Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

acaba aylık gelirin ne kadarını kiraya vermek mantıklı ben istanbulda yaşıyorum aylık gelirim %12 sini kira gideri olarak harcıyorum amerikada gelirin % kaçı kira olsa mantıklı acaba

İstanbul'da çadırda mı kalıyorsun diyesim geldi 😂 Kira maaş oranı pek güzel. Sakın kımıldama bir yere.

• @Chandler 1.21 Okey şunu mim mi yapsak 😃

• @hadi-BE yoo baya istanbulun merkezinde oturuyorum ya evi hemşerimden tutunca %40 filan ucuza oturuyorum 😃

• How old are you?
    Fine deme başka bir şey söyle 😃 ahhahah

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hadi-BE yoo baya istanbulun merkezinde oturuyorum ya evi hemşerimden tutunca %40 filan ucuza oturuyorum 😃

O zaman o hemşehriye bu güzelliğinden dolayı teşekkür ederiz. Güzel bir iyilik yapmış. 🙏

• Hemşerini Tutacaksın reis 😃 bende tutarım 😃 Allah Nasip Kısmet eder amerikaya gidersekte tabiki Türkleri tutucaz oradada Amerikaya gidip türklerden uzaklaşmaya çalışmıycaz tam aksine birbirimize kenetleneceğiz 😨 benim çıkan çıkmayana belli olsun ona göre bir konuşalım kim nereye ne zaman gidiyor 😃 olmadı Kısmet olursa beraber gideriz.

• @Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hemşerini Tutacaksın reis 😃 bende tutarım 😃 Allah Nasip Kısmet eder amerikaya gidersekte tabiki Türkleri tutucaz oradada Amerikaya gidip türklerden uzaklaşmaya çalışmıycaz tam aksine birbirimize kenetleneceğiz 😨 benim çıkan çıkmayana belli olsun ona göre bir konuşalım kim nereye ne zaman gidiyor 😃 olmadı Kısmet olursa beraber gideriz.

valla takdir ettim sizi burda neler yazanları gördük biz .. çıkarsa haberleşelim 😃

• ⭐⭐⭐

Bu sene o sene 🙏
    Geçen sene ki düşüş bu sene de devam edecek başvuruda ve biz tarih yazıcaz birbirimize kenetlenicez inşallah 🙏

• dv2020 odası 2 milyon görüntülenme almış 2021 odası 200 bin neden böyle olmuş bilen var mı? 2020 de ne oldu??

• @Chandler ses etme bro ne kadar az kişi girerse şanşımız okadar artıyor bro ayrıca diğer konuyla ilgili ben gelmişim 30 yaşına bu saaten sonra elin amerikalısıyla nasıl anlaşayalım arkadaş olayım dost olayım imkanı ihtimali yok ben yine Türklerle arkadaş olurum gurbete olacan sonuç olarak başına birşey gelse yine Türkler koşar yardım eder eline Amerikalısından bunu bekleme

• ⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu sene o sene 🙏
    Geçen sene ki düşüş bu sene de devam edecek başvuruda ve biz tarih yazıcaz birbirimize kenetlenicez inşallah 🙏

Geçen sene ki ilk başvuruyu yapmadan önce ben eşime 2023 e Amerika'da gireceğiz dedim benim atmasyon totemlerim vardır tarihlerle ilgili 2018 e evli gireceğim 2018 içinde de çocuğum olacak dedim yıllarca daha öyle bir mevzu yokken öyle oldu şimdi Amerika totemini bekliyorum

• @Emre-Kalafat bu sene kaç kişi başvurmuş çok merak ediyorum istatistikler hemen açıklanır umarım

• @Zelene O zaman seni DV2023'e alalım biz yerini hazırlarız rahat gelirsin der etme

• ⭐⭐

@Emre-Kalafat ben yıl başına orada gireceğim kurtarmaz 😄

• @Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu sene o sene 🙏

Geçen sene ki ilk başvuruyu yapmadan önce ben eşime 2023 e Amerika'da gireceğiz dedim benim atmasyon totemlerim vardır tarihlerle ilgili 2018 e evli gireceğim 2018 içinde de çocuğum olacak dedim yıllarca daha öyle bir mevzu yokken öyle oldu şimdi Amerika totemini bekliyorum

Ben de oğlanın 4. Yaş gününü Amerika da kutlarız demiştim. Kutlar mıyız sence? 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

• son 5 gün de hiç geçmiyor

• ⭐⭐

@hascerob kaçlı 2018 li miydi

• @Zelene valla istatisklerin tutuyorsa numaran sonlarda olursa belki tutar ama 2023 garanti bence sen boşuna heyacan yapma 😃 üzümede 2023'te gelirsin.
    @Chandler 2019 istatiskleri var ama 2020 ve 2021'i bulamadım ?

• ⭐⭐

@Emre-Kalafat farketmez kalbimiz orada bu yıl seneye çocuk okula orda başlasın yeter

• keşke pasaport doğrulama gibi bir sistem gelse. hala sahte pasaportla başvuran kazanırsa gidebileceğini düşünenler var. basit bir sistem ama sanırım uğraşmak istemiyorlar. o zaman başvuru sayısı daha da azalır

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |