Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Talhagokmenn evet forumun amacı soru sormak ama önce okuman gerekiyor cevabı var olan soruları ve aynı soruları tekrar tekrar sorman gerekmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@Talhagokmenn forumun var olan kurallarına uymak mesela 1. kural.

• @Rhonster görsem sormazdım herhalde

• Yasaklı

@Talhagokmenn

Benim seninle ne alıp veremediğim olabilir ki? Sen bana niye sardın onu anlamadım ben. Ben @ayvalik10 a sarıyorum. Arada özelden, arada konularda. Aramızda bir espri var, takılıyorum.

Burası zaten bekleme odası ve muhabbet ediyoruz. 2022 başvuranları olarak aramızda bir arkadaşlık kurmaya ve o gün geldiğinde kimlerle dostani paylaşımlarda bulunabileceğimizi ve kiminle yoldaş olabileceğimize bakıyoruz. Spesifik soruların hepsinin, tartışıldığı kendisine ait bir konu var zaten.

Burada bir attığın mesaj oraya yapışıp kalıyor ve gören, yardımcı olmak isteyen cevaplayacak zaten. 3 kere copy paste yapmışsın. Genel olarakta sorduğun sorulara bakınca bizim aklımızla alay ediyor olabilir mi kanısı uyanıyor insanlarda. Olay altının dolu olup olmaması olması değil. Sen de çık muhabbetimize katıl, paylaşımda bulunalım. İstemiyorsanda okumak zorunda bile değilsin. Evet aynı şey bizim içinde geçerli ancak;

Gerçekten soru mu soruyorsun bizi mi demiyorsun anlamakta güçlük çekiyoruz. Madem sataşarak paylaşıma girmeyi tercih ettiniz. Bu şekilde cevaplayayım.

• ⭐⭐⭐⭐

@Talhagokmenn o yüzden soruları sormadan önce okuman gerek diye belirtiyor forumun anasayfasına girdiğindeki kırmızı iletiler.önemli değil öğrenmiş oldun.

• @Ping-PONG sorduğum soruların cevaplarını önce kendim araştırıyorum bulamazsam foruma gelip soruyorum . Hiç kimseyle dalga geçmiyorum geçmemde . Ama 5 kişi birden laf dalaşına girip karşı cephe alıyorsa orda sıkıntı vardır.

• ⭐⭐⭐⭐

@Talhagokmenn ama yanlış yapıyorsun 🙂 1. si araştırmamışsın sorduğun kopyala yapıştır yaptığın soruların hepsinin cevabı var 2. si @Ping-PONG dediği gibi gerçekten öğrenmek için mi soruyorsun yoksa trollüyor musun belli olmadığı için böyle bir tepki aldın.

• @Rhonster ne dediğini anlamadım işin doğrusu . Bence bütün kuralların başına yıldızlı bir SAYGI koymalıyız . Bu konuyu uzatmak çok saçma zaten sudan sebebler .

• ⭐⭐⭐⭐

@Talhagokmenn sen trollsün ben engelleyeyim hemen seni.

• @Rhonster ya Allah aşkına hangi sorumu kopyala yapıltır yapmışım . Ben konuyu uzatmıcam dedikçe cevap veriyorsunuz . Soru sordum kimseyle dalga geçmek istemedim . Ama zihniyete şaşırmıyorum (kırıcı olarak söylemiyorum) zaten ülkedeki en büyük sıkıntı karşındakini anlamamak.

• @Rhonster trol olsam aylardır ne işim var burda . Veya hangi yazımda birine kırıcı veya aşağılayıcı bir dil kullanmışım . Sizin neden istediğinizi söyleme hakkınız var o konuyuda anlamadım .

• @Talhagokmenn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Supercell bey gerekeni yapabilir eğer hatam varsa .

Tartışmaya katılmayacağım ama konudan bağımsız olarak "Supercell Bey" i okuyup sağlam bir kahkaha patlattım 😃 @crazycells ismi supercell mi yapsak 😂

Not: Amacım dalga geçmek değil neşeli bir yazım yanlışı olmuş.

• @TughanTug ortam yumuşasın diye bilerek yazdım sonunda anlayan biri çıktı . 😂😂😂

• @Erdembro var🧐

• Buralar gerilmiş 🙂 Bence viskinizi yudumlayıp sakinleşin kovboylar. Çok az kaldı . Aramızdan birileri kutsal topraklara gidecek . Ne kadar heyecanlı değil mi ?

• @letsdothis bir liberal olarak daha fazla özgürlüklerimize karışılan, vergi üstüne vergi alınan bürokratik, tek adam rejimli ülkede yaşamak istemiyorum. Bekle beni Texas 🙂

• Bu jangıl hepimize yeter😉

• @letsdothis, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Buralar gerilmiş 🙂 Bence viskinizi yudumlayıp sakinleşin kovboylar. Çok az kaldı . Aramızdan birileri kutsal topraklara gidecek . Ne kadar heyecanlı değil mi ?

Üstad ağzın bal yesin ne de güzel söylemişsin hem kurtuluş hem viski vooovv..

• ⭐⭐⭐⭐

@letsdothis gereksiz yere gerildi trollmüş engelledim geçtim 😃

• @ugurfbtr Ballı viskimiz de var hahah Fb sizi mahvetti gidiyorsunuz ülkeden..
    @Rhonster Yetişemeden silahlar ateş almış 🙂 gc çıkarsa atınızı nereye sürersiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |