DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@khipusd 30 küsür bin dolara bi hediyelik store açılır mı acaba

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya merkezde uyguna evler var ama güvenlik sorunu falan ne biliyim. eşim sürekli camlar yere kadar kapılar iç kapı gibi güvensiz hissediyorum diyor sürekli. bide ben hep netflix tlc suç araştırma belgeselleri izlediğim için iyice adam kıllandı. ben izlemicem diyip gidiyor. bizi evde yanlız bırakamazmış güvenlik konusunda endişeliymiş :))

Onlar reality show yaw bence çok abartılıyor ben ev bakarken yüksek korumalı olanları geçiyorum bir dümen olmuş diye
    Ya Türkiye'den sonra canımız sıkılır orda olay yok diye en sevdiğim şeydir kavga izlemek

• ⭐⭐⭐

@Kef14, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir Belirtilen sürede işlemler bitmezse ne olacak? Bu talihlilerin hakkının yanma durumu var mı?

1 ekimden sonra Dv2022 süreci bitiyor ve malesef hakları yanıyor, bu pandemiden değil genel kural örnek vermek gerekirse normal zamanda bile 30 bin üzerinde numaran var diyelim 1 ekime kadar sıran gelmezse o zaman da hakkın yanıyor. Pamdeminin tek farkı belki çok zaman kaybı oldu normalde alırdık gibi dava açabilirler

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir ilk akla lokanta falan gelmesin ya başka şeylerde olur bence işe göre tutar değişir diyordu remzi kulen bey avukat kalanı var youtube bakmak istersen o demişti. işe göre tutar değişir diye

• @ahsenaydgdu Amerikan piyasasına çok uzağız ama yani üzücü olan öyle böyle bir ev satıyorsun,eline geçen para 30k,çok üzücü😩

• ⭐⭐⭐

@Zelene netflixte nightstalker vardı ondan biraz etkilendi sanırım 🙂 ama çok eskinin olayı diyorum olsun diyo

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir ilk akla lokanta falan gelmesin ya başka şeylerde olur bence işe göre tutar değişir diyordu remzi kulen bey avukat kalanı var youtube bakmak istersen o demişti. işe göre tutar değişir diye

İşte burda da direk Türk kafası gıda işine bayılıyoruz nedense 🙂 Amerika amazonda satışa başladım şimdi ordaki eğitim veren hoca da diyo türk kafası düşünmek batırır ürün seçerken 🙂

• @ahsenaydgdu ahsen hnm merhabalar , okul 2 senelik mi ? Bizde green card olmazsa 2 senelik okul düşünüyoruz mezun olduktan sora 1 sene çalışma hakkı oluyo ordan çalışma vizesine dönmeyi planlıyoruz sizin okul planınız nasıl acaba ?

• ⭐⭐⭐

@sinemüren aşağı yukarı bizimde öyle denebilir sinem hanım. önce okul sonra opt sonra sponsorluk masraflarını karşılayacağım bana sponsor olur musunuz diyeceğim. Amerikada mali müşavirlik konusunda forumdan aldığım bilgilerle başvuru yaptım Business ethics ve business comminication derslerimin eksik olduğunu söyledi illinoisteki kurum. Bende şimdi o 2 dersi alıp verebileceğim bir yer arıyorum henüz 1 tane okulla konuştum ama 2 ders için I20 göndermiyoruz dediler. Bende şimdi başka bi yol arıyorum. O dersleri verdikten sonrada bitmiyor. Bu sefer4 tane sınav beni bekliyor onlarıda geçip 1 sene staj hakkımı doldurmam gerekecek yanii yoll çok uzun. 8 Mayısta çekiliş çıkarsa hiç bu kadar zahmete gerek kalmayacak.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir bende turkiyede trendyoldayımda çıkıyorum artık işleri kapatıcam ders çalışcam evde 🙂 amazonda eğitimlerdemisinz şuan aktif bi ürün gönderme satış vs başladımı?

• @ahsenaydgdu anladımm ahsen hnm , yolunuz açık olsun 🙏🏽

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu bu arada okul işine gerek kalmaz umarım 🙏 bizde her ihtimale karşılık yatırımcı vizesini düşünüyoruz hatta önceleri ülkesini terk etmek istemeyen eşim ciddi ciddi bu işe kafa yoruyor😂umarım gerek kalmaz

E- ticaret yöntemiyle de e2 vizesi alınabiliyor diue duymuş ve youtube da videolar görmüştüm bunu da araştırın bence

Bunu bir araştırmak lazım eğer doğruysa çok iyi ama şartlar nedir bir bakmak lazım. Bilen arkadaşlar varsa da aydınlatırsa sevinirim.

• ⭐⭐⭐

@sinemüren sağolun teşekkür ederim inşallah canı gönülden kim istiyorsa olsun hep böyle dua ediyorum. öylesine değil gerçek başvurular kazansın inşallah. Siz nereyi düşnüüyosunuz eyalet olarak

• ⭐⭐⭐

@bidünya remzi kulen açıklıyor. olabiliyor ama hemen değil diye anlatmıştı. Kanıtlanabilir geçmişe dönüş bi ticaret olması gerekiyor demişti.

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu crime izlemeyin izlettirmeyin😂aslında insan bir ürkmüyor değil ama sonuçta orda insanlar bu şekilde hayatlarını sürdürüyor Türkiye’nin daha güvenli olduğunu düşünmüyorum ayrıca😀

• ⭐⭐⭐

@Zelene aa o da bir bakış açısı 1.5 yaşında kızımız var gidene kadar elementry olur 😂 ona göre okul puanı önceliğim ama pahalı ozamanda 😭

• @ahsenaydgdu inşallah ahsen hnmm 🙏🏽 Amerika da tanıdıklarımız var ahsen hnmm florida ve virginia olarak düşünüyoruz grrencard çıkarsa başlangıç için daha kolay adapte olabiliriz diye düşünüyoruz ama tabi hiç oralarda bulunmadığımız için her ihtimale karşı hep yedekte texas ı tutuyoruz biraz daha uygun bir eyalet olduğu için.
    Gc çıkmazsa 2 yıllık okul planında da okullar bölümler ve mezuniyet sonra imkanlara göre karar vericez orda eyalet olarak pek seçici değiliz geçiş dönemi olarak bakıyoruz.

• ⭐⭐⭐

@bidünya miami de okuyan bir arkadaşıma sordum 1+1 house kalıyo korkmuyomusun diye. 1 dakikafa polis geliyo yetmezse dakikada helikopter geliyo demişti. 🧡

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@sinemüren sınav puanı istemeyen okul bakıyorum bende illinoiste. O da önemli şimdi kalkıp türkiyede toefl ielts kasmaya uğraşmakta istemiyorum. 8 mayısa az kaldı bi gelsinde hayırlısıysa 2 başvuru var bizim evden bakalım bide kardeşime başvurduk 3 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

481

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.3k

| | | |