Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nordlendingen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

nyc.jpg
    40 gun. geri sayim devam ediyor 😀 New York City

Ara ara böyle paylaşımlara devam et lütfen, az heyecana girelim 🙂 Görüntü de çok hoş bu arada.

• Beklemedeyiz.

• @kprelif hala soğuk kanlı şekilde beklemedeyim geçen yıllarda son 2 ay deliler gibi video izliyodum araştırmalar yapıyodum finalde o rüzgarın içinde buluyodum kendimi 🙂 hangi meslek grubunda çalıştığımız önemsiz zannedersem herkes'in huzurlu bi iş ortamı aradığı bi gerçek umarım gönlünüzce olur.

• Hayırlı Akşamlar arkadaşlar.. Beklemenin psikolojisi biraz zor. Youtuberları izliyorum. Bir çok video izledim. İzlemeyede devam ediyorum. Psikolojik olarak kendimi Amerikaya hazır ediyorum ama ya çıkmazsa ona hazır değilim. Sizdeki durumlar nedir?.

• Çok beklentiye girmeden beklemek, beklerken de hayal kurup süreçten keyif almak lazım. Elinizde olmayan bir şey için büyük umutlar besleyip sonrasında moral bozmamak gerek.

Youtube videolarını ben de izliyorum uzun süredir. Ancak belli bir yerden sonra tekrara giriyor; alışveriş, araba, ev, über, amazon vs. Forumda bulunan youtube başlığına bakacağım bakalım ufuk açacak bir kanalla karşılaşabilecek miyim.

• Bilgi amacli sormak istiyorum..
    Cikmasi bi dert sira numarasi ayri bir dert..
    Ornek veriyorum kazandiniz fakat sira numaraniz cok ilerlerde..
    Bu numaraya gelene kadar mulakatlar suruyormu yoksa atiyorum mayista mulakatlar son o tarihte hangi numaraya kadar geldiyse sonlandiriliyor ve kazanan numaraya sira gelmemis ise o hakkini kaybetmis mi oluyor?

• Buda ayri bir sorunsal oleyse 😕 peki genel anlamda covid i ele almassak normal bir surecte butun herkez mulakata girebiliyormu yani sira geliyormu?
    Bu arada 21 talihlileri adina inanilmaz uzuldum durum boyleyse 😕

• @Soner94 evlilik? Yani evli olmadan yanınızda kimseyi götüremezsiniz diye biliyorum

• @Batuhan-X bu dogru ayrica yanilmiyosam evliliginde basvuru oncesi yapilmis olup basvuru esnasinda ek forma bilgilerin paylasilmis olmasi gerekiyor.

• @gokhanbagatur başvurudan sonrada evlilik yapılabiliyor. Kanıtlayabileceğiniz ve ikna edeceğiniz bir şeyse.

• Yasaklı

Miami de bu çekiliş işlerine bakan bir arkadaşı olan bir şahısa 1.000 dolar verdim bugün. Bana çıkacak garantiledik.

• Bilgisi olan varmı kontenjan 55.000 den 80.000 oldumu yada süreç ne durumda

• Yasaklı

@ugurksknbck

Dostum ben seni bi yerden tanıyorum sanki, ya da foto fake bilinen bir surat?

• Beyler emin olmak için soruyorum

• Sabah pasaport için başvuru yapsam pasaport ankaradan evime gelmeden yeni pasaportun numarasını öğrenebilir miyim . (E devletten öğrenebiliyor muyum ) .

• bana dv2021 cikti. trump sagolsun umudumu dv2022 ye baglamami sagladi

• @gokhanbagatur sira numaraniz aktif olursa mulakata cagirilmaniz gerekyor normal sartlarda, 30 eylul tarihine kadar vize alinamadigi takdirde green card alma sansiniz kayboluyor. son 4 yildir 2018 haric (25 binlerde kaldi) tum numaralar aktif oluyor. daha detayli bilgiye buradan ulasabilirsiniz

• @ugurksknbck forumda görmüşsündür dostum foto benim pek bilindik biri olduğum söylenmez 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur hayır başvurudan önce yapmış olmanız gerekmiyor kazandıktan sonra ki ds 260 formunda belirtebilirsiniz önemli olan bu evliliğin gerçek bir evlilik olduğunu ispatlamanız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |