Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Öff bu e2 zor mu acaba bugün ahsen’i de tükettim bu konuda daha önce hiç bakmamıştım çünkü...

Bir avukatla görüşüyorum öğrendiklerimi paylaşırım ilerleyen günlerde

Çok çok sevinirim. Yaşım oldu 36 gc beklersek çocuk ziyan olcak buralarda.

Merak etmeyin ben şirketi kurup gidince sırayla forumdaşları işe alıp H vizesi ile yanıma getireceğim, çoluk çombalak sahipleri öncelikli 🙂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE ahahahaha en üzüldüm hem sevindim, kendime çıkmadı başkasına vesilemi oldum acaba diye, çünkü pasaport konusunda acabaları olan biriydi 2020 ağustosta konuşmuşuz 1 sene önce nerdeyse unutmuştum 😊

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir mesaj gelmişte mailde görünce bi bakayım demiştim, aynı tempoda 1 sene burda durmak mumkun değil 🥲 son 2 ayı güzel geçirdik vesselam, 8 mayıs gelmeseydi iyiydi 😂

• @Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Öff bu e2 zor mu acaba bugün ahsen’i de tükettim bu konuda daha önce hiç bakmamıştım çünkü...

Merak etmeyin ben şirketi kurup gidince sırayla forumdaşları işe alıp H vizesi ile yanıma getireceğim, çoluk çombalak sahipleri öncelikli 🙂

Ben ne kadar para lazım, nasıl bir iş kurmalıyız, acaba tüm paramızı batırır mıyız yoksa kurduğumuz iş ilerler mi bunları çok merak ediyorum.

• ⭐⭐⭐

@istanbuladami kanada eğitim yoluyla gitmeye kalkıpta red alan ne bileyim hiç görmedim, adamlar biliyo çümlü okumaya gelip orda kalacağını, eşlere çalışma izni veriyo insacıllar, abd gibi yallah tazik modunda değiller

• @ahsenaydgdu Kanada zaten göçmen alımı konusunda da abd den çok daha fazla ilan çıktığından eğitim yolu ile gelmek isteyenlere biraz daha toleranslı davranıyor olabilir elbette.

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra vallahta hazırdık billahta ama çıkmadı 🥲 o da extra üzüyo işte hazır olsan ve çıkmasa üzüntü daha büyük, şimdi zaten çıksada ay aman hazır değildik falan diye sallanabiliyor, geçen sene ben birazda öyle sallayabilmiştim. Ama bu sene çok koydu 🥲

• @emreypc ben zannetmiyorum ama olursa da zaten ülke olarak bizim yüzdemizi çok etkilemeyecektir

• ⭐⭐

@hascerob yaaaa 😞 ben merak ediyordum sizi sağlık olsun

• @Zelene başka diyecek şey yok maalesef hepimiz sağlık olsun dedik ama içimiz paramparça 🥺

• ⭐⭐⭐

@justm dünyabenimevim instagram takip edinn.. bilmiyorum evli misinz berkar mı çocuk var mı yok mu ama hesaba bi göz atın. 3 kişilik bir aile ve inanılmaz mutlular her gün orda oldukları için şükür ediyorlar..

Aşırı uzak olmasa ben bile isterim 2 tane yazıştığım arkadaşım var onlarda çok keyifli ve hiç yılandan fübörtü böcekten bahsetmediler

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78 valla imkan olsa gerçekten E2 için ben de araştırma yapacağım ama malum şartlar.. haa siz yatırımcı olup iş ve GC sahibi olursunuz o zaman personele ihtiyacınız olursa ve sponsor olursanız seve seve ve koşa koşa gelirim 😃

İşimiz hazır, sadece Das Kapital'i bir araya getirmek lazım. Avukatlar 80 - 100k Dolores'den ağzını açıyor ama proje hali hazırda yürüyen bir iş olduğu için belki daha düşük miktarlarla da hayata geçirilebilir. Kısmet olur da hayata geçirebilirsem "Deep Blue Lottery" ile 2 arkadaşın daha hayatını kurtarabilirim belki 🙂

• ⭐⭐

Bizim çok düşük fiyattan aldığımız coinler var çocuğa yatırımlık diye ben anladım ki onun yükselip e2 vizesi ile gitmemiz daha olası 🙂 kimseye fesatlanmıyorum çıkanlara ama aklım almıyor bu kadar bir haber insanlara çıkmasını

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir Abi sen de en kötü kazandığın dolarlarla ev alana vatandaşlık veren Avrupa ülkelerinden birinden vatandaşlık alırsın 🙂 Amazon işini ben de çok araştırdım, inceledim ancak yardım almadan olmuyor maalesef ve paket fiyatları benim şuan için ona ayırabileceğim bütçeden çok fazla. Umarım bu konuda çok daha iyi yerlere gelirsin bol kazançlar elde edersin.

Nevzat, 4 yıllık Amazon seller var burada rahat ol 😉 Niyetin varsa yardımcı olurum

Benim daha yeni 2 ay oldu 1 satş var 🙄

• @Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78 valla imkan olsa gerçekten E2 için ben de araştırma yapacağım ama malum şartlar.. haa siz yatırımcı olup iş ve GC sahibi olursunuz o zaman personele ihtiyacınız olursa ve sponsor olursanız seve seve ve koşa koşa gelirim 😃

İşimiz hazır, sadece Das Kapital'i bir araya getirmek lazım. Avukatlar 80 - 100k Dolores'den ağzını açıyor ama proje hali hazırda yürüyen bir iş olduğu için belki daha düşük miktarlarla da hayata geçirilebilir. Kısmet olur da hayata geçirebilirsem "Deep Blue Lottery" ile 2 arkadaşın daha hayatını kurtarabilirim belki 🙂

80-100k yı sadece avukata mı vericeksiniz? İş için ayrı bütçe mi? Bir de beni yazın listeye lottery olayında pek şansım yok ama belli mi olur belki bana çıkar 🙂

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz bide maddiyat, bekarken fenomen olmak lazım ki öyle 100 lerce milyar bu yolda harcansın, hadi evliylen ordan burdan takı tokadan geliyo ev oluyo satılıyo falan. Bekar biri anca çalışıp kredi çekse o kadar krediyide karşılıksız veriyolar mı bilmiyorum 🧐

• ⭐⭐⭐

Bizz dayanamadık eşimle baktıkk maalesef bize de çıkmamış arkadaşlar zaten hiç umudum kalmamıştı sizlere çıkmadığını gördüğümde.. tüm motivasyonum kaybolmuştu.. gideyim de kafamı duvarlara vurayım 🥺🥺

Yapma yaa sende mi 🙄🙄 neyse seneye hep birlikte gideriz uçak çok eglenceli geçr😥

• ⭐⭐

@Zelene başka diyecek şey yok maalesef hepimiz sağlık olsun dedik ama içimiz paramparça 🥺

üzüldüm ilk defalarca baktım yok 😞 ama içime bir ferahlama geldi kafam bi boşaldı rahatladım sanki yüküm gitti ama bunu yıllar yıllar boyunca yaşar mıyım bilmiyorum

• @Zelene biz de bugün eşimle e2 yi araştıralım diye konuştuk. Ciddi ciddi eğilcem bu işe. Bu yılda başvurup beklerim baktım çıkmadı e2 ye saldırıdım bir tane evladım var ev bırakana kadar hayat bırakırım çalışsın kendi evini alsın kurtaralım burdan onu.

• @hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Ben ne kadar para lazım, nasıl bir iş kurmalıyız, acaba tüm paramızı batırır mıyız yoksa kurduğumuz iş ilerler mi bunları çok merak ediyorum.

Bir müddettir araştırıyorum ben, işin gerçek bir iş olması yani kar getirmesi gerekiyor. Dolayısıyla sırf E2 için altı boş bir projeyle yola çıkmamak gerekiyor. Zaten 5 yıllık plan vs sunuluyor hatırladığım kadarıyla. Dosyayı avukat aracılığıyla hazırlatmak hatta başından sonuna bir profesyonelden destek almak gerekiyor. E2nin ilacı sermaye, yani en az 500.000 civarı yatırımı cebimize koyup, ayağı yere basan ve gerçekten yapacağımız bir iş planı ile yola çıkıyoruz. Akabinde de geçimimizi bu işten sağlıyoruz tabi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |