DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Tokio-japan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@physicismagister sizce satış temsilcisi dahilmidir. Biliyorsunuz tezgahlarım işte 😊

Dostum bu konu biraz spesifik. Belirli mesleklerde ustalık gerekiyor diye biliyorum. Bu konuyu uzman bir arkadaş cevaplasın.

Katılıyorum benim de çok bilgim yok ilk başvurum zaten

• @hascerob evet onlarla hayat çok güzel 🍀

• @physicismagister o uzman arkadaşı bi bulsam bırakmayacağım😂 hepinize bol şans

• Yasaklı

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Allah aşkına bendeki triplere bakınnnnn çok biliyomuşum gibi bi cvp vermeler 🙂 🙂

Oldun sen oldun 🙏😁

Dün bana Ahsen bi sayfa önerdi gördün mü? Amerika’da kötü evleri alıp yeniden yapıp satıyorlar.. ne kadar çok kâr etmişler vallahi yapılır senede 2 ev yapsan yeter..

Tarek ile Christina proje başı ortalama 10% kazanıyorlar. (Takip ettiğim kadarı ile)
    Utanmadan bugüne kadar 400milyon$ lık proje bitirdim dedi. 😃
    en az 40milyon$ cukkalamış herif 😃 pardon 20 sini Christina. 😛

Bir şirketle çalışıyorlarmış ustalar falan onlar ayarlıyordur herhalde. Ben çok severim öyle işleri gidersem araştırcam nasıl oluyor

@hascerob ever bizim de hayalimiz bu zaten aynen ev yenileyip satıcaz inşallah bir kazanalım da 🙏

Abla Elektrik - elektronik - audio - video ve akıllı sistemler tarafında destek olabilirim size.
    Şimdide akıllı sistemler uzmanı oldu adam demesinler diye şunu da şuraya iliştireyim. 😃

IMG_D40E47F7D940-1.jpeg

Sende nasıl bir kafa var yaahuuu maşallah.. hiç mi yatıp uyumadın hep mi okudun? Asperger sendromu muydu bu gizli dahilerin durumu.. ben bir şüphelendim senden.. 🙂

Abla Crestron, Head office i Rockleigh, New Jersey de olan Dünya' nın en büyük akıllı sistemler markası. Türkiye distrübütöründe 1 sene çalıştım. Bugüne kadarda yürüttüğüm projelerde hep kullandım ve kullanmaya devam ediyorum ürünlerini. Bu başlangıç seviyesi programcı sertifikası. Ben teknik tarafta uzmanım aslında. Proje uygulama.

• Galiba çıkmasını çok istemiyorum, çıkarsa hem korku, hem sevinç bir arada olucak 😃 2021 talihli arkadaşların durumu gözümü çok korkutuyor. Eğer çıkarsa gidemezsem daha çok üzülürüm.🤦🏻♀

• Şafak batan güneş 🤲🏻

• Ben FF almışım arkadaşlar seneye görüşürüz

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Allah aşkına bendeki triplere bakınnnnn çok biliyomuşum gibi bi cvp vermeler 🙂 🙂

Oldun sen oldun 🙏😁

Dün bana Ahsen bi sayfa önerdi gördün mü? Amerika’da kötü evleri alıp yeniden yapıp satıyorlar.. ne kadar çok kâr etmişler vallahi yapılır senede 2 ev yapsan yeter..

Tarek ile Christina proje başı ortalama 10% kazanıyorlar. (Takip ettiğim kadarı ile)

Bir şirketle çalışıyorlarmış ustalar falan onlar ayarlıyordur herhalde. Ben çok severim öyle işleri gidersem araştırcam nasıl oluyor

@hascerob ever bizim de hayalimiz bu zaten aynen ev yenileyip satıcaz inşallah bir kazanalım da 🙏

Abla Elektrik - elektronik - audio - video ve akıllı sistemler tarafında destek olabilirim size.
    Şimdide akıllı sistemler uzmanı oldu adam demesinler diye şunu da şuraya iliştireyim. 😃

IMG_D40E47F7D940-1.jpeg

Sende nasıl bir kafa var yaahuuu maşallah.. hiç mi yatıp uyumadın hep mi okudun? Asperger sendromu muydu bu gizli dahilerin durumu.. ben bir şüphelendim senden.. 🙂

Abla Crestron, Head office i Rockleigh, New Jersey de olan Dünya' nın en büyük akıllı sistemler markası. Türkiye distrübütöründe 1 sene çalıştım. Bugüne kadarda yürüttüğüm projelerde hep kullandım ve kullanmaya devam ediyorum ürünlerini. Bu başlangıç seviyesi programcı sertifikası. Ben teknik tarauzmanım aslında. Proje uygulama.

İtiraf ediyorum anlamadım ama güzel bir şey sanırım ismi havalı duruyor.. güzel bi alanda uzmanlaştığını varsayıp senin adına mutlu oluyorum şu an 🙂 ve eğer anlamadığım için iq seviyeme laf edersen boğarım! 🙂

• Yasaklı

Oldun sen oldun 🙏😁

IMG_D40E47F7D940-1.jpeg

Abla Crestron, Head office i Rockleigh, New Jersey de olan Dünya' nın en büyük akıllı sistemler markası. Türkiye distrübütöründe 1 sene çalıştım. Bugüne kadarda yürüttüğüm projelerde hep kullandım ve kullanmaya devam ediyorum ürünlerini. Bu başlangıç seviyesi programcı sertifikası. Ben teknik tarauzmanım aslında. Proje uygulama.

İtiraf ediyorum anlamadım ama güzel bir şey sanırım ismi havalı duruyor.. güzel bi alanda uzmanlaştığını varsayıp senin adına mutlu oluyorum şu an 🙂 ve eğer anlamadığım için iq seviyeme laf edersen boğarım! 🙂

Güzel insansın vesselam. Olur mu canım öyle şey. Biz mutfaktan yetiştik. Saygı nedir biliriz. Bakma şimdi Uzman diyorlar ekiden Ustaydı bizim yaptığımız işlerin adı. Usta olana kadar sigara paketi de taşıdık biz. İlk ustam ile hala görüşüyorum ben. 😃

• @Tokio-japan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar. Ben orta okul mezunuyum liseyi dışarıdan okuyorum ama henüz mezun olamadım. Yıllardan beri bir gözlük mağazasında satış temsilcisi olarak çalışmaktayım. Benim işim green card alabilmem için uygunmudur. Lütfen yardımcı olun

Green Card başvurusu yapabilmek için en az lise mezunu olmak şart ya da son 5 yıl içinde uzmanlık gerektiren bir alanda en az 2 yıl çalışmış olmayı belgelemek gerekiyor.

Satış temsilcisinin uzmanlık gerektiren iş kategorisinde olduğunu sanmıyorum. Bu işler şu veritabanından inceleniyor: https://www.onetonline.org/

O yüzden maalesef şu an başvuru için gerekli şartları sağlamıyorsunuz. Yine de başvuru yaptınız mı? Yaptıysanız eğitim bölümünde ne seçtiniz?

• GC.png

• Vay be şuan hepimizinde kazanıp kazanamadigimiz belli case numberim kaç acaba 😂

• Ruhumuzun ve halimizin durumunu ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor. Mayıslar bizim...

• @yldrmmm benim 7000 😂😂😂

• @yldrmmm bende merak ediyorum bakalım forumda olanlardan kaç kişiye çıkacak kaç kişinin hayatı değişecek 🙂
    Burada yıllardır olan tayfadayım birçok arkadaş greencardını aldı gitti, eski tayfa hala burada ilk günkü heyecanını koruyor 😂

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob Hemen 🙂

Bu ne böyle o kadar alışverişi ne yapcak çok merak ettimm

@nevzatyildizz @hascerob İnsanların hayata bakış açıları başka ne bu böyle kafayı yemişler

yok ya kim ne derse desin kimse bana 62 şişe hardalı açıklayamaz

Benim de düşüncem şu yönde. Bekar bir adam olarak, bir evin mutfağını kurmak ve sürekli yemek yapma bulaşık yıka külfiyetindense dışarıdan yemek çok daha mantıklı. Hem maddi olarak düşünüldüğü gibi abartı değil hem de yemek yapmaya bulaşık yıkamaya ayıracağım zamanı sosyallipe ayırırım.

ya burdaki konu şu kupon çılgığınlığı olayı kadın sırf kupon var diye 62 şişe hardal alıp depoladı da ona aklım mantığım yetmedi, yemek konusunda bende katılıyorum çok daha mantıklı oluyo malzemeler daha pahalıya geliyo genelde

Tencere yemeği en güzeli bağırsaklarınız çürürr heey gidilerrr (geldi forumun koca nenesi) 😂😂

valla orası da öyle ama bekar adam genelde düşünmüyor, dışarda da sulu yemek yapan esnaf lokantalarımız da var ayrıca 😃 Ama bir mercimek çorbası yaparım parmaklarını yersin 😃

Amerikaya bi yerleşelim çorbanızı içmeye geliriz 🙂

çıkarsa ikna turları için istanbulda da bekleriz 😃

Yaa eşleriniz sizden önce gitmek isterrr hele kadınlar eşleri geçtim çocuklarının geleceği için canını verir. Birisi daha vardı eşi hiç istemiyordu onlar da sorun yaşamıcak bak görürsünüz. Şu an netlik kazanmış bir durum olmadığından heyacan hissetmiyorlar. Hele bi çıksın her şey çook güzel olur merak etmeyin..

polyanna hakkaten işine bak 😃 ya cinsiyetçilik gibi olmasın ama özellikle evlenene kadar ailesinden ayrılmayan kadınlarda aileden bu kadar uzaklaşmak aşırı korkutucu geliyor sanırım, şuan arabayla 7 -8 dk lık mesafedeyiz keşke daha yakın olsak istediğimiz zaman giderdik kafasında

Ben evlenirken annem kızım totona güveniyosan evlen ve lütfen yakınımda oturma ben öyle sevmiyorum dedi. Ben beylikdüzü’nde yaşamayı hiç istememiştim çünkü... ilk evlendiğimde babam da yaşıyordu sık gidiyordum en son madem bu kadar gelcektin ne demeye evlendin yaşasaydık beraber dedi.. şu an hiç ihtiyaç hissetmiyorum aylarca görmediğim olur.. günlerce konuşmadığım.. ve dünyanın her yerinde yaşarım.

Günde 2 kere konuşmazlarsa bugün konuşmadık oluyor 😃

Ben de geçen anneme dedim aramadın kaç gündür iyi misin dedim “mevzumuz mu var ne konuşcaz evdeyiz işte kaç gündür” dedi :)))

Hahha annen tam benim kafamda bende anneme öyle diyorum

• ⭐⭐⭐

Var bi hayalimiz duysun ahalimiz 🎉🎉

• @Emir600RR tamam o zman çıkarsa bana yemek borcun olur 😂

• @yldrmmm benim bayağı yemek sözüm var, sanada sözüm olsun sıkıntı yok 😂

• @Emir600RR bende 2019 dan beri burdayım geçen sene başvuramadım askerdeydim inşallah bu sefer bize çıkarda artık bizde hayalimizdeki ülkede yaşarız.cok bisey istemiyoruz aslında

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

213

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.0k

| | | |