Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ramazan Vizeyi alınca da mezuniyet törenine gelmiş aile bireyi 😃

• ⭐⭐

@bezelye Aynen öyle 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ramazan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

hepiniz icin seviniyoruz

Sayın @crazycells'tin kazananlara karşı çocukları üniversite kazanmış aile bireyi gibi yüzünde gülümsemeler olduğuna yemin edebilirim 🙂

valla sayin @Ramazan zaten son 1.5 yildir mutluluktan cok huzun paylastik forumda... umarim tez zamanda tum vize basvurularindan olumlu haber aldigimiz bir doneme gecis yapariz...

• ⭐⭐

umarim tez zamanda tum vize basvurularindan olumlu haber aldigimiz bir doneme gecis yapariz...

Umarım olumlu dönüşler alırız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

listenin su anki guncel haline gore eski forum uyelerimizden 22 24 talihlimiz varmis, lutfen eksiklikleri bildirmeyi unutmayin.

Talihli olan butun arkadaslari tebrik ederim, umarim tum surec herkese ugurlu gelir... Halihazirda forum uyesi olup talihli olan arkadaslari bu iletide listelemeye calisacagim (kendisi veya esi), gozden kacirdiklarim olacaktir diye dusunuyorum, o nedenle lutfen listedeki eksiklikleri belirtmekten cekinmeyin...

@reader
    @maestro
    @hurricane
    @WithNaz
    @Bahadır17
    @Fouray
    @kronos
    @caner-memiş
    @MehmetArikan
    @Ahmet-Kölüş
    @brock
    @muhlis
    @Emre-Tepe
    @nadogus
    @broker
    @Figen
    @bezelye
    @Mert-doğan
    @Hasan-Özler
    @Omer-Dereli-0

halihazirda DV2021 talihlisi de olan forum uyeleri

@EzgiLera
    @axl7x
    @ozeryilmaztr
    @Ahmet-Uysal

• ⭐⭐

listenin su anki guncel haline gore eski forum uyelerimizden 22 talihlimiz varmis, lutfen eksiklikleri bildirmeyi unutmayin.

Talihli olan butun arkadaslari tebrik ederim, umarim tum surec herkese ugurlu gelir... Halihazirda forum uyesi olup talihli olan arkadaslari bu iletide listelemeye calisacagim (kendisi veya esi), gozden kacirdiklarim olacaktir diye dusunuyorum, o nedenle lutfen listedeki eksiklikleri belirtmekten cekinmeyin...

@reader
    @maestro
    @hurricane
    @WithNaz
    @Bahadır17
    @caner-memiş
    @MehmetArikan
    @Ahmet-Kölüş
    @brock
    @muhlis
    @Emre-Tepe
    @nadogus
    @broker
    @Figen
    @bezelye
    @Mert-doğan
    @Hasan-Özler
    @Omer-Dereli-0

halihazirda DV2021 talihlisi de olan forum uyeleri

@EzgiLera
    @axl7x
    @ozeryilmaztr
    @Ahmet-Uysal

Formdan 22 kişi kazanması çok güzel bir şey umarım bir sonraki çekilişte bu sayıyı 6 ya katlarız 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @Fouray ve @kronos da sonuc odasinda paylasmis sonuclarini... listeyi 24 olarak guncelliyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Talihli olan tum arkadaslar forum excel'ini guncellemeyi unutmasinlar:

• Merhaba ben green carda başvurdum annemin adından kayıt zamanı çocuklar kısmında kendimide yazmıştım. Yazdığım zaman benim 20 yaşım vardı.Şimdi green cardı kazandık ve benim hala 20 yaşım var ama 1 aydan sonra 21 olcak. Mulakat zamanı 21 yaşım olursa ben gidebiliyormuyum . Teşekkürler

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Fıratsky, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar merhaba 23xxx çıktı. Gelme şansı nedir acaba? Birde ben yurtdışında Moskova'da ikâmet ediyorum başvuruyu burdan yapabilir miyim?

tebrikler. islemlere Rusya'dan devam edebilirsi.
    Cevap için teşekkürler.Aslında benım bir çok sorum var cevaplarsanız sevinirim.Ben hem türk hem rus vatandaşıyım başvuru sürecinde rus vatandaşlığını henüz almamıştım.Başvuruda ikamet adresimi rusya dosyayı Türkiyede babam alacak şekilde doldurdum.Evliyim eşim ve bir çocuğum rus diğer çocuğum çifte vatandaş benim gibi .Bizim tüm işlemleri Moskova'da yapma şansımız var mı o zaman ?
    Bir sorumda benim 2022 subat ayında pasaportum bitiyor .Yeni pasaport cıkartıp ds260 forumunu öyle mi göndermem lazım yoksa bu pasaport ile başvurup sonra yeni pasaport çıkartsam sorun olur mu .Formu erken göndermenin veya biraz geç göndermenin dez avantajı var mıdır ?
    Son olarak ise ben burada ev aldım ipotek ile acaba bu bir problem olur mu vize alacağım zaman .Cevaplarsanız cok sevınırım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emil-Mustafayev, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba ben green carda başvurdum annemin adından kayıt zamanı çocuklar kısmında kendimide yazmıştım. Yazdığım zaman benim 20 yaşım vardı.Şimdi green cardı kazandık ve benim hala 20 yaşım var ama 1 aydan sonra 21 olcak. Mulakat zamanı 21 yaşım olursa ben gidebiliyormuyum . Teşekkürler

Yasiniz bir sure daha 21'mis gibi durduruluyor. Mulakat gununuz vize alip almayacaginizi belirleyecek... Su basligi incelemenizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/666/gocmen-vize-ve-21-yas-siniri-problemi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar merhaba 23xxx çıktı. Gelme şansı nedir acaba? Birde ben yurtdışında Moskova'da ikâmet ediyorum başvuruyu burdan yapabilir miyim?

Cevap için teşekkürler.Aslında benım bir çok sorum var cevaplarsanız sevinirim.Ben hem türk hem rus vatandaşıyım başvuru sürecinde rus vatandaşlığını henüz almamıştım.Başvuruda ikamet adresimi rusya dosyayı Türkiyede babam alacak şekilde doldurdum.Evliyim eşim ve bir çocuğum rus diğer çocuğum çifte vatandaş benim gibi .Bizim tüm işlemleri Moskova'da yapma şansımız var mı o zaman ?
    Bir sorumda benim 2022 subat ayında pasaportum bitiyor .Yeni pasaport cıkartıp ds260 forumunu öyle mi göndermem lazım yoksa bu pasaport ile başvurup sonra yeni pasaport çıkartsam sorun olur mu .Formu erken göndermenin veya biraz geç göndermenin dez avantajı var mıdır ?
    Son olarak ise ben burada ev aldım ipotek ile acaba bu bir problem olur mu vize alacağım zaman .Cevaplarsanız cok sevınırım.

Eger Rusya'da oturum izniniz varsa orada mulakata girebilirsiniz. Guncellenmis bilgileri Ds-260 formunda belirtin, bir problem yasamazsiniz.

Birkac ay icerisinde DS-260 formunu doldurup gondermeniz yeterli. Pasaport bilgilerinizi daha sonra da guncelleyebilirsiniz, sizin tercihinize bagli. Fakat 10 yillik pasaport cikartip surece oyle baslamanizi tavsiye ederim.

ABD'de kamuya yuk olmayacaginizi gostermelisiniz. Mulakat deneyimlerini inceleyebilirsiniz...

• Merhaba, şu anda yüksek lisans öğrencisiyim. Seneye mezun olacağım. Case number 21XXX bu nedenle Ds-260 formunu nasıl doldurmalıyım?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eger Rusya'da oturum izniniz varsa orada mulakata girebilirsiniz. Guncellenmis bilgileri Ds-260 formunda belirtin, bir problem yasamazsiniz.

Birkac ay icerisinde DS-260 formunu doldurup gondermeniz yeterli. Pasaport bilgilerinizi daha sonra da guncelleyebilirsiniz, sizin tercihinize bagli. Fakat 10 yillik pasaport cikartip surece oyle baslamanizi tavsiye ederim.

ABD'de kamuya yuk olmayacaginizi gostermelisiniz. Mulakat deneyimlerini inceleyebilirsiniz...

Anladım .Teşekkür ediyorum .Interwiev location Moskova olarak secıyoruz o halde ..Ve vatandaşlık için çifte vatandaşlık işaretleyip Türk pasaportu cıkartıp islemlere Türk pasaportu ile devam etmem gerekiyor anladığım kadarıyla .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Anladım .Teşekkür ediyorum .Interwiev location Moskova olarak secıyoruz o halde ..Ve vatandaşlık için çifte vatandaşlık işaretleyip Türk pasaportu cıkartıp islemlere Türk pasaportu ile devam etmem gerekiyor anladığım kadarıyla .

Rusya pasaportu da olur. Gecerli bir pasaport olmasi yeterli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yanutsu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba, şu anda yüksek lisans öğrencisiyim. Seneye mezun olacağım. Case number 21XXX bu nedenle Ds-260 formunu nasıl doldurmalıyım?

Basvuru sartlarini zaten sagladiginiz icin cok da onemli olmayacak nasil dolduracaginiz. dilerseniz universite mezunu olarak, dilerseniz yuksek lisans ogrencisi olarak doldurabilirsiniz... sizin ne kadar cok bilgi vermek istediginize bagli...

DV sureci ve DS-260 formu icin sadece su basligi kullanin:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları

• Your request cannot be processed at this time. Bu hatanı ne demek oluyor?

• @crazycells merhaba o listeye benide ekleyebilir misiniz? sıralamam 25.750 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burooo07, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Your request cannot be processed at this time. Bu hatanı ne demek oluyor?

daha sonra farkli web browser'lardan bir daha deneyebilirsiniz.

• ⭐⭐

@Burooo07 Teknik bir sorun olduğunda bu hatayı veriyor farklı tarayıcıda deneyin yada sayfayı ctrl+f5 yapıp yenileyin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

37

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |