Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Chiliz yürüdü gidiyor. 2 günde 38% kazandırmış bana. Her ne kadar şu an whale olduğunu düşünsemde, yıl sonuna doğru 4x, 5x olacağını düşünüyorum. Bütün yatırımımın yarısını aktarmış bulunmaktayım. YTD ama bir araştırmanızı tavsiye ederim. Benimle beraber batabilirsinizde. Tamamen özgür araştırmalarınızı yapmanızı tavsiye ederim.

• aman forum coin sitesine dönmesınde arkadaslar

• Yasaklı

@bitkicel, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

aman forum coin sitesine dönmesınde arkadaslar

Temmuz dan beri forumda aktifim. Nick yeni 🤣 ilk defa bugün, insanlara faydası olsun diye paylaşım yaptım. Uzun vadede çok fazla güveniyorum çünkü 🙃

• @tolgasatir Sermaye varsa buradan da FBA yapma şansınız var aslında. Biliyorsunuzdur muhtemelen, Amazon satışının %65-70 arası Prime üzerinden dönüyor. Bu nedenle dropshippingin başarı şansı bana çok zor geliyor.

Umarım her şey gönlünüzce olur.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG ne zaman ıslatıyoz paraları 😃

• Yasaklı

@Rhonster

Bir pizza yeterse göndereyim. Ne kadar paylaşımcıyım görüyorsun. 🤣

• Re: DV2022 Bekleme Odası
    USA-RS.jpg

Bu yaşananlar Rusya'dan green card kazanacakları nasıl etkiler?

• @Masda Valla umarım bir an önce mülakatlar başlar da vizelerinizi alırsınız ya gerçekten çok üzülüyorum DV2021'in durumuna. DV2020 ye kötü diyorduk ama o yıl en azından konsolosluklar kapanana kadar yine bir nebze olsun vize verildi, yanlış hatırlamıyorsam 17 bine kadar gelmişti. 2021 de inşallah çok geçmeden başlar da hızlıca verilir. 🙏

• @Ping-PONG Taraftar tokenları da CHZ tabanlı çıktığı için uzun vadede ben de kazandıracağını düşünüyorum ama çok unstable gidiyor. Öyle olunca ben uzun vade bekleyemiyorum içim sıkılıyor al sat yapıyorum 😃

Uzun vade için XVG, IOTX, TVK da iş yapar düşüncesindeyim bir araştırabilir ilgili arkadaşlar varsa, hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir 🙂

• Yasaklı

@burakhan

GC yi nasıl etkiler bilmiyorum ama Türkiye' nin bu olayların dışında kalabileceğini sanmıyorum. Eğer olaylar kızışırsa; Ki kızışmamasının şahsi görüşüm imkanı yok. Çok farklı süreçlerin içerisine gireceğimizi düşünüyorum.

Bu konuyla ilgili bir de espri yapmak istiyorum eğer yanlış anlamazsanız. Eğer WW3 patlar ve Türkiye ABD' nin yanında yer alır ise coğrafi bilgi ve istekli olma durumu ile ABD ordusuna katılarak vatandaşlık alabiliriz. (Bir tarafımdan uydurmuyorum. ABD' nin bu tarz uygulamaları mevcut.) 😃

Tamamen mizah amaçlı 😃

• ANKR nereye gidebilir? 20% yukselmis bugun.

• @panaroyak bende oyle ihtiyaci olan her canliya elden geldigince yardim eder sirt donmem ..
    Onu su yuzden yazdim hayvanlari kapali camlarin ardindan satin alip bir sure sonra sokaklara salarak bu piyasayi ayakta tutmaya katkida bulunan insanlara istinaden .

• Yasaklı

@MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ANKR nereye gidebilir? 20% yukselmis bugun.

Abi ben bahsettiğimiz coin lere göre çok daha stabil kalacağını büyük karlar ettirmeyeceğini (1 yıllık süreçte) ama ağlatmayacağını da düşünüyorum.

Bu arada coin muhabbetine dönüyoruz diye beni kurşuna tutmazlar inşallah senin yüzünden başladı diye 😃

• @MySea Abi dün retest eğrisi bitmiş ve üstüne kırmış, takip ettiğim bir coin değildi farkında olsam dün girerdim 😃

• Kucuk bir miktar ANKR almistim, bakalim ne olacak.

XLM vardi, biraz erken davranip sattim. Yinede bir miktar kar elde ettim.

• Yasaklı

@TughanTug @MySea

Ben yatırımımın büyük bir kısmını başka yerlerde değerlendiriyorum. İyi de gelir elde ettim ama elimi süremiyorum şu an 😃 Tahmin edersiniz ki bazı durumlarda çekilemiyorsunuz.

Kenarda nakitim olmadığı için hatrı sayılır bir kredi çekerek yapıştırdım CHZ ye 😃
    ben 45 cent ten girdim. Şu an 69 cent civarlarında. Sizi üzmeyecek bir miktarı atıp yıl sonuna kadar unutabilirsiniz. Benim 4x 5x tahminim en kötümser tahminim eğer 20x in üzerine çıkarsa hiç şaşırmam. Aramızda kalsın YTD 😃

• @Ping-PONG Katılıyorum CHZ yıl sonu hedefi oldukça yüksek olur ben de 3-5x arası bekliyorum (ytd) bir iki ay daha geçsin yıl sonu çantası yaparım kendime 😃 şimdilik kısa vade devam 😃

Konuyu kim açtı bilmiyorum bu arada ama birisi tepki gösterirse başıma bir şey gelirse google play sorumludur ona göre. 😃

• Yasaklı

@TughanTug

Ben premier league in transfer dönemine girmesini 4 gözle bekliyorum. 😉 😉 😉

Edit:
    Ben krediyi kapatacak miktarı çekip kar olan kısmı yılbasına havale diyorum. 75 cent i gördü 😃

• @Ping-PONG aynen öyle o dönem piyasa çok canlı geçecek 🚀 güzel plan bence devam riske gerek yok 😃

• Yasaklı

@TughanTug

Ben 74 den (anapara kadar) çıktım. Aşağı dalgalanmaya başladı. Bir insanın kalbi bu kadar temiz olabilir. Coin lere fısıldayan adam diye konu açıcam foruma. 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |