Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@letsdothis üzdün beni herkes bilir ki atım tek bir yön bilir orası da TAMPA 😃

• Yasaklı

Geniş mis gibi kumsalı olan heryere varım. Yanında Cohiba varsa bi duble Talisker e hayır demem. 😃
    Kazandığım ilk 2000 dolar ile kendime Kitesurf seti alacağım. 😃

• @Rhonster To welcome everybody wild wild west ! Demek isterdim. East coast huh

• @Ping-PONG Köpekbalıklığı alert 🚨 O suya imkanı Yok girmem . Serinleyip çıkmak dışında

• ⭐⭐⭐⭐

@letsdothis üzdün.

• Yasaklı

@letsdothis

Köpek balığından benim kadar korkamazsın. Ben köpek balığından kaçtım. Daha önce bunun hakkında @Rhonster la konuşmuştuk. Ama şöyle bir gerçek var. Benim ABD ye gitmek istememin sebebi; özel kuvvetlere katılıp, kendime ayırabildiğim zamanlarda, Extreme sporlarla ilgilenmek. Kitesurf, Snowboard, Snowkite gibi...
    He özel kuvvetler olmasa da it den de devam etsem. Yine de amacım Extreme sporlarla ilgilenmek.

Ben fanteziye gidiyorum. 😃 😃 😃

Eğer Özel kuvvetlere katılabilir de paratrooper, freefall eğitimlerini advance seviyelere çıkarabilirsem, wingsuit lede ilgilenmek istiyorum. 😃

Edit:
    1 saattir youtube da Kitesurf video ları izliyordum. 😃 😃 😃

• @Ping-PONG wing suit crash compilation 😬 %100 extreme valla bu nedir ahahah

• Yasaklı

@letsdothis

Wingsuit i late e atmamın sebebi bu zaten, bireysel spor yüzünden uzun süreli görevden uzak kalırsan, ehliyetini yitirmemen içten bile değil. Özel kuvvetlerin bunu destekleyen eğitimleri var. Sürekli eğitim talebinde bulunmak istiyorum. Çılgınlar gibi eğitim. Combat Supervisor Dive eğitimine gideyim. Boğulayım, tekrar, boğulayım tekrar. Sonuçta ölüp ölüp dirilmedikten sonra bu hayatın ne anlamı var. 😃

Airborne
    Jumpmaster
    Military free-fall
    Advanced free-fall
    ve görevde olduğun sürece sayısız atlama deneyimi.
    Wingsuit rekoru 32.094km mesafe ile Former Navy Seal Kyle LOBPRIES' ta.
    Sivil eğitimle olacak iş değil. Gençler sırf bu yüzden özel kuvvetlere katılıyorlar.
    😉

Edit:
    Karıştırdım. Kyle LOBPRIES son rekortmen ve helikopter pilotu olması lazım.
    Navy seal olan Andy Stumpf's tı.

If you’re looking to fluff up your resume, maybe consider stealing a line or two from Andy Stumpf’s because he has some to spare. Here’s a rundown:

Joined the Navy at age 17
    Spent 17 years in the Navy, the entire time as a SEAL
    Naval Special Warfare Development Group, aka SEAL Team 6
    BUD/S instructor
    Five Bronze Star Medals (four with Valor)
    Purple Heart recipient
    Skydiver/BASE jumper
    2015 Guinness World Record holder for “furthest absolute distance traveled in a wingsuit”
    Public speaker
    Podcast host for Cleared Hot

😞 😞 😞
    4 tane de yiğitlik madalyası varmış abinin vay be.

• @Ping-PONG ya abi sen değişik bir adamsın türkiyede bu sporları nerden buldun 😂 bi ara bu sporlarla nasıl tanıştığını anlatırsan sevinirim. Biz arkadaşlarla ya futbol oynuyoruz ya okeye gidiyoruz 😂😂😂 belkide benim çevre biraz vizyonsuz ama % 70 futbol arada 4. Bulunda okeye gidelim teklifleri geliyor

• Yasaklı

@Corleone

Dostum yapabildiğimizi kim söyledi. Orta gelirli biri olmama rağmen, yetmiyor. Olmuyor, hep maddiyat işi bunlar.
    Toplam da 3 sefer snowboard a gittim. Hee o benim işgüzarlığım maddiyatla alakalı değil. Ama su sporlarının bir çoğunu yaptım. Bazılarında çok iyiyim. Profesyonel Jetski kullanıcısıyım mesela. Ters dönmüş jetski yi doğru pozisyonda 5 saniyede geri düzeltebilirim.

Ben de burada yapamadığım için gidip orada ilgilenmek istiyorum zaten 😃

Edit: Bir de sıkıntı olan nokta şu, işimiz İstanbul' da bunları yapmak için sürekli ege ye inmek gerekiyor. ABD de bunlarıda aşıyorsunuz. 😉

1. Edit: https://www.xtremspor.com/kategori/kitesurf
      Şu sayfayı bir incele bak bunların hepsinden birer tane lazım kitesurf için. 30.000 lira bir takım 😃

• @Ping-PONG selam kardeşim forumu geriden okuyarak gelirken bu gönderine denk geldim ben iett de çalışıyorum babanı tanıyor olabilirim ismi ne hangi garajdan emekli olldu belki tanış çıkarız.

• Bugün günlerden İstanbul, şafak 34, yine forumda ve videolarda sabahladık, herkese iyi geceler...

• Avrupa aşı pasaportu uygulayacağı söyleniyor.
    Aynı şekilde Yeşil Kart kazanan kişiler aşı olmak zorunlu olur mu ?
    Türkiye de bildiğiniz gibi Çin aşısı mevcut AB ve ya ABD bu aşıyı kabul etmem derse neler olur bu gibi olaylar beni çok düşündürüyor, düşüncelerinizi merak ediyorum. 🙂

• @Halil-İbrahim-Kamacı bence öyle bi durumda sağlık muayenesine gidince orda korona aşısı da yapılır.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaanvercetti hazirandan beri hiç mi mülakat deneyimlerini okumadın. Yazdıkların tamamı yanlış bilgi. Tek bir yer var ankara ungan sağlık merkezi burası amerikaya bağlı değil ayrıca türk lirası da geçiyor sadece yazmadan araştırırsan ozaman senin yanlış bilgilerini okuyanlar yanlış bilgi sahibi olmazlar.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@kaanvercetti hazirandan beri hiç mi mülakat deneyimlerini okumadın. Yazdıkların tamamı yanlış bilgi. Tek bir yer var ankara ungan sağlık merkezi burası amerikaya bağlı değil ayrıca türk lirası da geçiyor sadece yazmadan araştırırsan ozaman senin yanlış bilgilerini okuyanlar yanlış bilgi sahibi olmazlar.

mesajımı sildim kusura bakmayın

• Yasaklı

@Ldoroglu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG selam kardeşim forumu geriden okuyarak gelirken bu gönderine denk geldim ben iett de çalışıyorum babanı tanıyor olabilirim ismi ne hangi garajdan emekli olldu belki tanış çıkarız.

Benim baba 4 garajda da çalıştı. Anadolu, şahinkaya, haydarpaşa ve ayazağ. Beyoğlu işletme takımının kaptanıydı. 🤣 ama emekli olalı 10 yıl oldu hocam. Tanımazsın sanırım.

• Herkese merhabalar. Bir kaç ay evvel covid-19 a yakalayıp atlatmıştım çok şükür. Covide yakalanıp atlatanlara aşı yapılmayacağı söylentileri var. Zaten her halükarda bir öncelik durumum yok. Türkiye’de aşı sıkıntısı da üstüne cabası. Biontech aşısı gelirse parasını verip oluruz diyorduk ki sonrası da malum. Antikor da 3-6 ay koruyuculuğu var. Durumlar karışık. AB aşı pasaportu uygulama durumu ne oldu acaba ? ABD ne yapar bu konuda bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim. İyi günler dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mst en yetkili yer olan ungan sağlık merkezini arayın çünkü size sağlık raporunu ankara ungan sağlık merkezi verecek ondan tahminleri okuyacağınıza kesin bilgi yetkili kişilerden bilgi almak çok daha yararlı olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |