Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz alışverişi yapıyorlar ama hiç işe gitmeden günlerinin tamamını bu kupon yolunda harcıyorlar diye biliyorum. Akıl ve ruh hastası olmak lazım öyle yapmak için. Tabi siz izliyorsunuz daha iyi biliyorsunuzdur ben en son 1 sene önce izlediydim ordan hatırladığım kadarıyla bunları söyledim. İşi olan insanın bu kadar biriktirebileceğini sanmıyorum.

Forumda birisi yazdı meraktan açtım 2 bölüm izledim şuanda canlı dersteyim, öncesinde de izlemişliğim yok 🙂 Kuponları nasıl bulduklarını merak ettim ben, o gazetelere para vermiyorlar mı bedava mı alıyorlar? Sırf kupon var ve bedava diye 50 tane çamaşır deterjanı almak normal bir insanın işi değil ama 1000 dolarlık alışverişi bedavaya getirmek çok ilginç 🙂

• Ne güzel şeyler söylüyorsun reis akşam akşam insan amerikada bu saydığın meslekleri aklına getirince mutluluktan havaya uçacakmış gbi hissediyor hadi yarın bu bütün şansızlığı kırmak istiyorum ve çıktıktan sonrada oturup esaretin bedelini izlemek istiyorum 🙂

• @Ping-PONG sen şaşırdın yine 😃 gendine gel !

• Bir arkadaşım şimdi dedi bazi insanlar çıksa bile eyleniyorlarmis mulaketlarda felan bu nasil bir durum

• Yasaklı

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG sen şaşırdın yine 😃 gendine gel !

Daha fazla dayanamadım ablaya kanalı değiştirdim. Güldük eğlendik yeter dedim.
    Aynen psikolojimi bozuyor bunlar benim. 😃 😃 😃

Mimikleri gördün mü 😃

• @Zobozz yalan beyan yoksa sabıka kaydı yoksa elenme şansı yok onlar vize vermek için çağırıyor zaten oldu gösterdiğiniz para eksik çıktı tamamla bize gönder deniliyor ve onaylanıyor.

• @Ping-PONG o programlara hiç tahammülüm yok o yüzden sen aç deyince bi neymiş diye bakıp anında kapattım 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG açtım başlığı okudum hemen kapattım çekilir çile değil 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd aynısını yaptım 😃

• @Zobozz Mülakatta elenme olasılığı düşük ancak yok değil. Amerika'ya girmene engel bir durum (sabıka kaydı vs.) yoksa, yalan beyanda bulunmadıysan elenmezsin.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd aynısını yaptım 😃

çünkü aklın yolu bir 😃

• Yasaklı

Benim dizimin yeni bölümü yayınlandı dün. İzlemeye kıyamıyorum şu an.
    Neyse gideyim izleyeyim bir keyfim yerine gelsin. Gelirim 1 saate 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG umarım türk dizisi değildir 😃

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz alışverişi yapıyorlar ama hiç işe gitmeden günlerinin tamamını bu kupon yolunda harcıyorlar diye biliyorum. Akıl ve ruh hastası olmak lazım öyle yapmak için. Tabi siz izliyorsunuz daha iyi biliyorsunuzdur ben en son 1 sene önce izlediydim ordan hatırladığım kadarıyla bunları söyledim. İşi olan insanın bu kadar biriktirebileceğini sanmıyorum.

Forumda birisi yazdı meraktan açtım 2 bölüm izledim şuanda canlı dersteyim, öncesinde de izlemişliğim yok 🙂 Kuponları nasıl bulduklarını merak ettim ben, o gazetelere para vermiyorlar mı bedava mı alıyorlar? Sırf kupon var ve bedava diye 50 tane çamaşır deterjanı almak normal bir insanın işi değil ama 1000 dolarlık alışverişi bedavaya getirmek çok ilginç 🙂

Artik elektronik olarak storelarin websiteleri kuponlari veriyor ama hala eve haftalik ve aylik kupon kitaplari geliyor.

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aslında bir çoğunu ihtiyaç sahiplerine verilmesi için derneklere veriyorlar daha mantıklı alıp evde kullananlar da var tabi ama bazıları hastalık seviyesinde onlar derneklere bağış yapıyorlar

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG umarım türk dizisi değildir 😃
    Türk dizisi ne lan 😃

• ⭐⭐⭐

son 2 gündür ben

oldum ben bir geveze 😃

• Yarın forumu hayal edebiliyorum ilk önce ben giremedim gibi basliycak sonra hayal kırıklıkları sevinçler inşallah herkez mutlu olur ama zor.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG başlığı gördüm video başlamadan kapattım teşekkürler.

• @MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Artik elektronik olarak storelarin websiteleri kuponlari veriyor ama hala eve haftalik ve aylik kupon kitaplari geliyor.

Bu kupon kitaplarını siz abone olarak mı alıyorsunuz yoksa storelar mı dağıtıyor ve bu kuponlar sadece bir ürün için mi oluyor yani her ürüne farklı kupon şeklinde mi oluyor? Bir de siz kullanıyor musunuz bu kuponları kullanıyorsanız tecrübenizi paylaşır mısınız konu baya ilgimi çekti 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |