Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Mehmet-Akif-Pektaş olacak olacak merak etmeyin. hepimiz gideceğiz 🙂

• @c172 Kaldığınız yerler içerisinden aile için en yaşanılası olarak neresini seçerdiniz peki?

• Case Number: 2021AS00007XX
    DS-260 Submit: 10.10.2020
    KCC Dokuman Istegi: 25.11.2020
    KCC Dokuman Onayi: gg/aa/yyyy
    Mulakat Tarihi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslim: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyy

• ⭐⭐ Yasaklı

39 bine evrak talebi gelmedi ne düşünüyorsunuz bu konuda

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo lütfen bu tür iletileri konuyla ilgili başlıklarda paylaşın. başlıkla ilgisi olmayan konuların burada olmasının, hiç kimseye hiçbir faydası yok.

• evet corona oldum 15. gündeyim bu arada biden bu yıl mülteci sayısını arttırıyormuş ülke ekonomi savaşında mülteci sayılırız inş 🙂 şaka maka hadi bakalım az kaldı gün azaldıkça rüyalarımda bilinç altımdan dolayı sanırım hep yurt dışındayım bakalım nasip ha bu arada coronadan aile cenazenelerinden gc düşünmüyorum bile ama beyin nasıl çalışıyorsa..

• @gizemb çok çok geçmiş olsun

• @Ghost sağolun dikkatli olun ya çok pis bi hastalık nasıl geldiğini bile anlayamıyorsun ve herkeste farklı belirtiler gösteriyor

• ⭐⭐⭐⭐

@gizemb çok geçmiş olsun ayrıca biden sayıyı arttırmaktan vazgeçti birde bizi ilgilendirmiyor bildiğim kadarıyla güney amerikadan gelenler için diye biliyorum.

• ya bak şimdi bu konuda devlete sitemimide anlatayım sizi corona + çıktıktan sonra ikinci testi yapmıyorlar 10 gün sonra. iyi iseniz hayatta iseniz otomatik iyileşen sayısına ekliyorlar ve hes hemen yeşile dönüyor.... ayrıca evde temaslı kardeşlerim vardı eve test istedik araç olmayınca millete bulaşmasın eger coronalarsa diye yoğunlarmış 184 e şikayet ettim oda kurumu tekrar arayın diye pası aynı yere atıyor ha birde yoğunuz siz sosyal mesafeye dikkat ederek gidin teste yahu corona + belki minibüste otobüste nasıl dikkat edelimmmm SOSYAL MESAFEYE dedim o zamna bulaştıralım gitsin ya te allahım.. ayrıca bunu yapan devlet hastanesi bize teeeee anası uzaklıkta özeller 250 liraya yapıo 6 kişiyiz hesaplayın yengem başka ilde anca tanıdık sayesinde devlette 2 testi yaptırdı- olduğunu öğrendi allah yardımcımız olsun ya ne diyeyim burayada bilgilendirme olsun...

• @Rhonster doğrudur gördüm şimdi instada yazayım dedim 🙂

• @ahmetk38, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan Selam gucarslan. Telegram özelden sordum. cevap vermedin. Birde buradan sormak istedim. Beni telegram grubundan neden attınız ve blokladınız. Ben DV 2021 talihlisiyim ve o grubu bu forum aracılığı ile buldum. Bilgi almak ve yeri geldiğinizde dogru bilgiyi paylaşmak benim de hakkım değil mi? Ne bir hakaret ne bir küfür ne bir tartışmam oldu grupda. Tek paylaşımım evrak talebi e-mail i aldığım. Excel de kaydım da var. Telegram grubunun amacı nedir? Bilgi vermeden gruptan atmak ve bloklamak ne demek oluyor? Madem atacaksınız, hala buralarda grup paylaşımlarının amacı nedir? Bilgi verebilir misin? FYI @crazycells

bende sebepsiz yere çıkarılanlardanım canı sıkılınca garip bi anket yapıp ankete koyulan 2 seçenekten birini seçmem sonucu çıkarılmışım gruba alınırken bu grup destek grubu twiterdan destek verme zorunluluğu var gibi bişey söylenmemişti benimde kimseden böyle bi talebim olmadı açıkcası ben gruba bilgi alma ve varsa bilgi paylaşma amaçlı girmiştim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@janhord grup açıldığında yani Mayis 2020'de böyle bir talep yoktu çünkü. sonrasında yapılan destek taleplerini de bir şekilde elinin tersiyle iten arkadaşlara konuyla ilgili defalarca bilgi verdik. bu şahsı bir savaş değil, hepimizin savaşı diye. sonuçta kimseye bir gruba girerken sözleşme imzalatmiyoruz. hepimiz bilgileri bu forumdan alıyoruz ve bu foruma aktarilmayan hiçbir bilgi zaten telegram grubunda yok.

hem burada sizden bir talep de yok. istediğiniz anketi de istediğiniz gibi işaretleyebilirsiniz. bol şans dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

39 bine evrak talebi gelmedi ne düşünüyorsunuz bu konuda

Sadece beklemeniz gerekiyor.

Bu konu basligi altinda sadece baslikla ilgili iletileri yazin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Kimseye karsi cevap vermedigim icin alintisiz yazayim...

Zaten normalde telegram gruplarinin olusturulma amaci forum bulusmalarina destek olmak idi, fakat son 1.5 yildir malum nedenlerden oturu -hakli olarak- o gruplar daha cok hukuk savaslarindaki dayanisma icin kullaniliyor.

Ben de gruba fayda saglamayan kisinin grupta kalmamasi taraftariyim, sayin @gucarslan ve gruplardaki pek cok kisi bu konuda buyuk savas veriyor. Bu konulari sadece kendi dosyasini kurtarma amacli takip eden arkadaslar bence hem forumdan, hem de o gruptan uzak olmali. Dolayisiyla olaylarin ayrintilarini haiz olmasam da genel olarak tavrin dogru oldugunu dusunuyorum.

Genel bilgi ve yonlendirmeleri herkes zaten forumdan takip edebiliyor, bunun yanisira uzerine bir vazife dustugunde bunu yapmayan arkadaslarin ise forumda yeri oldugunu dusunmuyorum. Bundan 1.5 yil once bir grup DV2020'li arkadas bana ulasip sadece "cekilis talihlilerinin bulundugu" bir bulusma yapmak istediklerini soylediklerinde, hic dusunmeden bu 3 arkadasi hem forumdan hem de facebook grubundan engelleyerek cikardim. Bu kisiler bulusmaya baskalari katilinca kendi sorunlarini konusamiyorlarmis, ve baska insanlarin sorularini cevaplayarak vakit kaybetmek istemiyorlarmis. Yani sizin de anlayacaginiz uzere bazi arkadaslar, tum dunyanin ve tum forum aktivitelerinin kendi etraflarinda donmesi gerektigini dusunuyor 🙂

Sorusu olan veya yardima ihtiyaci olan kisiler icin vakti olmayan kisilere, bizim de ayiracagimiz vakit yok maalesef 🙂 Burasi herkese acik bir forum, fakat herkesin ogrendigi bilgilerle ve tercubelerle baskalarina da yardimci olma gibi bir sorumlulugu oldugunu idrak edebilmesi lazim.

Forum ruhunu ayakta tutan ve corbada tuzunu eksik etmeyen tum arkadaslara saygilar ve tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells böyle bir ortamı bize sağladığınız için asıl biz teşekkür ederiz.

• ⭐⭐

@crazycells yazdıklarınızı alkışlıyorum gerçekten bazı insanlar vardır emeklerini inkar edemezsiniz sayın @gucarslan da bunlardan bir tanesi hem yesilkart forumda hem telegram gurubunda yaptığı çalışmalar ve olağanüstü çabalarını görmezlikten gelmek nankörlük olur sanırım burada konusu açılmışken kendilerine sonsuz teşekkür etmek istiyorum teşekkür ederim @gucarslan emeklerin için

• @gizemb geçmiş olsun. Geçen yıl Temmuz ayında olmuştum. Tam 1 ay yatmıştım.moralinizi yüksek tutunuz.

• @crazycells doğru bir tavır destekliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |