Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yanutsu maalesef 5 binde değilim. Benim ki 8xxx

• @goldenhill, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@yanutsu maalesef 5 binde değilim. Benim ki 8xxx

anladım. bence birkaç hafta iyi arastırın. acele etmenize gerek yok yani

• @Burak Bu yıl 8. başvurumda çıktı, halbu ki her yıl olduğu gibi ''Has not been selected'' yazısını görmek için kontrol sayfasına girmiştim, yılmayın lütfen...

• Merhaba arkadaşlar benim case number 25xxx gelme ihtimali var mıdır bilgilendirirseniz sevinirim

• @Bugra-Ekinci, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Merhaba arkadaşlar benim case number 25xxx gelme ihtimali var mıdır bilgilendirirseniz sevinirim

Normal şartlar altında 2022 Haziran gibi gelmesi gerekiyor. Konsolosluklar düzenli bir çalışma yaparsa tabii

• @yanutsu 8xxx sizce ne zaman gelir.

• @goldenhill, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@yanutsu 8xxx sizce ne zaman gelir.

bende yeniyim hocam araştırdıkca öğreniyorum.

bu linkte geçmiş senelerde ay ay kaçıncı sıralar gelmiş görebiliyoruz. Ancak 2020 ve 2021 için korona nedeniyle herkese verilmemiş. Hatta davalar açılmış falan. Size 2019 - 2018 falan bakarak tahmin yapabilirsiniz.

• @yanutsu, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

niyim hocam araştırdıkca öğreniyoru

Burada aşağıdaki tabloda 8800. kişiye kadar çağrılmış mesela Ocak ayında. EU oldugumuz için Europe bakmamız gerekmekte.

• @yanutsu, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

teşekkürler,şubatta 10.000 e ulaşmış.

• Bu ileti silindi!

• @nevzatyildizz merhabalar, teşekkür ederim. case number 9 binin altında.

• @robbie 9 binin altında dosya numaram var.

• @FUAT-ARI İlk başvurduğunuzda size verilen numara. Yani çıkmışmı diye kontrol ettiğiniz numara.

• Arkadaşlar DS260 formunu doldurmak için çok acele etmeyin,kendinize 1 ay zaman tanıyın,nasıl doldurulacağı konusunda you tube da videolar var,yeşilkart forumunda bir videosu var (

) birkaç gün izleyin, sonra yavas yavas doldurun.hatasız bir şekilde doldurun, doldurduktan sonra hemen kcc ye göndermeyin, bir kaç kez gözden geçirin.Mutlaka hata yaptığınız ve düzeltmeniz gereken bölümler çıkıyor. Herkeze başarılar.

• @Keremsah hocam 2022 CN ilk 1000deyim. Dolar olarak belki cüzdanım boş gidebilirim mülakata. Ancak eşime ait ev tapum, bana ait 160.000₺ bandında aracım ve 6 yıllık Amerika da şirket sahibi birinin sponsorluğu olacak. Ama dediğim gibi cash olmayacak. Sıkıntı olur mu

• @ogulenginn universite mi yazacağız university mi

• @yanutsu içime su serptin be kral ağlıyordum az kalsın ben mi birşey yaptım diye

• @yanutsu hocam benim CN 900 küsürde haftaya doldurayım diyorum. Ankara başlarsa sizce ilk ay ekimde çağrılır mıyım. Kasıma atar mı. Birde dostum benim ve eşimin anne babalarının doğum yerini ne yazacağız. Eski kimliklerde sıkıntı yokta yenilerde yazmıyor doğum yeri

• @yanutsu benim 1xxx iki hafta içinde doldurmam mı gerekiyor acaba ?

• @nevzatyildizz teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |