Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese bol şans.

• Başlığı okuyarak buraya yazmak çok iyi geldi 🙂

• Gerilim dolu günler 🤠 Kazandığımızda (inşAllah) nasıl bir çılgınlık yapacaksınız ? Yada nasıl hayal ediyorsunuz? Yada neler yapmalıyız ?

• İlk defa bu sene başvuru yaptık. Umarım hayallerimize ulaşırız.

• Kazanamasam bile bu forumdan birilerine çıkacak ve bu sevince ortak olmak güzel olacak.

• Herkese merhaba, foruma yeni üye oldum. Çekiliş sonuçları ile umarım hepimiz seviniriz. Sonuçlar ve sonraki işlemler ile bilgi için geldim.

• ⭐⭐⭐⭐

@Engin-Tokur, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Herkese merhaba, foruma yeni üye oldum. Çekiliş sonuçları ile umarım hepimiz seviniriz. Sonuçlar ve sonraki işlemler ile bilgi için geldim.

Merak ettigin konuları arat forumda. Her konunun detaylı açıklaması ve yaşanmış örnekleri mevcut.

• ⭐⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Gerilim dolu günler 🤠 Kazandığımızda (inşAllah) nasıl bir çılgınlık yapacaksınız ? Yada nasıl hayal ediyorsunuz? Yada neler yapmalıyız ?

Ben kazandığımda şampanya patlatıp Formula1 pilotları gibi onunla kendimi ıslatmayı planlıyorum.
    😁😁😁

Neler yapmalıyız derken akilli mantıklı olmalıyız. Sevincimizi yaşayıp günümüze donmeliyiz. Korona belasının ekime kadar tamamen ortadan kalkmasini umarak sıra ile sürece ait yapmamız gerekenleri yapmalıyız. Bide para para para konusu var. Ciddi bir nakit birikimi yapmalıyız. Sonuçta dolar 8 lira...

• yerimizi alalım umarım en çok ziyaret edeceğim başlıklardan biri olur

• @letsdothis, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Kazanamasam bile bu forumdan birilerine çıkacak ve bu sevince ortak olmak güzel olacak.

Yanlış hatırlamıyorsam her yıl forumdan olan aktif üyeler içerisinden ortalama 5-6 kişiye çıkıyor. Forumun ortalamsı fena değil.

• Gecmis yillara bakarsaniz forumda her yil ortalama kac kisiye cikiyor?
    Yada TR den ortalama cikan kisi sayisi kactir?

• Of of başlığın güzelliğine bak. Buralara her gün yazmak, bakmak için can atıyorum

• Kaldı 24 gün 🙂 Bana çıkarsa buradan 10 kişiye hot dog ısmarlıcam söz :))

• @Emtee sanırım çıktığı zaman gündelik hayatıma mecburen devam edeceğim çünkü gitmek için bile ciddi miktarda nakit para lazım olacak ve maaşım tarafından zorla işe getirileceğim😆 minimal yaşayan insanlar olduğumuz için eşimle beraber fazla eşyamız yok zaten, ufak ufak onları satmanın planlarını yaparız, mülakattan sonra da çekebildiğimiz kadar kredi çekip Amerika'ya merhaba deriz inşallah 😊

• @Chipotle hemen hemen aynı kafadayız 😂 dolar belimizi büktü 😂😂🗽

• @Emtee, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Gerilim dolu günler 🤠 Kazandığımızda (inşAllah) nasıl bir çılgınlık yapacaksınız ? Yada nasıl hayal ediyorsunuz? Yada neler yapmalıyız ?

Ben önce sağlam bir kutlama yaparım diye düşünüyorum. Sonra da tek tek sevdiklerime haber veririrm. En önemlisi de bir adağım var. Onu gerçekleştirmek istiyorum.

İstifa edip eşyaları satmaya başlayacağım günleri iple çekiyorum.

• @Emtee, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Mülakatta congratulations lafını duyana kadar ailem ve kız arkadaşım dışında kimseye söylemem. Malum yazılı olmayan kural " Daha kesinleşmeden sağda solda muhabbeti yapılan iş elinde patlar." 🙂

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Mülakatta congratulations lafını duyana kadar ailem ve kız arkadaşım dışında kimseye söylemem. Malum yazılı olmayan kural " Daha kesinleşmeden sağda solda muhabbeti yapılan iş elinde patlar." 🙂

Şu bahsettiğin kuralı sürekli kendime hatırlatıyorum ama asla uygulayamıyorumm 😂

• TOTEM İLETİSİDİR - Telegram grubu kurulduysa beni de alabilir misiniz - TOTEM İLETİSİ BİTMİŞTİR

• Eskiden ne guzeldi, Ekim'de basvuru yapiyordunuz ve unutuyordunuz. Sonra Mayis ayinin sonlarina dogru bir gun ansizin kapida sari buyuk bir zarf ve "Congratulations" 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |