Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Yalnız 2021 lerin de süreç güme gidiyo sanki. Son durumda konsolosluk hala randevu vermeye başlamadı...

• Bir ay sonra bazı kişilerin hayatlarının dönüm noktası olacak, bazı kişilerin dönüm noktaları ertelenecek, çok dehşet bir şey ya, 1 ay sonra hayatın tamamen değişebilir yani, umarım çıkar arkadaşlar 😃

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yalnız 2021 lerin de süreç güme gidiyo sanki. Son durumda konsolosluk hala randevu vermeye başlamadı...

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Daha önce de yazmıştım. Kaybetmek kötü, onların durumu daha kötü. Kazandın fakat gidemeyebilirsin. Umarım her şey bir an önce hallolur ve sıkıntısız gidebilirler.

• @Joey ben umutluyum hiç karamsar düşünmedim genelde şanssız biriyimdir ama bakalım..

• @Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Joey ben umutluyum hiç karamsar düşünmedim genelde şanssız biriyimdir ama bakalım..

hadi umarım kazanırız

• @Erdembro İnşallah size de çıkar hep birlikte sevinelim bu sene 🙂

• Yorumları okuyorum ve görüyorum ki kendini fena kaptıranlar var. Yanlış anlamayın amacım rencide etmek değil. Kendinizi bu kadar kaptırmayın. Çok düşük bir şans neticede. Kendimden biliyorum o umutların yerini hayal kırıklığına bırakmasını. Çünkü babam iflas edeceğini söylediği zaman toparlarız umuduyla bekleyipte her şeyimizi kaybettiğimiz zamanki yıkılmamı ve 1 sene boyunca ondan kurtulamadığımı biliyorum. Onla bu bir değil ama onla bunun bir olduğu mesele “UMUT”.

• ⭐⭐

@Melih-Tokal Akıllanmıyoruz ne yapalım her sene aynı, gerçi ilk yılın heyecanı yok ama forum alışkanlık yapıyor, foruma uğradıkça diğer sene gene başvuru böyle bir kısır döngü işte 🙃. Bu arada babanın işi için geçmiş olsun herşey geçiyor bu hayatta biraz sabır diliyorum.

• ⭐⭐⭐

@Bekoray arkadaş daha ne kadar ucuz olacak arabalar, bide bir kaç video izlemiştim bunla ilgili Amerika çok büyük bir ülke araçlar bunu fiziken kaldırabilecek kapasitede olmadığındanmış ayrıca servis ağı kurmak falan zaten ucuz olan araçlar için çok büyük bir servis ağı daha büyük bir külfet olacaktır.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 valla bende aynı durumdayım saat başı girdğim siteye 2-3 günde bir girip bakıyorum artık, belki umudumu biraz olsun baskılama çabası benimki çıkmazsa daha az üzülürüm gibiisnden bide okudukça sanırım zaman daha yavaş geçiyo gibi geliyo. Daha önce okuduğum bi yorum vardı nisan ayında hiç girmeyenler ve yeni üye sayısı çok artacak zaman yaklaştıkça hareketlenir buralar diye , biz bunun tam tersiyiz güldük eğlendik iş ciddiye binmeue başladı üstümüzdeki yükü azaltmak istiyoruz sanırım.

• Arkadaslar baktınızmı dırek ucus fıyatlarına fenaa yuksek dıkkatınızı cektımı bılmem hesap kıtap yapan arkadaslar ıcın dıyorum

• sekizkarakter

• @Rhonster Evet sizin dediğiniz gibiymiş. Peki bu Work and Travel'a gidenler nasıl para biriktiriyorlar orada az harcama yaparak bir fikiriniz var mı? Çünkü benim amacım çıkarsa ilk etapta pahalı bir yerden çok para biriktirme odaklı olacak. Evli vs. de değilim zaten o açıdan rahatım.

• @this-time89 Work and travelda para birikmesinin en büyük artısı kiranın çok düşük olması diyebilirim genel olarak.

• @renksizcocuk Ben de muhtemelen paylaşımlı evde kalacağım için biriktirebilirim diye düşünüyorum. Evdeki hesap her zaman çarşıya uymuyor ama bakacağız eğer çıkarsa 🙂

• @this-time89 Aklınıza gelebilecek her kalemden kısarak ve ek iş yaparak 😃 Konaklama için söyleyebileceğim şey, ucuza konaklayabileceğiniz konumdaki yerleri seçmenizi tavsiye ederim ama tanımadığınız insanlarla paylaşımlı odada kalmaktansa tek başınıza ufak bir odada kalabileceğiniz bir yer olsun. Haftalık cüzi bir miktar fazla vereceksiniz diye personal space'inizden vazgeçmeyin. Ben iyi tanıdığım arkadaşlarımla kalmıştım gittiğimde.

Yemekten tasarruf konusu da var. Nerede hangi yemek ne kadara yenir gittikten bir hafta sonra öğrenmiş oluyorsunuz genelde.

Ek bir işte çalışmak çok avantaj sağlar, en azından bir süre. Bu gibi şeyleri yapınca birkaç ayda bile hem biriktirecek hem de keyfi harcamalara yetecek kadar para çıkıyor ortaya.

Çok ayrıntılı anlatıp sıkmak istemedim çıkarsa daha ayrıntılı da anlatırım 😃

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@this-time89 texas ya da florida ilk başlangıç için en ideal 2 yer 2 sinde de gelir vergisi yok ve yaşam maliyetleri baya uygun alaskada ise kiralar yüksek yeme içme pahalı gidenler orda nasıl para biriktiriyor hala anlamış değilim 😃 kötü bir yerde 1 evi 5 6 kişiyle belki daha fazla kişiyle paylaşanları duymuştum belki öyle kötü şartlarda yaşayarak biriktiriyorlardır sonuçta devamlı bir yaşam değil dayanmışlardır 3 ay.

• @TughanTug Umarım ikimize de çıkar ve bu konuda sizinle sohbet ederiz 🙂 Tecrubelerinizi dinlemek isterim. Yol gösterici olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |