Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@TravelGov
    #DV2021 Green Card talihlilerini en son önceliğe koydu.

Malesef bu durumda DV2021 adaylarinin isi de iyice zora girdi. Tum aciklamayi okudum. Cok ic acici gorunmuyor.

• @Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir tavuk asla ağzına sürmüyor kıymayı anca anlamadan veriyoruz hani böyle sevmiyo kapris falan değil oğürüp dilini eliyle siliyor biraz akillansin yazık günah ağlıyor diye diye alistircam artık

Bizim oğlan çiğneyip çiğneyip ağzının kenarında tutuyor etleri resmen saatlerce tutar.

• Yasaklı

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ugly fethiyede alıştık bizde dilim karpuza bitiremediğimiz için yarım alıyoruz hep😀

Limonlara sahip çık 🤣

• ⭐⭐⭐

@Deep-Blue-78 velayet annedeyse, izin olmada çıkaramazsınız sanırım

• ⭐⭐⭐

@Zelene ağzına sürüyor beğenmezse hemen tükürüyor 😭 bide illa kendi yicekmiş biz verincede yemiyor. Çocuk yetişmek okadar zormuş ki.. tam bir deli işi 😂

• @ahsenaydgdu Şu an annesinde ama bu yaz bana geçecek. Aramızda bu hususta bir sorun yok, bundan sonrasında kızımla birlikte yaşayacağız her halukarda fakat Amerika'ya ilk etapta birlikte gitme konusunda endişelerim var çünkü orada karşılaşabileceklerimi kestiremiyorum. Kimseyi tanımıyor olmamız vb sebeplerden ona da zorluk yaşatırmıyım, yoksa gözümde büyütmeme gerek yok mu bilemiyorum..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea her zaman söylüyorum bunlar ekim ayına kadar bir şekilde vakit geçirip 1 ekimde 2020 - 2021 resetleyecekler 2022 ile sıfırdan başlayacaklar. Çünkü şu anda nasıl toplayacaklarını bilemiyorlar. En kestirme yol sıfırlamak.

• Son hafta da geçmez şimdi ..
    Hadi geçti diyelim, umarım kazanan arkadaşlar 2021 talihlililerin gibi sonu hüsran olmaz. Herkese bol şans

• Yasaklı

• People talking about Canada now.
      Everybody telling that Canada stopped the international study visa

• Yes just öne province, Ontario as shut down.

Alex ciğimle yazışmamız. Bilgi amaçlıdır.

• "We further acknowledge that certain programs, including the diversity visa program, operate on a fiscal year basis as required by law. The Department values the diversity visa program and is making every effort to process as many diversity visa cases as possible, consistent with other priorities, despite the severe operational constraints and backlog resulting from the COVID pandemic. However, as a result of COVID the number of visas issued in lower-priority preference categories or in such programs as the diversity visa program likely will not approach the statutory ceiling in Fiscal Year 2021."

Maalesef burada net olarak DV'nin süreli olduğunu biliyoruz ve elimizden geldiğince fazla DV vermeye çalışacağız ancak tavan sayı olan 55 bin issued visa sayısına ulaşmamız mümkün gözükmüyor diye belirtmişler. 2021 talihlileri için sıkıntılı bir durum.

https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/immigrant-visa-prioritization.html

• @Deep-Blue-78 @ahsenaydgdu Velayet kimde olursa olsun, diğer ebeveynin muvafakatnamesi olmadan götürülemiyor.

Yalnızca iki kişi olacağınızı, yeğenimizin de henüz 10 yaşında olduğunu düşünerek, önceden yalnız gidip, bir düzen kurmanız, belirli bir ekonomik güce erişmeniz, yeğenimizi ondan sonra yanınıza almanız daha sağlıklı olacaktır. Nereye yerleşmeyi planladığınızı bilemiyorum ama, New York'ta bakıcının saati 22,5 Dolar.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea ya abi o kadar sebze var yiye yiye bamya mı yiyor 😃

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir tavuk asla ağzına sürmüyor kıymayı anca anlamadan veriyoruz hani böyle sevmiyo kapris falan değil oğürüp dilini eliyle siliyor biraz akillansin yazık günah ağlıyor diye diye alistircam artık

Bizimkide tavuk u başka hiç.bir şekilde yemiyor banvit in hazır schinitzel ini alıyoruz tavada iyice kızartıtoruz sonra dilimleyip veriyoruz

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene çok severim öyle kardeşleri 😃 benim kız kardeşimde kıyma yemezdi biladerle ben saldırırdık 😃 bende tavuk yemem sadece göğüs takas ederdim butla köfteyi 😃

• Yasaklı

Alın şuradan birer tane hepinize yetecek kadar çükülotam var. 🤣🤣🤣
    0336C7BC-F902-42ED-B173-8026AAF31152.jpeg

Parkenin üstünde halı yokmuş @hascerob görmesin hani halı halı diyordun der şimdi 🤣

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Parkenin üstünde halı yokmuş @hascerob görmedin hani halı halı diyordun der şimdi 🤣

Coco star 😋😋😋

• Yasaklı

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Parkenin üstünde halı yokmuş @hascerob görmedin hani halı halı diyordun der şimdi 🤣

Coco star 😋😋😋

Ben evdekiler de yiyor sanıyordum. Benden başka kimse yemiyormuş. Annem yine bitirdi hayvan 5 günde bir koli çikolatayı diyor. Ben de diyorum niye omuzlarımda sivilce çıkmaya başladı. 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar,

10 yaşında bir kızım var annesiyle yaşıyor. E ticaretle uğraştığım için home office çalışıyorum. Greencard çıkarsa kızımla birlikte gitmeyi düşünüyorum ama tereddütlerim var. Sizce Amerika'da belli bir düzen oturtana kadar yalnız olmak daha mı doğru olur?

@Deep-Blue-78 kendi fikrimi yazacağım izninizle. Eğer Kızçe isterse arkanıza bakmayın. Anca beraber kanca beraber... Baba kız neler yaşadık biz dersiniz sonunda övüne övüne...

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene ağzına sürüyor beğenmezse hemen tükürüyor 😭 bide illa kendi yicekmiş biz verincede yemiyor. Çocuk yetişmek okadar zormuş ki.. tam bir deli işi 😂

Ya kime desem aç bırak nasıl yer diyor ana yüreği nasıl bırakırım

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Parkenin üstünde halı yokmuş @hascerob görmesin hani halı halı diyordun der şimdi 🤣

Bizim halılarımızla amerikalı kardeşlerimizin duvardan duvara Kim bilir kaç bin yıl önce temizlenmiş halıları bir mi yaa? Timsah çıkar timsah o halılardan 🙂 sen halının üzerine koy da kutuyu soğuk çekmesin çikolatalarını 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |