Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Heyecanlı bekleyişte sona yaklaştık. Şimdiden herkese bol şanslar. Umarım forumdaki arkadaşlarımızdan kazanan sayımız rekor seviyede olur.

• En cok @Rhonster abi için çıkmasını istiyorum öncelikle..

• Herkese Merhaba, forumun en çömezi olarak ilk mesajımı atıyorum. Hayallerinde Amerika olan, uzun zamandır bu anı bekleyen ve çıktığında oraya gitmeye kesin olarak karar vermiş herkese çıkmasını temenni ederim. Çıkanlara süreç boyunca şans dilerim, çıkmayanlar da üzülmesin, denemeye devam etsin. Hayatta hiçbir şey için geç değil. Herkese bol şans...

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geriden okuyarak gelmeye çalışanlar çıldırıyor yalnız 😃

Sadece 2 saat bakamadım 14 sayfa birikmiş 🤦🏻♀

• Akşam greencard çıkarsa yasaklardan muaf mıyız arkadaşlar 😃 😃

• Yasaklı

@Mr-Gabriel, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG 😅😅 bizim 10 kişilik köy karakoluydu. Komutanlarla Birlikte 13 kişi falandık. Hiç öyle sorunlarım olmadı 😄 hatta 1 gün erkenden gönderdi ilçe jandarma komutanı.

3 komutan? 😃
    200 Albay 1500 üsteğmen 3000 astsubay ımız vardı bizim. Aralardakileri sen düşün.
    3000 tane de subay öğrencisi. 😃
    Yolda yürürken subaya çarpıyorsun. 😃

70 Tane kadın subay astsubay vardı.

Elif Üsteğmen vardı. Platonik aşkım. 😃

Çiğdem üsteğmen vardı. Malazgirt taburu bilgi işlem subayı.
    Bizim devre santralde kadının konuşmalarını dinliyordu sevgilisiyle. 😃

Ulan ne boktan bir askerliğim varmış benim şöyle bir düşündümde. 15 ayım hırtlık yaparak geçmiş. 😃

MEBS Şube komutanı Albay a kalp krizi geçirttiriyordum. Şimdi bir düşündüm de askerliği niye bu kadar sevdiğimi anladım.

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• @Bahadır17 gerçekten gitmek isteyen insanlara çıkar umarım. Açıklandıktan sonra ben öylesine başvurmuştum ama gitmeyeceğim gibi söylemler ile karşılaşmayız umarım.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster zaten ben çok istiyorum bana çıkmaz ruhsuz kocamla kardeşime çıkar. Bi sene başımın etini yerler bizim sayemizde diye 😂

Aaa bu şey değil mi yaa? Deli gibi isteyen ben ve istemem yan cebime koy diyen kocam! Ve eğer ona çıkarsa ömür boyunca yer kafamı.. ama razıyımm çıksın da ben lafını sözünü çekerim 🙂

• Kaldı 3.5 saat. Acayip heyecanlıyım. Sevdiğim kıza bile açılırken bu kadar heyecanlanmadım

• DV2023 bekleme odası ne taraftaydı ?

• @Nephy, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eskiden evrim hanımı takip ederdim uzun süredir paylaşım yapmıyor. Dün de bi videosunda eşi nin (burak) vefay ettiğini söyleyen bir yorum vardı. Burası kalabalikken sorayim dedim bilgisi olan var mi

Sanmam kadın bugün çiçek böcek paylaşıyordu.. Allah korusun

• @Ping-PONG senin durum epey kötüymüş. 🤦 Bizde 3 kişi olunca arkadaş gibi takılıyorsun. Hatta 1 tanesi yeni astsubay olmuştu aynı yaştaydık. Çarşıya falan gezmeye beraber gidiyorduk 😆 zaten köy karokolumuz 2 tane müstakil evdi aynı bahçe içersinde biri karakol biri uyudugumuz yer. Nöbet desen mutfakta televizyon izliyorduk biri geldiğinde mutfağın camından gözüküyordu. Zaten pek kimsede gelmezdi. Komutana selam falan zaten yoktu.günde 1 tane komutan anca oluyordu zaten onunla da gırgır şamata yapıp günü atlatiyorduk. 😄 Şimdi senin durumu düşünürsek benim askerlik epey iyi geçmiş 😀😀

• @bezelye, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Green card çıkanlar nasıl bir kutlama yapmayı planlıyorr ? 😃

DelireeeeeeceeeeZzz! Plansız programsız tertemiz delirerek kutlarız 🙂

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Melih-Tokal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Melih-Tokal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Damla-İmamoğlu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee gerçekten haklısın subwayde çalışmaya da okayim burdan kaçabilmek önemli olan

En nefret ettiğim bakış açısı da bu yahu. Hepiniz aynısınız.
    @Melih-Tokal Şu kardeşime bayılıyorum ya. Adam gidip herkesin cebinde araba ehliyeti gibi pilot lisansı olan bir memlekette. pilot olacağım diyor. Millet markete rafcı olarak gitmeyi kabulleniyor. Sen az önce multilingual ım demedin mi. Nedir ya bu ...

Abi övdün mü gömdün beni ne yaptın 😃 Her şeyi detaylıca araştırdım ve sağlığım sıhhatim yerinde olduğu sürece ve green card da varsa bence olabilitesi yüksek bir şey benim gözümde. Sonuçta herkes 80-100k para verip gitmiyor orada uçuş okulunu. Senin o araba ehliyeti gibi pilot lisansı olan dediklerinin çoğu sadece PPL'e sahip 😃

Lan sus övdüm övdüm. Ne gömecem. 😃 😃 😃 Son dakika sarma şimdi oralara 😃
    İnstagram a Combat learjet yaz takip et abiyi.
    Eski jet pilotu efsane bir adam.

Kapattım instagramı abi. Sıkıldım aptal saptal şeyler görmekten artık 😃 Gün geldi çattı. Kız arkadaşıma diyorum çıkarsa evlenip gidelim diye. Ama çıkarsa tek gideceğim. Yurtdışında yaşamak istemiyor 😃 İkimize de çıkarsa artık ev arkadaşı oluruz birbirimize abi 😃

Konuştukya aslan bunları.
    Sana kıyakta yapıcam dediğim gibi, bakalım ikimizde birden çıkma şansı çok düşük ama 😃 1/198 😃

Nasipte varsa abi olacak inşallah 🙂 Aylardık bekliyorum hiç heyecan yapmamıştım ve bugün geldi o heyecan. Herkesin hepimizin hakkında hayırlısı olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster zaten ben çok istiyorum bana çıkmaz ruhsuz kocamla kardeşime çıkar. Bi sene başımın etini yerler bizim sayemizde diye 😂

Aaa bu şey değil mi yaa? Deli gibi isteyen ben ve istemem yan cebime koy diyen kocam! Ve eğer ona çıkarsa ömür boyunca yer kafamı.. ama razıyımm çıksın da ben lafını sözünü çekerim 🙂

bizimki bilmiyo böyle şeyler hiç söylemem 😃

• Anca bitirdim geldim.. zaman yaklaştıkça akıl uzaklaşıyor, kalp ritmi çılgın atıyor... delirttt bizi ya Rab!

• Yasaklı

@Mr-Gabriel, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG senin durum epey kötüymüş. 🤦 Bizde 3 kişi olunca arkadaş gibi takılıyorsun. Hatta 1 tanesi yeni astsubay olmuştu aynı yaştaydık. Çarşıya falan gezmeye beraber gidiyorduk 😆 zaten köy karokolumuz 2 tane müstakil evdi aynı bahçe içersinde biri karakol biri uyudugumuz yer. Nöbet desen mutfakta televizyon izliyorduk biri geldiğinde mutfağın camından gözüküyordu. Zaten pek kimsede gelmezdi. Komutana selam falan zaten yoktu.günde 1 tane komutan anca oluyordu zaten onunla da gırgır şamata yapıp günü atlatiyorduk. 😄 Şimdi senin durumu düşünürsek benim askerlik epey iyi geçmiş 😀😀

Benim ki baya hareketliydi ya. Keyifliydi.

Mesela şu meşhur bordo bere pentatlon şampiyonları varya Aslan Serdar Yüzbaşı
    Kaç kişinin böyle hatırası vardır. CISM şampiyonalarında bu ne komutanım bu çok kolay dediye beni götürüp İtalyan çukuruna atmıştı. 😃 😃 😃

Özel harekat eğitim çavuşuyla tanışmıştım subay mezuniyetinde. (30 ağustos )
    Aslan Mustafa Kemal KAYHAN abim. Kızılay da fiesta barı birbirine katmıştım kafayı bulup. Güvenlikleri dövüp beni almıştı oradan bana saldırdılar diye 😃

CISM yarışlarına gelen yabancı ekiplerden Bulgar subay öğrencisi bir kızla tost yemiştim. Ama dil bilmiyordum sohbet edemedim. Sonra aynı kafiledeki bir erkek subayla sevgili olduklarını öğrendim. Kalbim kırılmıştı 😃 😃 😃

Gölbaşı nda bayrak yarışlarında şömine nin başında takılmalar...
    İsveç ve Beyaz Rusya kafilesindeki kız subay öğrencileriyle kar topu oynamıştım.

Böyle askerlik gördün mü sen ömründe 😃 😃 😃

• ⭐⭐⭐

Çocuğu uyuttum bende uyumaya çalışacağım yoksa geçmiyor bu zaman

• Beklerken ayrı bir heyecan , birde çıktıktan sonra ayrı bir heyecan yaşayacağız . Bu sefer de tekrar eyaletleri gözden geçirme, mülakat heyecanı başlayacak gidene kadar kalp dayanır umarım 😆😆

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çocuğu uyuttum bende uyumaya çalışacağım yoksa geçmiyor bu zaman

ben denedim olmadı @Ping-PONG un kahkahası kulaklarımda çınladı geri kalktım 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |