Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Keşke bütün ülkeler çekiliş yapsa birinden biri tutardı:)

Bu şansla kesin Suriye, Irak falan çıkardı

Gece gece güldürdün 🙂

Mayıs 2022'de akşam akşam güleriz umarım 🙂

İnşallah 🙏

• @Ali-Ege-Can-0 Aynısını düşündüm az önce. Bir iki kere ufak sürtüşmemiz oldu, insanlara karşı üslubu vs. hoş değil ancak hakkını yemeyeyim herkesin her derdine koşuyor adam, gitmeyi en çok hak edenlerden biriydi bence ama işte adı üstünde lottery.

• Şimdi ben burada bir şey söyleyeceğim çoğu insan belki içinden aşırı kızacak benim Avustralya da yaşama şansım var ama sırf afedersiniz wc den yılan çıkar sağımda solumda böcek görürüm diye her defasında reddettim eşimi kart çıkmayınca bugün yine söylendi korkumu yensem ardıma bile bakmayacağım da böcek ve yılan ne bileyim imkansız 😂😂

Keşke bütün ülkeler çekiliş yapsa birinden biri tutardı:)

Bu şansla kesin Suriye, Irak falan çıkardı

Gece gece güldürdün 🙂

Mayıs 2022'de akşam akşam güleriz umarım 🙂

Güldürdüğüm gibi düşündürürüm de diyorsun güzel 🙂 İnşallah inşallah

• ⭐⭐

Bence çıkmayanlar olarak bizler de kendimizi şanslı sayalım. Acaba gerçekten de hazır mıydık? İşte bize bir fırsat daha. 1 yıl içinde biriktirebildiğimiz kadar para biriktirelim ki, seneye çıktığında banka hesabımız dolu olsun 🙂

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hascerob 12 Mayısta kutlama yapacaz hadi

Yok yaa hiç sanmıyorum. Gideyim de e2 falan araştırayım 🙂

• ⭐⭐

Şimdi ben burada bir şey söyleyeceğim çoğu insan belki içinden aşırı kızacak benim Avustralya da yaşama şansım var ama sırf afedersiniz wc den yılan çıkar sağımda solumda böcek görürüm diye her defasında reddettim eşimi kart çıkmayınca bugün yine söylendi korkumu yensem ardıma bile bakmayacağım da böcek ve yılan ne bileyim imkansız 😂😂

Dakika düşünmeyin. Birkaç saat önce 6 yıldır Avustralya'da yaşayan arkadaşımla görüştüm. Onun gittiği sene olan 2015'ten şu ana kadar çok fazla şeyin değiştiğini ve oraya gitmenin aşırı zorlaştığından bahsetti. Şansınız varsa bence onu da kaybetmeyin. Ve dediğiniz olayı daha hiç yaşamadı kendisi 6 yıldır 🙂

• @justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Şimdi ben burada bir şey söyleyeceğim çoğu insan belki içinden aşırı kızacak benim Avustralya da yaşama şansım var ama sırf afedersiniz wc den yılan çıkar sağımda solumda böcek görürüm diye her defasında reddettim eşimi kart çıkmayınca bugün yine söylendi korkumu yensem ardıma bile bakmayacağım da böcek ve yılan ne bileyim imkansız 😂😂

Bu diyeceğime de belki insanlar kızacak ama Türkiye'de çok daha tehlikeli hayvanlar var 🙂 Bence fırsatın varsa asla kaçırma değerlendir. Sydney Melbourne gibi şehirlerde tuvaletten yılan çıkma vs. olayları yaşanmıyor diye biliyorum kırsal kesimde öyle şeyler yaşanıyormuş. Benim de 1.5 senelik gitme ihtimalim var greencard çıkmazsa oraya gidecem bakalım oraya da gidip kalıcı olabilir miyim

• selamlar bende başvuru yapacağımm, ilk başvurum olacak herkese bol şans

Dakika düşünmeyin. Birkaç saat önce 6 yıldır Avustralya'da yaşayan arkadaşımla görüştüm. Onun gittiği sene olan 2015'ten şu ana kadar çok fazla şeyin değiştiğini ve oraya gitmenin aşırı zorlaştığından bahsetti. Şansınız varsa bence onu da kaybetmeyin. Ve dediğiniz olayı daha hiç yaşamadı kendisi 6 yıldır 🙂

Bundan 1-2 yıl önce 65-70 puanla rahatlıkla pr alınırken şuanda 85-90 puana çıkmış durumda. Greencard çıkmıyor, Avustralya düşünüyorum şartlar zorlaşıyor elimi nereye atsam kuruyor 🙂

• ⭐⭐

@justm Eğer öyle bir şansınız varsa 1 dk bile düşünmeyin şu yaşadığımız dünyada böcek ve yılan korkulacak en son şey

• ⭐⭐⭐

@Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@ayvalik10'da kilit galiba çıt yok.

Forumun asabisi. Bir kaç kere eksi vermişliğim vardır ama cidden ona çıkmasını istiyorum. Hala ses soluk çıkmaması beni de meraklandırdı. Umarım güzel haberi kutluyordur 😕

Bence çıkmayanlar olarak bizler de kendimizi şanslı sayalım. Acaba gerçekten de hazır mıydık? İşte bize bir fırsat daha. 1 yıl içinde biriktirebildiğimiz kadar para biriktirelim ki, seneye çıktığında banka hesabımız dolu olsun 🙂

Öyle deme ben hazırdım be 🙂 Şaka bir yana ben çıkmasını çok isteyip, çıkacağını düşünmeyip ama ya çıkarsa diye baktım sonuçlara. Çıkmamasına çok üzüldüm diyemem çünkü bekliyordum ama şuna üzüldüm annem çok istiyordu bana çıkmasını ve gitmemi. Çıksaydı ona anneler günü hediyesi olacaktı ama çıkmadı.

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ali-Ege-Can-0 Aynısını düşündüm az önce. Bir iki kere ufak sürtüşmemiz oldu, insanlara karşı üslubu vs. hoş değil ancak hakkını yemeyeyim herkesin her derdine koşuyor adam, gitmeyi en çok hak edenlerden biriydi bence ama işte adı üstünde lottery.

Aynen öyle, hakediyor.

• ⭐⭐

Bundan 1-2 yıl önce 65-70 puanla rahatlıkla pr alınırken şuanda 85-90 puana çıkmış durumda. Greencard çıkmıyor, Avustralya düşünüyorum şartlar zorlaşıyor elimi nereye atsam kuruyor 🙂

Tabiki en kolay ve sancısız yolun green card olduğunda herkes hemfikir. Ancak, tek yolun bu olmadığını da biliyoruz. 1 yıl gayet iyi bir süre. 1 yılda insan sıfırdan İngilizce öğrenip, Kanada, Avustralya ve birçok Avrupa ülkesine kalifiye bile gidebilir. Yeter ki biraz azim olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

Ah be arkadaşım der başka da bir şey demem 😕

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Umarım güzel haberi kutluyordur

İnşallah öyledir. Ben de çok istiyorum.

• @justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Amerikada'da börtü böcek çok diyorlar

• @abrakadabra Bence bu iş sadece greencarda başvurmakla olmaz. Dediğin gibi gitmek isteyen insan azmedecek, çabalayacak, bir şeyler yapacak. Defalarca yazdım tek yol greencard olarak bakan bir insanın kazanma olasılığı sadece %2.

• ⭐⭐

@depresif, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Amerikada'da börtü böcek çok diyorlar

Sincap çok sadece 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |