Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@FUAT-ARI, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

DS 260 formunda "Electronic Diversity Visa Confirmation Number" isteniyor. bu numaradan kastı nedir acaba?

DS-260 formuyla ilgili olarak sadece su basligi kullanmanizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yanutsu, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Arkadaşlar case number'ımızı açık bir şekilde paylaşmanın ne gibi riskleri olabilir. @crazycells

forumdaki insanlardan korkmaniza gerek yok...

Korkmaniz gereken kisiler cevrenizdekiler 🙂 Sizin kisisel bilgilerinizi ve cekilis bilgilerinizi bilen biri DS-260 formunuza ulasabilir, bunu engellemek icin tavsiyemiz herkesin son 3 rakamini X'lemeleri... Ama dedigim gibi, gelebilecek tehlike buradan degil cevrenizden gelir (oda arkadaslari, ex'leriniz vs. )...

• Evet arkadaşlar bu sene olmadı. 2023 başvurusu için sabırla beklemeye devam. Boş durmak yok ingilizce çalışmaya ve dolar biriktirmeye devam.
    Kazan arkadaşlara bol şanslar.
    DV2022: Has not been sellected
    DV2023: 🙏

• DS-260 formunu doldururken vize randevusuna kadar geçerli olacak bir pasaporta sahip olmamız mı gerekli, yoksa varolan henüz son tarihi gelmemiş bir pasaportla da doldurabilir miyim?

Çekilişe kayıt olduğum pasaportum Temmuz, 2021 civarında bitecek. Acaba DS-260 formu için yeni pasaport alıp onunla mı işlemlerime devam etmeliyim, yoksa varolan pasaportumla mı?

• @aab tebrikler sansiniz bol olsun 👏👍🏻🤞🏻🙏🏻🧿

• Merhaba arkadaşlar, bende dv2022 kazananlar grubundayım. Fakat pasaportumun süresi başvurudan sonra doldu, yani ds-260 başvurusu süresi geçmiş pasaportla doldurulabilir mi ? şimdiden teşekkür ediyorum.

• @goldenhill tebrikler 🙏🏻🧿🤞🏻👍🏻👏

• @uysalkedi çok teşekkürler,şuan ds-260 formunu doldurmaya çalışıyoruz ama ''işleminiz gerçekleştirilemiyor'' diye uyarı veriyor.Başvurular başlamamış mı acaba? Bu arada size çıktı mı? Kusura bakmayın daha çok yeniyim forumda 🙂

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@Burak, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Eş olarak, çifte şanslı 6. sene de geride kaldı. Toplam 12 şans. Hatta 2018 çekilişi idi galiba, Eylül gibi tekrar ek çekiliş yapmışlardı sanırım. 12-14 deneme diyebiliriz.. sonuç aynı..

İmzamı güncelledim, vazifemi yerine getirdim. 😃

Durumu özetleyen şu favori videom da şurada dursun. Bir tebessüm bıraksın yüzümüzde.

Kendini uzay boşluğuna atılmış ve kazık yemiş gibi hissediyormusun? Bana arada sırada öyle oluyor da 🙂 6 yıl ve 14 başvuru dile kolay ya.. @ibrahimasar kaçıncı başvurun oldu? Sizinkisi zaten tam bir kafa sıyırmalık 😕

her dönem başka bir his oluyor. bazen bu sefer kesin çıkacak diyorsun. bazen, zaten çıkmayacak diyorsun.
    ama ilk yıllar, 10 yıldır deniyorum diyenleri görünce, benim o kadar sürmez, kesin çıkar daha önce diyordum. hem zaman su gibi geçiyor, hem de çıkmayınca çıkmıyor işte. 😃

• @crazycells Merhaba hocam,isminizi çok duydum forumda, baya yardımcı olmuşsunuz arkadaşlara.Yeşil Kart konusunda daha çok acemiyim. Nerdeyse 2 gündür işlemleri yanlış yapma ya da bir sıkıntı çıkar korkusuyla tam sevinemiyorum 🙂 Sizden Rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Şuan ds-260 formunu dolduramıyorum.Özel bir kanal vasıtasıyla birebir konuşma şansımız var mı? Aklımda milyon soru var.Bu arada Aralık ayının başlarında Turist vizesi için başvuru yapmıştım,yani Aralık ayında vize görüşmem de var,nasıl bir yol izlemeliyim? Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

• DS-260 formunu dolduramıyorum hata veriyor.Doldurabilen var mı?

• @Burak-Çayır pasaportu güncelleyin muhakkak. Eskisini de yanınızda bulundurursunuz bir problem olmaz

• @goldenhill genel sıkıntı var. Acele etmenize gerek yok haftaya denersiniz.

• @gumuspsy, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

ani ds-260 başvurusu süresi geçmiş pasaportla doldurulabilir mi ? şimdiden teşekkür ediyorum.

kesinlikle pasaportu güncelleyin öyle doldurun ds-260 formunu. ufacık bir risk almayın derim.

• @yanutsu cevabınız için teşekkürler. 🙂 geç doldurmamız bir dezavantaj olur mu acaba?

• @yanutsu çok teşekkür ederim .

• ⭐⭐ Yasaklı

formu dolduramayan varsa bana yazabilir yardımcı oldum olurum para istemez. gecen sene turkmenistandan bir cocuga ama garibim benım cenabeth liğime gidemedi sanırım burda benı goruyorsa selam etsın bide doner ısmarladı bana .Selam olsun

• @Calibraturbo ds-260 formunu dolduramıyorum hata veriyor maalesef.Türkiye'den ve Amerika'dan denedik aynı.

• ⭐⭐ Yasaklı

hata varsa bilemem websitesinde ama ıelts 8 skorum var dil bilmeyen cekınen varsa beraber doldururuz bunu demek ıstedım

• @goldenhill

@goldenhill, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@yanutsu cevabınız için teşekkürler. 🙂 geç doldurmamız bir dezavantaj olur mu acaba?

cok erken sıranız varsa 2 hafta içinde tekrar denersiniz. örnek veriyorum sıra numarası 2XXX falan ise

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |