Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG iyi iyi en azından bunu öğrenmişsin kanka 😃 ben bunu 14 yaşında öğrendim 2. vukuatte 😃

• Yasaklı

@Hyller
    Al bak bu da Paterson 😃

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@khipusd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban hep memurlar kaçmak istemiyor da ülkemizde memurluk garanti iş olduğu için onu bırakıp gitmek isteyince daha bir dikkat çekiyor diye düşünüyorum ben.. 😃

Kesinlikle doğru bir yaklaşım.İş garantisi olan memurların neden gitmek istediğini sorgulamak lazım.Ben de memurum,eşim özel sektörde çalışıyor,çok duyurmasak da bilen birkaç kişi de hemen bana dönüp ya sen nasıl bırakacaksın memurluğu diyor.Memuriyetin iş garantisi dışında bir albenisi maalesef yok.Bazen gemileri köprüleri yakmadan olmuyor☺

@khipusd yakacağımız tazminat gemileri yakmak bu hikayede yanan biz olamayız 🙈

Aman tazminat da tazminat olsa herhalde 10bin dolar etmeyecek yakında😂Hem sen yanmazsan ben yanmazsam diye başlarım ben😅bu arada 9 mayıs da analar günüymüş ben 8mayısta seçilip hediyemi erken almak istiyorum evren duy beniiii🥳

• ⭐⭐⭐

@khipusd yanalım gitsin be 😁 anneler günü hediyemiz olur valla. Ay korkuyorum yine o lanet yazıyı görücem diye 🤨

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller
    Al bak bu da Paterson 😃

@Ping-PONG Peterson başka bir dünya muhtarları bilem var ya

• ⭐⭐⭐⭐

@Erdembro, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 iyiyim sizler nasılsınız, bu güzel düşünceler için sağol abi heyecanımız büyük ama çıkmasada bi daha deneriz 😅 forumda çok aktifsin abi en çok hak edenlerden birisin inşallah sana çıkar gönülden söylüyorum bunu

Estağfurullah. Çok teşekkür ederim. Sadece içimden gelenleri be bildiklerimi paylaşıyorum. İnşallah hep beraber gideriz. Bu heyecanı hepimiz beraber yaşarız.

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban hep memurlar kaçmak istemiyor da ülkemizde memurluk garanti iş olduğu için onu bırakıp gitmek isteyince daha bir dikkat çekiyor diye düşünüyorum ben.. 😃

Kesinlikle doğru bir yaklaşım.İş garantisi olan memurların neden gitmek istediğini sorgulamak lazım.Ben de memurum,eşim özel sektörde çalışıyor,çok duyurmasak da bilen birkaç kişi de hemen bana dönüp ya sen nasıl bırakacaksın memurluğu diyor.Memuriyetin iş garantisi dışında bir albenisi maalesef yok.Bazen gemileri köprüleri yakmadan olmuyor☺

Ben ve eşim memuruz. Benim iş yerinden birisi yeni öğrenmiş tebrik ederim iyi cesaret başka ülkeye taşınmak hem de mis gibi işiniz varken iyi para kazanırken dedi ben de asıl sizi tebrik ederim iyi cesaret bu ülkede yaşamak için ısrar ediyorsunuz dedim. Başka bişey söylemeden gitti eleman. 😎😉

• ⭐⭐

@denizci10 mühendis misiniz?

• ⭐⭐⭐

@bidünya ay maşallah okadar nasıl tutuyonuz içinizdee, aklıma fikir bile gelse söylüyorum😂

• ⭐⭐⭐

@Zelene kesinlikle bende bu yıl özel günler hariç paylaşım yapmadım. Bekliyorum büyük pylaşıcam🥰😂😂

• @gariban bende polisim ilk başvurum bende gitmek istiyorum 🥴

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller
    Ben sizin yerinizde olsam buradayken magnolia tarzı kase tatlıları konusunda geliştiririm kendimi. Harika paralar kazanabilirsiniz.
    Moda sokaklarındaki butik cafe ler gibi cafe felan da açabilirsiniz. Çok büyük yatırım istemeyen şeyler. Bence eliniz lezzetliyse yok satar. 😃

Ben hatuna yaptıracağım. Coffeeshop da satacağız inşallah

Hep unutup kimliğimi ortaya koyan paylaşımlar yapıyorum. Sevmediğim halde 🤣
    Ortak oluyorduk hani? 🤣

Sen hatunun yaptığı magnolia yı ye bir bakalım benimle mi ortak oluyorsun hatunla mı görürüm seni 😎😂

• ⭐⭐⭐

@thepapas cpa konusunda bu işi başaranlar çok aktif değil ben onlarla konuştuktan sonra kendi sürecimi başlattım. Merak ettiğiniz bir şey olursa çekinmeden yazabilirsiniz 🙂

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben ve eşim memuruz. Benim iş yerinden birisi yeni öğrenmiş tebrik ederim iyi cesaret başka ülkeye taşınmak hem de mis gibi işiniz varken iyi para kazanırken dedi ben de asıl sizi tebrik ederim iyi cesaret bu ülkede yaşamak için ısrar ediyorsunuz dedim. Başka bişey söylemeden gitti eleman. 😎😉

Evet ya gerçekten asıl cesaret isteyen umudun kalmadığı bu şartlarda yaşamak☹️Doğru yerdeki dayılara(!) sahip olmayınca istediğiniz kadar tırmalayın,memur kalmaya devam,yükselmek falan hak getire.Yds puanım var (80 üzeri)için devletim bana sağolsun aylık 41.45 tl ödüyor,1 yıllık tazminat sınav ücretini zor karşılıyor,içinde yaşamasan eğlenceli ülke aslında😂ben de gurbetçi olup türkiye çooohh güzel biz orda ölüyok bitiyok diyenler gibi olmak istiyorum çok mu😅

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd 😃 mümkün ailede kurttepeye yatmışlarda yok değil %93 oranıyla 😃 rahmetli elinde baltayla gezerdi 😃

Kurttepe yi kimse bilmez bu mecrada... Adana daki deli hastanesi kurttepe de...

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya ay maşallah okadar nasıl tutuyonuz içinizdee, aklıma fikir bile gelse söylüyorum😂

Bizi zorluyorlar ben de çok istiyorum heyecanımı mutluluğumu en yakınlarımla paylaşmayı☹️ şimdi bir gruba laf anlatmaya çalışmak düşüncesi beni hemen susturuyor bir kere uğraşamam çünkü, bir de diğer bir grup var ki o çok beter olursa yapmayın etmeyin yapamazsınız başaramazsınız bik bik bik olmazsa ben şöyle dediydim de ben böyle biliyorumda falan filan hayattan soğuturlar insanı napiim susayım daha iyi ya😂

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 ben baya ünlü sanıyordum abi 😃 gerçi ankarayı merkez alırsak batıdakiler Bakırköy ü doğusundakiler Kurttepeyi bilir 😃

• @bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bizi zorluyorlar ben de çok istiyorum heyecanımı mutluluğumu en yakınlarımla paylaşmayı☹️ şimdi bir gruba laf anlatmaya çalışmak düşüncesi beni hemen susturuyor bir kere uğraşamam çünkü, bir de diğer bir grup var ki o çok beter olursa yapmayın etmeyin yapamazsınız başaramazsınız bik bik bik olmazsa ben şöyle dediydim de ben böyle biliyorumda falan filan hayattan soğuturlar insanı napiim susayım daha iyi ya😂

O insanın her türlü hevesini emikleyen “yapamazsın”cı insanları olabildiğince hayattan uzak tutmak en iyisi.Kendi başarısızlıklarını ve hayalkırıklıklarını başkalarının hayat enerjisini ve hayallerini küçümseyip sömürerek unutmaya çalışıyorlar bence.Ben de çok içimde tutamıyorum her şeyi normalde ama artık kimlere neyi söyleyip neyi söylemeyeceğimi öğrendim,kazıklar sağolsun😂

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 mühendis misiniz?

Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ama mühendislik yapmıyorum. Orta düzey yöneticiyim memurum

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

O insanın her türlü hevesini emikleyen “yapamazsın”cı insanları olabildiğince hayattan uzak tutmak en iyisi.Kendi başarısızlıklarını ve hayalkırıklıklarını başkalarının hayat enerjisini ve hayallerini küçümseyip sömürerek unutmaya çalışıyorlar bence.Ben de çok içimde tutamıyorum her şeyi normalde ama artık kimlere neyi söyleyip neyi söylemeyeceğimi öğrendim,kazıklar sağolsun😂

Evet tam da bu yüzden 800 km uzağa taşındık ama o sömürgenler bir yerde müdahil oluyorlar çünkü atsan atılmıyor satsan satılmıyor😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |