Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yasaklı

@Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

TAMPA

Tampa, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde bir şehir.

Şehir, Florida'nın batısında Meksika Körfezi kıyısında bulunur ve bulunduğu bölgeye Tampa Bay bölgesi de denilir.

2007 nüfus tahminlerine göre şehrin nüfusu 382.060 olarak kaydedilmiştir. Şehir, Yahoo'nun yaptığı bir araştırmaya göre ABD'nin en temiz sekizinci şehri olarak seçilmiştir. Bununla birlikte Tampa, Florida'nın en büyük şehirlerinden biri olma özelliğini de taşır.

TAMPA DÜNYANIN EN UZUN KESİNTİSİZ KALDIRIMINA EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTADIR.
    Tampa şehir merkezindeki Bayshore Blvd. 4.5 mil uzunlukta ve “the world’s longest continuous sidewalk.” başlığını kazanmıştır. Bu muhteşem yol, bisikletçiler, koşucular ve yürüyüşçüler için mükemmel bir yer.

TAMPA'NIN SICAKLIĞI ASLA 99 DERECEYİ GEÇEMEDİ.
    Bölgenin yaygın olarak kabul gören sıcağı ve neme ve görünüşte bitmek tükenmek bilmeyen bunaltıcı sıcağa rağmen, sıcaklık aslında hiçbir zaman 100 dereceye ulaşmadı! Rekor aslında 99 derece, ancak bu, acımasız yaz sezonunda neredeyse sabit bir şekilde sıcaklık endeksi ile 100'ün üzerinde hissettirdiği anlamına gelmiyor. Öte yandan, yakındaki St. Pete Beach'teki rekor yüksek, 1997'de 102 dereceye ulaştı.

(İlk defa yaptım umarım olmuştur, resimler gözükecek mi emin değilim hahaha)

@Rhonster için TAMPA.

Fahrenheit derecetmiş, ben de Celsius sanmıştım. Şok tabi 🤯

• @katafalk aynen ya keşke direkt Fahrenheit yazsaydım hahaha

• Oh my god diyince bu geldi aklıma @Joey 😃

• Yasaklı

Adana, Mersin, Antalya, Mardin, Urfa, Batman sıcağı görmüş ve Mersin ile Mardin'e yaşamış biri olarak "küçük bir ayrıntı" olarak görüyorum bu bilgiyi 🙂

• bugun şafak 29 gumuşhane hadı bakalım bende plaka paylaşıyım dedım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Devran-Devran, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Turkiye disinda Work and Travel vizesi almak mumkun mu? Su anda Ukrayna'dayim.

Evet, eger Ukrayna'daysaniz ve konsolosluk vize veriyorsa oradan almayi deneyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/post/188089

• Arkadaşlar Allah herkesin kalbine göre versin , geçen yıl pandemi gününden itibaren hergün gün sayıyorken çok kapılmıştım ama bu yıl öyle değil kısmette varsa çıkar yoksa da vardır bir bildiği rabbimin deriz yaşam devam ediyor , bu arada ben 2008 ve 2012 yılların da gitmiştim zamanında geri döndüm şayet günün birinde tekrar gitmek nasip olursa vize reddi yememek için ✌

• @Chandler New York en aceleye gelmeyecek eyalettir lütfen bu hatadan dönülsün sonuçlar açıklanmadan tekrar paylaşılsın! 😃
    Veya sadece New York paylaşımını ben üstlenebilirim çekilişe birkaç gün kala 😂

• Green Card Başvuru
    @greencardci
    ·
    2s
    Konsolosluktan gelen bugünkü email. #DV2020’ler vize alamazlar. #DV2021’lerin görüşmeleri yapılamamakta ve süre 30 Eylül 2021’de sona erecek.

• @katafalk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Adana, Mersin, Antalya, Mardin, Urfa, Batman sıcağı görmüş ve Mersin ile Mardin'e yaşamış biri olarak "küçük bir ayrıntı" olarak görüyorum bu bilgiyi 🙂

adanada sadece 1 gün geçirdim nefes almak bile çok zordu öyle bir sıcak hayatımda görmedim yahu

• Yasaklı

@crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Devran-Devran, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Turkiye disinda Work and Travel vizesi almak mumkun mu? Su anda Ukrayna'dayim.

Evet, eger Ukrayna'daysaniz ve konsolosluk vize veriyorsa oradan almayi deneyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/post/188089

28 yaş wat için kesin bir sınır mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐

@katafalk 26 diye biliyorum ben belgelerde yazan ama 28 29 da alan duymuştum yanlış hatırlamıyorsam.

• @Archie, içinde söyledi: Vize alabilme şartları

WAT programında uygulanan yaş sınırı 28. Ancak resmi kaynaklarda kaç yaş olması gerektiğini bulamadım. Belki de yaş sınırı yoktur. Wikipedia'da 18-30 yaş demişler. state.gov'da ise yaş belirtmemişler.

Böyle birşey konuşmuştuk tekrar burada da paylaşayım dedim.

Geçmiş olsun arkadaşlar.

• Umarım herkesin dilediği gibi olur, çıksın istiyorum çıkar diye de korkuyorum, karışık duygular içindeyim arkadaşlar...

• Tabi ki teyide muhtaç ama böyle haberler var 2020 ve 2021 talihlileri zora girdi 2021 WAT iptal 2022 talihlileri muamma!

IMG_20210410_112847.jpg

• @katafalk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

TAMPA

Tampa, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde bir şehir.

Şehir, Florida'nın batısında Meksika Körfezi kıyısında bulunur ve bulunduğu bölgeye Tampa Bay bölgesi de denilir.

2007 nüfus tahminlerine göre şehrin nüfusu 382.060 olarak kaydedilmiştir. Şehir, Yahoo'nun yaptığı bir araştırmaya göre ABD'nin en temiz sekizinci şehri olarak seçilmiştir. Bununla birlikte Tampa, Florida'nın en büyük şehirlerinden biri olma özelliğini de taşır.

TAMPA DÜNYANIN EN UZUN KESİNTİSİZ KALDIRIMINA EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTADIR.
    Tampa şehir merkezindeki Bayshore Blvd. 4.5 mil uzunlukta ve “the world’s longest continuous sidewalk.” başlığını kazanmıştır. Bu muhteşem yol, bisikletçiler, koşucular ve yürüyüşçüler için mükemmel bir yer.

TAMPA'NIN SICAKLIĞI ASLA 99 DERECEYİ GEÇEMEDİ.
    Bölgenin yaygın olarak kabul gören sıcağı ve neme ve görünüşte bitmek tükenmek bilmeyen bunaltıcı sıcağa rağmen, sıcaklık aslında hiçbir zaman 100 dereceye ulaşmadı! Rekor aslında 99 derece, ancak bu, acımasız yaz sezonunda neredeyse sabit bir şekilde sıcaklık endeksi ile 100'ün üzerinde hissettirdiği anlamına gelmiyor. Öte yandan, yakındaki St. Pete Beach'teki rekor yüksek, 1997'de 102 dereceye ulaştı.

(İlk defa yaptım umarım olmuştur, resimler gözükecek mi emin değilim hahaha)

@Rhonster için TAMPA.

Fahrenheit derecetmiş, ben de Celsius sanmıştım. Şok tabi 🤯

dostum imzana baktım hayattan soğudum yeminlen. 2013 ve 2017 yi pas geçmissin.

• ⭐⭐⭐

Aslında totem yapmıştım. Açıklanana kadar birşey yazmayacaktım kendimce ama olmadı dayanamadım. Az kaldı çok şükür 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ugurfbtr @Ping-PONG 2021 ekime kadar daha 6 ay var ondan şimdiden bir şey söylenmez çünkü yaz sonunda amerikada çok ciddi bir değişiklik olacak çünkü bizim gibi havaya sıkmıyorlar adamlar çatır çatır aşıları herkese vuruyorlar. Kaldı ki sadece covid olarak düşünme ukrayna - rusya atışmalarında arada kalan Türkiye rolüne göre kararları değişecektir. Montrö Boğazlar Sözleşmesine göre normal şartlarda bu savaş gemisi GEÇEMEZ. Ancak nasıl bir karar çıkacak işte bunun gibi olaylar yüzünden tavır alıyorlar. @semavi kendisine bir daha siyaset yapmıcam demeseydi bunu yorumlardı

• Yasaklı

@Hyller

Telaş 1 iken 2 oldu.
    Geçen güne kadar bize de çıkar mı diye telaşlanırken, şimdi bir de 2021 in başına gelen kazanırsak bizim başımıza da gelir mi diye telaşlanıyoruz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |