Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @zencipsikiyatr, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Benim için de çok enteresan bir haftaydı 2 yerden iş teklifi aldım 1'ini kabul ettim ayda 7.5k verdiler. Haziran'ın başında işbaşı yapıyorum. Bu akşam green cardı kazanırsam belki de hayatımın en enteresan çelişkilerinden biri ile karşı karşıya kalacağım. Ne yapmam gerekir sizce? İşte devam mı yoksa vizeyi aldığımda gitmek mi?

Al kendini git ayol 7.5k dediğin nedir türkiye’de hele istanbulda!

• @Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob Sevincin hakkını vereceğe benziyorsunuz hadi hayırlısı 😊 Çıkacak arkadaşların o anki tepkilerini görebilmek isterdim. Benimkini zaten akşam haberlerinde izlersiniz 💥💣🕺💣💥

Ben 12 mayısta bakcam ama bu akşam kazandım yazan her bir arkadaşım için istisnasız deliririm mutluluktan... umarım polis göndermezler kapıya... 🙂

🤣🤣🤣 Allah gönlünüze göre versin 👏👏

Aminnnnn hepimizin gönlüne göre olsun inşallahhh 🙏🏼

• 1 gram heyecan yok normal mi?😂 Geçen sene çok umut bağlayınca 1 hafta kendime gelememiştim😂

• Yasaklı

@tolgasatir

Bak beni gör hadi kamil ol
    Tepeden tırnağa sen hami ol
    Rap'e göz kulak oldum, sen de ol
    Ve de holocaust'u gören insan ol
    Arı gibi uç, kartal gibi kon
    Ve de sen köle ol ya da ben patron
    Rhyme'larım can yakabilir ha, pardon ya
    Ey, bi' mini microphone

• Bugün bağcılarda birini görürseniz koşarken çığlık çığlığa sakın polisi falan karıştırmayın bendirim o 😂😂🗽

• @Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Amerika yolcusu kalmasın✈🗽
    Kapat 2yi devam et, Biden'ı bekletmeyelim 😉

• @Ping-PONG o duruma pek inanmıyorum. Tezkereye 2 ay kala il jandarma istihbarat şubeye sivil memur olarak istediler beni. Komutanım dedi kabul et olum sivilde ne yapacaksın bu fırsat bir daha gelmez dedim bitsin durmam giderim. Ben de bitirdiğim de bana da söylenmişti hatta bir kağıt imzaladım 5 yıl birsey anlatmayacaksin diye de pek inanmadım. Sanırım bu da şeyden kaynaklanıyor olabilir tüm vilayetin telsiz kodları bölgelerini vs. Bildiğimden dolayıdır diye düşünmüştüm. 9-10 sene geçti gitti 😆 Silivri deme buzdur şimdi ora 😆

• @Deep-Blue-78 hemen dostum son cağrı kalkıyor uçak 😂✈🙏🏻🗽

• @TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

I'm gonna make it by any means, I got a pocket full of dreams coz I'm from New York! 🗽 🗽

This is my last good luck charm of the DV2022. Writing my last message in English (last, before the results came in). From now on, I won't post anything till I check my result. For a long time now, we have a beautiful dream with my fiancee and maybe our dream will come true and we will be one of the winners this year. Even though it's a slight chance, even though I know that probably I won't be one of the winners.

I wish the same for all here who have that kind of dream and really want to be in the US.

I wish the best of luck to all of us, friends. See yall in the US! Fingers crossed 🤞

NYC.jpg

Nice message bro 🤘 Hadi rast gelsin

• İftardan önce mi bakacaksınız sonra mı? 😂

• Yasaklı

@Mr-Gabriel, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG o duruma pek inanmıyorum. Tezkereye 2 ay kala il jandarma istihbarat şubeye sivil memur olarak istediler beni. Komutanım dedi kabul et olum sivilde ne yapacaksın bu fırsat bir daha gelmez dedim bitsin durmam giderim. Ben de bitirdiğim de bana da söylenmişti hatta bir kağıt imzaladım 5 yıl birsey anlatmayacaksin diye de pek inanmadım. Sanırım bu da şeyden kaynaklanıyor olabilir tüm vilayetin telsiz kodları bölgelerini vs. Bildiğimden dolayıdır diye düşünmüştüm. 9-10 sene geçti gitti 😆 Silivri deme buzdur şimdi ora 😆

Aynen benim ihtisas ta ses yayın cihaz işletmeni idi ama telsiz sorumluluğuda bendeydi. 😃 Muhabere ydi benim.

• Yeni bir kullanıcı açıp bugünmü açıklanıyor,saat kaçta açıklanıyor diyesim var😜😂🤗

• @historian, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

1 gram heyecan yok normal mi?😂 Geçen sene çok umut bağlayınca 1 hafta kendime gelememiştim😂

Bende de hiç heyecan yok. Öylesine başvurdumculardan değilim çok istiyorum ama çıkma ihtimalinin düşük olduğunu biliyorum ve açıkçası çıkmayacağını hissediyorum 🙂

• @historian, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İftardan önce mi bakacaksınız sonra mı? 😂

aynı moddayım 😃 geçen sene hayallerim yıkılınca bu sene basvurup unuttum direk. en güzeli.

• @bozo açıklandı az önce

• @bozo, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yeni bir kullanıcı açıp bugünmü açıklanıyor,saat kaçta açıklanıyor diyesim var😜😂🤗

O soruyu sorana cıkacak zaten. Bak gör 😃

• ⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bugün bağcılarda birini görürseniz koşarken çığlık çığlığa sakın polisi falan karıştırmayın bendirim o 😂😂🗽

@Emtee @hascerob
    Bu akşam Show habere çıkan çıkana mikrofona doğru nickinizi haykırmayı unutmayın çok eğlenecüük🤣

• Yasaklı

@Mr-Gabriel
    Uzun künyem hala ezberimde bak 10 yıl olmasına rağmen.

Türk Silahlı Kuvvetleri
    Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    4. Kolordu Komutanlığı
    Kara Harp Okulu Komutanlığı
    Lojistik Destek Kıta Komutanlığı
    Karargah Bölük Komutanlığı
    Muhabere Takımı
    Muhabere Onbaşı
    ....... İhtisas Ses Yayın Cihaz İşletmeni
    F.... Ö...... Ordu

inanmayacaksın ama 5-6 saniyede okurdum bunu 😃

Batıda belli ihtisaslarda askerlik yapmak insanlık işi değil. 😃

• @nevzatyildizz bende çıkmayacağını hissediyorum. Çıkarsa güzel olur Anne-Babam orada benim için düzen kurmak kolay olacak. Çıkmazsada F2B’yi beklemeye devam😅

• Hadi bakalım 2020 faciasindan sonra yine düştük buralara 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |