DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Ping-PONG ödev bitti mi bakem

• Yasaklı

@Hyller sen nerelerdesin ya yonja damı takıllıyorsun.
    Bitti bitti gönderdim.
    Tam sana yazıyordum. 😃

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bitti bitti gönderdim.
    Tam sana yazıyordum. 😃

İyi bakem gözün aydın.

• @Hyller teşekkür ederim hosbulduk orda pek bi hayalim yok bulaşıkcida olsam yeter yeterki özgür ve rahat bi hayatım olsun 😂

• Yasaklı

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bitti bitti gönderdim.
    Tam sana yazıyordum. 😃

İyi bakem gözün aydın.

Yanlış anlama sakın
    Nerede gördün, ne zaman sevdin beni
    Pardon tanıyamadım
    Hangi bahardı? ne zamandı?

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@panaroyak Bizde var Dyson hava temizleyici. Tower olanlardan, uzaktan kumandali ve app ile de calisiyor. Kesinlikle ise yariyor.

Supurge 2 cesidi var. Birisini 2010 gibi almistik. Hala canavar gibi calisiyor. Digerini 2 yil kadar once aldik. Kablosuz olanlardan. Hic sorunlari yok.

@MySea abi bu ev al yenile satıcılar var ya hep meksikalı mı çalışıyorlar? Bizi işe alırlar mı ki 🙈 sardım bu flip bıdı bıdı işine onları izliyorum şimdi de.

• ⭐⭐⭐

@yldrmmm, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller teşekkür ederim hosbulduk orda pek bi hayalim yok bulaşıkcida olsam yeter yeterki özgür ve rahat bi hayatım olsun 😂

@yldrmmm hepimiz aynı fikirdeyiz 👍 çalışmak değil sevdiğimiz işi yapıcaz inşallah

• @Hyller inşallah bi çıksın

• @Batuhan-X, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Seattle tercih edenler neden tercih ediyor. Çok duydum ismini ama oraya yerleşen türklerden çok az isim duydum.. Why

WHY yazınca aklıma Acun'un acemi ingilizcesi ile yaptığı röportajı geldi gece gece güldürdün

Nice car but no girls why?

Sorry.. 😂👏🏻

• ⭐⭐⭐

Bitti bitti gönderdim.
    Tam sana yazıyordum. 😃

İyi bakem gözün aydın.

Yanlış anlama sakın
    Pardon tanıyamadım

@Ping-PONG kafa gitmiş çocuğum çok çalıştın zaar

• Yasaklı

Bitti bitti gönderdim.
    Tam sana yazıyordum. 😃

İyi bakem gözün aydın.

Yanlış anlama sakın
    Pardon tanıyamadım

@Ping-PONG kafa gitmiş çocuğum çok çalıştın zaar

Yektımbağı yektımboğuuu 😃

• @Hyller House flipping isleri. Genelde Meksikalilar ucuz is gucu oldugu icin onlar calisiyorlar. Alip satanlar onlar degildir.

Bu islerde iyi para var ama isden anlamak lazim. Aldiginiz evi en ucuz sekilde renovasyon yapip satabilmeniz gerekiyor. Bunu yapmak icinde her zaman beraber calistiginiz isi bilen usta ve iscilere ihtiyac var. Malzemeleri iyi hesaplamaniz lazim, evi ucuza almaniz ve dusuk masrafli renovasyon ile iyi fiyata satabilmeniz lazim.

Tanidiklarimdan bu isi yapanlar var. Philly bolgesindeler. Guzel para kazananlar var.

• ⭐⭐⭐

Netflix çerezlik hemen 45 dk -uzak ihtimal- tavsiye edilir, süpriz sonlu 😂

• ⭐⭐⭐

@Hyller House flipping isleri. Genelde Meksikalilar ucuz is gucu oldugu icin onlar calisiyorlar. Alip satanlar onlar degildir.

Bu islerde iyi para var ama isden anlamak lazim. Aldiginiz evi en ucuz sekilde renovasyon yapip satabilmeniz gerekiyor. Bunu yapmak icinde her zaman beraber calistiginiz isi bilen usta ve iscilere ihtiyac var. Malzemeleri iyi hesaplamaniz lazim, evi ucuza almaniz ve dusuk masrafli renovasyon ile iyi fiyata satabilmeniz lazim.

Tanidiklarimdan bu isi yapanlar var. Philly bolgesindeler. Guzel para kazananlar var.

@MySea içimde bir çırak var bir gün meydana çıkacak hissediyorum. Çok zor meşakatli bir yol ama parasına da değiyor hele bir de severek yaparsan ne mutlu bir iş 😁

• Ayni sekilde auctiondan ucuza kullanilmis araba alip, biraz tamir bakim yapip, uzerine kar koyarak satanlar da var.

Esimin su anda kullandigi arabayi biz o sekilde aldik. 2002 Passat. Bir arkadas auctiondan $500'e almis. Bakim yapmis ve bize birkac parca degistirerek $1,000'e verdi. 3 yildir sorunsuz kullaniyor. Gecen yaz $3,500 verdiler, esim satmak istemedi.

• ⭐⭐⭐

Ayni sekilde auctiondan ucuza kullanilmis araba alip, biraz tamir bakim yapip, uzerine kar koyarak satanlar da var.

Esimin su anda kullandigi arabayi biz o sekilde aldik. 2002 Passat. Bir arkadas auctiondan $500'e almis. Bakim yapmis ve bize birkac parca degistirerek $1,000'e verdi. 3 yildir sorunsuz kullaniyor. Gecen yaz $3,500 verdiler, esim satmak istemedi.

@MySea abi işte ustalık ne kadar kıymetli hep bunu anlıyoruz.

• ⭐⭐⭐

@MySea abi araba tamirleri pahalı değil mi ustalık el işi falan ya nasıl uyguna getiripte satıcazki. Bugun bu konuyu konuşmuştuk eşimle o dedi araba al sat işi yapılmaz mı diye, bilmiyorum bi sorarım demiştim, sende tamyazınca iyi denk geldi

• Yasaklı

@Hyller
    Ben sizin yerinizde olsam buradayken magnolia tarzı kase tatlıları konusunda geliştiririm kendimi. Harika paralar kazanabilirsiniz.
    Moda sokaklarındaki butik cafe ler gibi cafe felan da açabilirsiniz. Çok büyük yatırım istemeyen şeyler. Bence eliniz lezzetliyse yok satar. 😃

• @ahsenaydgdu Parcalar aslinda pahali degil, ustalik pahali. Eger kendiniz anliyorsaniz ve tamir yapacak yeriniz varsa, guzel para kazanilir. Veya isten anlayan bir usta bulup, yaninizda calistiracaksiniz.

• Burada mesela Turk bir tamirci var, bize yakinda. Kucuk bir yer kiralamis, ayni anda 2 arac alabilecek sekilde. Yaninda birde Amerikali calisiyor. Pazar gunu kapali ve diger 6 gun sabahtan aksama hic bos zamanlari yok. Ben bazen ugrayip muhabbet yaparim, kahve falan icerim. Surekli mesguller, her daim isleri var. Guzel para yapiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |