksin, bütün vize görüşmeleri için ödüyorsun o parayı zaten.

• ⭐⭐⭐⭐

@justm onun içinde şartlar var 😃 size gelen iş teklifi yıllık 44 bin euro dan fazla olmalı en basitinden 😃 böyle bir teklif almakta biraz zor 😃

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Greencard başvurusu için ortada hiçbir şey yokken vereceksin o parayı lotoda senin kazanacağın belli bile değil. Diğer tarafta greencard görüşmesinde yani vize görüşmesinde ödeyeceksin, bütün vize görüşmeleri için ödüyorsun o parayı zaten.

Tamam işte adam sana vizeyi kesin vereceğibi söylemiyor ki gel bi görüşelim demek için 330 dolar alıyor red yiyende az değil hani

• @Rhonster 44 bin eurocuk mu sadece ?

• .,.,.,.,

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |