Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bilgisayarda. Deniyorum da noktolama işaretleri hatlı diyor. Youtube videoları izledim 2. Soyadı yerine sadece soyadı yazın diyorlar öylede denedim yok hata veriyor:/

• @ugurtatar Oraya sadece soyadı zaten farklı birşey yazma farklı tarayıcı dene ben 1 saat denedim arkadaş tekte baktı ilginç

• ⭐⭐⭐

Herkese merhaba , 4. başvurumdu. Önce arkadaşımın sonucuna baktım güç bela. Malum site açılmıyordu. Ona çıkmayınca ümidim kesildi. Sonra kendi sonucumda Randomly selected görünce bir bayram havası oluştu. Umarım sorunsuz bir şekilde mülakat kısmını atlatırız. Çıkanlara hayırlı olsun.

• Kazananların çoğu foruma yeni geliyor. Foruma bakmadan formu nasıl eksiksiz dolduruyorlar anlamıyorum? Formu eksiksiz doldursalar bile fotoğrafın bir sürü şartı var.

• Bu ileti silindi!

• @denemelik üstadım haklısınız çok detaylı bir form var, fotoğrafta da çok kural var. ancak biraz dikkatli okuyup yaptım oldu diyip göndermezseniz sorun olmuyor. ilk kez başvurdum, yaşım 34, galiba 2-3 saatimi harcamıştım başvuru esnasında.

• @kmryldz, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

herkese merhaba. ilk başvurumda çıktı, case numaram 2XXX hala inanamıyorum. forumdan bugün haberim oldu, ne kadar dolu bir forum olduğunu yeni anlıyorum, katkısı olan herkese teşekkürler.

eşim ve çocuğumun pasaportu yok, DS-260 doldurmadan önce pasaport çıkarmamız gerekiyor diye tahmin ediyorum. bu konuda yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba?

Evet ds260 formunda mülakata girecek herkesin pasaport numarası bulunacak. Hayırlı olsun inşallah süreciniz sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Sürecin sonuna kadar ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabileceksiniz 🙂

• @gokhan_fb07 4. başvurumda gene çıkmadı ve yaş 35 e geliyor artık ama gene umut gene umut diyorum 🙂 ben de turist ya da öğrenci olarak kovalamaya devam edeceğim. aynı planı ben de yapıyorum. haa abd hiç olmazsa bunun kanadası var, ingilteresi var.. her yerin ayrı bir programı ve şansı var. kısmet.. can çıkmadıkça ümit hep vardır 🙂 selamlar

• @nevzatyildizz çok teşekkür ederim. gerçekten çok başarılı bir forum.

• ⭐⭐⭐

@İbrahim-ALTIN Kim demisse kaba etinden sallamis. Gercek rakamlar icin suraya bakabilirsiniz => https://yesilkartforum.com/bulten/

• Ben buradaki olumsuzluğu ve gereksiz bilgi kirliliğini bir türlü anlamış değilim. Yok internette 10k üstü zor dendi bilmem ne. Arkadaşlar 2020 ve 2021 yılı örnek alınacak yıllar değildi. Covid Trump yasakları derken her şey bilindiğinden farklı ilerledi ve ilerliyor. Onun dışında geçmiş yılların istatistiklerine baktığımız zaman 2018 yılı 25 bin küsürlerde kapattı. 2019 DV yılı tertemiz sorunsuz atlatıldı. Anlatmak istediğim daha ortada hiçbir şey yok. Trump yasaklarının çilesini çekmeyecek bir dönem var önümüzde. Ortada herhangi bir veride yok. Ne bu olumsuzluk az sevinin nolcak falan diye. Çıkan arkadaşlar cn numarası bakmaksızın tadını çıkarsın sevincini yaşasın. Önümüzde kazanan talihli sayısı açıklanır, ekimde mülakatların gidişatına bakılır Ocak ayı geldiğin cn numaralar arasındaki boşluklara bakılır ondan sonra belirli bir rota önümüze çıkar. Kazanan herkese tebrikler. Bu sene abim talihli cn 26k. DV 2021 talihlisi olarak abim adına sevindim ve herhangi bir olumsuzluk düşünmüyorum. Benim cn 18k olmasına rağmen benden daha şanslı olduğunu düşünüyorum.

• @İbrahim-ALTIN @istavrit hocam tabiki sıra gelir siz ne yapıyorsunuz 😂 22 bin 27 bin düşük rakamlar 37 38 binden sonra riskli oluyor ki çoğu lottery de bütün numaralar current oldu

• @kmryldz, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@nevzatyildizz çok teşekkür ederim. gerçekten çok başarılı bir forum.

Teşekkürler size @crazycells 🙂

• Arkadaşlar merhabalar dv 260da formu imzalayıp yollayamıyorum nedeni nedir hiç bir sayfa yenilenmesi olmuyor. Yani imzalaya basıyorum imzalamıyor. Bu arada case numberde 000xxxxx bu x ler bizim sıramızı mı belirliyor ? Teşekkürler şimdiden

• tanidigim hic kimseye cikmadi 😞

• Herkese merhaba,
    Çıkan arkadaşları tebrik ediyorum. Çıkmayanlara ise bol şans diliyorum.
    Your request cannot be processed at this time. DS formu için giriş yapmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Bir kere giriş yaptım bir kaç bilgiyi girdim sonrasında oturumdan attı. Sonrasında hep bu hatayı alıyorum. Sebebi nedir?

• Herkese Selamlar, 2.başvurumuzda piyango bizede vurdu. Cn 9k Insallah herkesin gonlune gore bir süreç olur. Evet bende pozitif bakıyorum,2020 ve 2021 normal yillar degil zorluklar normal yani.

• @Burak-Çalışkan Başka tarayıcıdan denemeye devam edin. Giriş yapacaksınız. O hatayı almanız normal genelde oluyor öyle.

• @Tuğberk-Çalışkan Hocam öncelikle teşekkür ediyorum. Farklı tarayıcılardan ve farklı bilgisayarlardan giriş yapmaya çalıştım. Art arda olduğu için mi acaba problem oluyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |