Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sezcek, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@crazycells merhabalar, DS260 da interview place'i istanbul olarak kaydetmeme izin verdi ve degisik bir durumda kaldim; kcc ye konu ile ilgili mail attim ancak bir sorun olur mu veya otomatik ankara mi olacaktir bilginiz var midir

Ankara'ya yonlendirileceksiniz, Istanbul'da gocmen vize verilmiyor.

Sorular icin su basligi kullanmalisiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları

Israrla yanlis basligi kullanmaniz forumdan kalici olarak cikarilmaniza neden olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Enigmaspy, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Bu sene ilk basvurumda piyangoyu tutturdum resmen gercekten cok sevınclı ve mutluyum 🙂

DS-260 formunun gonderım son tarıhı gıbı bır sey bulamadım mezunıyetım 2 ay sonra ve mezun olduktan sonra mı doldurmam gerekiyor acaba yoksa simdiden mezun olarak dolurmam mı gerekiyor acaba

sorularinizi surada sorabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları

• @Tuğberk-Çalışkan çok teşekkürler inşallah gelir sıra ve hemen LA de gözümü açarım 🙂

• Benim askerlik tecilim Aralık/31/2021'de bitiyor. Bu problem teşkil edermi acaba ? Başka tecil hakkım yok şuanlık.
    DGS'ye girip 4 senelik aöf kayıt olabilirsem uzatıcam işte.

• Merhaba arkadaşlar, mülakat yeri seçimi olarak normalde Ankara gözüküyor, listede İstanbul'u seçebildiğimizi gördüm, İstanbul'da da mülakatlar yapılıyor bir sakınca yok değil mi seçmemde?

• @DustyBlue vallahi selected 😂

• @Mehmet-Alicem-Özdilek, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Merhaba arkadaşlar, mülakat yeri seçimi olarak normalde Ankara gözüküyor, listede İstanbul'u seçebildiğimizi gördüm, İstanbul'da da mülakatlar yapılıyor bir sakınca yok değil mi seçmemde?

hayır istanbulu seçemezsiniz. ankara dışında görüşme yapılamıyor. o listede istanbulun olmasının bir anlamı yok. göçmenlik vizelerinde yetki ankarada.

• @nahya123 case numberda kaçıncıydın acaba

• @Aristoi sen
    n sıran 36K mıydı çok iyi sanada çıkmasına sevindim inşallah bizde gideriz hayırlısı ile ya 🙂

• @crazycells Merhaba teşekkür ederim yorumunuz için kısıtlamalar biter bitmez en erken tarihi almayı düşünüyoruz.

1. yılımdı sanırım.

Case Number: 2022EU00013XXX

• merhaba arkadaşlar "Your request cannot be processed at this time." hatası alıyorum, nedenini ve çözümünü bilen var mı acaba?

• Ben bu yıl başvurmadım, hayat koşuşturması, dersler vs. derken süreci de takip etmedim. YouTube'da açıklandığı konusunda videolar görünce foruma yazayım dedim. Kazanan herkesi tebrik ederim. Umarım o hissi birgün bizde yaşayabiliriz.

• merhabalar, "Your request cannot be processed at this time." hatası alıyorum neden olur bu sorun?

• Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Kazanan arkadaşlara bir sorum var. Fotoğrafı kendiniz mi çektiniz yoksa fotoğrafçıda mı çektirdiniz?

• @caner92, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

zanan arkadaşları tebrik ederim. Kazanan arkadaşlara bir sorum var. Fotoğrafı kendiniz mi çektiniz yoksa fotoğrafçıda mı çektirdini

ben kendim çektim. hatta photoshopla arka planı falan değiştirdim.

• @Tuğberk-Çalışkan bende onu anlattım @doremi arkadaşa. Yani evet dediğiniz gibi kazanırsanız case number veriliyor.

• @yanutsu teşekkürler yanıt için. Bende kendim çektim bu sene çünkü fotoğrafçılara çektirdiğim zaman green card foto uyumluluk uygulamasında yüzün, omuzların falan denk gelmediğini görmüştüm. dedim belki ondan mı kaybediyoruz:D bu sene kendim çektiğimde photoshopla arka fonu kendi resmimde beyaz yaptım. Ama eşimin saçları bozulduğu için beyazlaştırmada onunkini krem rengi duvar fonuyla göndermiştim. Değişen birşey olmadı yine cıkmadı. Sağlık olsun 😃

• Arkadaşlar merhaba. Şuan Rusyada çalışıyorum. ve ayrıldığım eşim ile tekrar barıştık ve tekrar evlenmeyi düşünürken bana Green kart çıktı. Eşim türkiyede ve ben rusyada iş için bulunuyorum. Şimdi ne yapacağımla alakalı araştırmalara başladım. Sanırım ilk önce Ds-260 formunu doldurmam gerekiyor. Fakat şuan rusyada olduğumuzdan dolayı evlenip evli olarak dolduramıyorum. sanırım bu sonradan yani vize görüşmesine kadar yapılabiliyormuş. (Bilginiz varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum) Bunun dışında şuan Dv260 ı doldurmak istediğimde ise sayfada böyle bir uyarı alıyorum. "Your request cannot be processed at this time" bununda neden olduğunuz bilen bir arkadaşım yazabilirse çok mutlu olurum. Umarım yeni bir hayata başlangıç için doğru adımları doğru bir şekilde atabiliriz. Allah herkesin gönlüne göre versin. Kazanamayan arkadaşlarımada şimdiden seneye çıkması dileklerimle

DV2020: Has not been sellected
    DV2021: Has not been sellected
    DV2022: 2022EU000XXXXX

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |