Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gokhanbagatur daha önceden 5-10 videosunu tamamen izlemişliğim var bahşiş vermenin gelenek olduğunu downtownda delivery yapacak olursak AVM tarzı yerlerin gereksiz sipariş olduğunu
    (çok bekletiyorlar veya yürüme mesafesi çok) yine delivery müş. çoğunun dengesiz olabileceği bazıları tersler iken bazıları 100 $ bahşiş verebiliyor basit bilgiler ama yinede kendisine teşekkür ederiz

• @Melih-Tokal Kanka geçen gün bir program gördüm belki düşünürsün İrlanda da Uzun dönem (25 Hafta ve üzeri) dil eğitimi alan öğrencilere İrlanda hükümeti yasal olarak haftalık 20 saat çalışma izni vermektedir. Diye geçiyor ancak burası küçük bir ada ülkesiymiş ev sıkıntısı varmış yani kiralar çok pahalıymış bir odada 4 kişi kalıyorlar düşün ama vize almak kolay + 4 yıllık dil okulu ücreti bile o kadar pahalı değil bunu da forumdaki gençler bir araştırın 20 saat de çalışma izni veriliyor

• @Corleone İrlanda yaşamak için olmasa bile her zaman gitmek istediğim ülkelerden biri. Hayallerimin peşinden koşacağım ancak olmazsa başka alternatifler deneyeceğim elbette. Verdiğin tavsiyeyi aklımda tutarım. Teşekkürler 🙂

• San Antonio.jpg
    50 gun. geri sayim devam ediyor 😀 San Antonio, Texas

• @nordlendingen o gün gelir ve buraya Kazandım yazarız İnşaAllah

• @nordlendingen

Bir adakta 50. Gün adına adıyorum o zaman. 4 oldu. 8 mayıs a kadar kaç olacak bilmiyorum ama eğer kazanırsam bu sene bir çiftlik bulmak gerekecek sanırım. 🤣

• Ben gazanacaaaammm 😂

• Valla bu heycani onumuzdeki surecte ilk basvuruyu yaparak yasicak olan biri olarak hepinize bol sans hepiniz kazanin umarim ve bizlerde kazandigimizda sizlerin tecrubeleri ile belki de daha kolay bir sureci geride birakiriz.

• @gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Valla bu heycani onumuzdeki surecte ilk basvuruyu yaparak yasicak olan biri olarak hepinize bol sans hepiniz kazanin umarim ve bizlerde kazandigimizda sizlerin tecrubeleri ile belki de daha kolay bir sureci geride birakiriz.

Ben düzenimi kurup, kafa olarak rahatladıktan sonra, foruma yazmaya devam ederim. Özellikle kız erkek farketmemsizin gerçekten güzel okuduğuna ve başarmak istediğine inandığım bütün gençlere sadece bilgi değil maddi olarakta, kalacak yer olarakta destek olurum. Burada da elimden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorum ve genç kardeşlerimizi sevindirmeyi çok seviyorum. Ama tabiki burada yapabileceklerimizin sınırı ve kazancımız belli. Kötü değil ama gençlerin hayatlarına istediğim kadar dokunabileceğim seviyede değil.

Çalıştığım, gezdiğim, eğlendiğim yerler her ne kadar darklı olsa da mahalle kültürü ile büyümüş biriyim. Covid yüzünden evden çıkmıyorum ama öncesinde sürekli mahallemi ziyaret ederdim. Hala kopamadım. Küçüklüğünü bildiğim lise çağlarında gençlerle sohbet etmeye bayılıyorum. Kimisi abi kız arkadaşımla buluşacağım haşlığım yok diye çekine çekine gelirdi bir aralar🙃 artık mahalle kültürüde pek kalmamış gerçi. Eskiden herkesi tanırdım ancak şimdi maalesef kimse kimseyi tanımıyor. (Eskiler hariç)

Demem o ki bizim gibi insanların genlerinde var. Arkadamızda insanları bırakmak bize göre değil. Gönlümüz hep onlarla kalır. Ben suistimallere rağmen bile çok şükür yardımsever yanımı kaybetmedim. Umarım etmem de. Lottery olsun olmasın bir şekilde gitmeyi kafaya koydum. Bir gün burada genç kardeşlerimize, hayalleri olanlara, hedefleri olanlara seve seve yardım ediyor olacağıma eminim.

Ama lottery kazanırsak tabiki çok daha kolay ve güzel bir süreç olur. O yüzden ben de kazanmayı çok istiyorum. Çok sevdiğim bir ablam var iş hayatında tanıdığım. Senin kalbin güzel. Allah gönlüne göre versin der.

Umarım Allah hepimizin gönlüne göre verir. 🙃

• Merhabalar SEVGİLİ DEĞERLİ DV LOTERİY ARKADAŞLARIM İNŞALLAH BU SENE GERÇEKTEN İSTEYENE İÇİNDE BENİMDE BULUNDUĞUM OLUMLU SONUÇLAR ALIRIZ....

• @baharaziz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar SEVGİLİ DEĞERLİ DV LOTERİY ARKADAŞLARIM İNŞALLAH BU SENE GERÇEKTEN İSTEYENE İÇİNDE BENİMDE BULUNDUĞUM OLUMLU SONUÇLAR ALIRIZ....

2021 kazananı bir kız arkadaşımız da Antalya lı gördüğüm kadarı ile sıradaki belkide sizsinizdir 🙂

• @Fevzi-ÖZYURT-0 EVET TANIŞTIM KAZANAN ARAKADAŞLA AYYY İNŞALLAH FEVZİ BEY 🙂

• @Fevzi-ÖZYURT-0
    Cok guzel konusmussunuz daha onceden bahsettim yine degineyim,orada olanlar orada olucak olanlar ve sirada ki ben olurmuyum diye bekliyenler..
    Bu dongu hep devam edicek tek istegim sizler ve bizlerin ve de gercekten bu iyi niyete sahip herkezin bu sansi yakalamasi..
    Bende gitsem bir duzenim varsa bu duzende elimden geldigince yardimci olmak isterim bence bu bir kayip degil aksine paylastikca guzellescegine inandigim bir duygu ..

• ⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0 yakışır kardeşimize 🙂

İnşallah herşey dilediğin gibi olur. Umarım her işiniz yolunda gider 🙏

• Gençler çok istediginiz olmaz ya bu hayatta.
    Aha bu çekilişi beklemekte öyle. Adama kendi kendine totem yaptırıyor. Çok istiyormuş gibi yapmayayım, belki o zaman çıkar falan :)))

• @cnryldz ilk çekilişe katıldığımda sanki çıkmışta bana söylemek için bekliyolarmış gibi hissediyodum 2. de çıkarmı ki modunda bekledim şimdi çıkarsa çıkar yav modundayım bazen unutuyom bile gc ye başvurdugumu 1 ay aklıma gelmediği oluyo totemlerinizin hepsini birebir ruh hali olarak yaşıyorum bakalım 🙂

• Başkan Biden uçağa binerken sendeleyip ayağı takılıp düştü.yalan habermi diye baktım ki iki kere takılıp düştü.dinç görünmesine rağmen sağlık sorunları mı var acaba?

• @clourpoint Biden'a bişey olursa göçmenlikle ilgili aldığı kararlar sıkıntıya girer mi acaba

• @Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@clourpoint Biden'a bişey olursa göçmenlikle ilgili aldığı kararlar sıkıntıya girer mi acaba

Başkan 78 yaşında yaşına göre dinç gözüküyor.arkasında göçmen kökenli başkan yardımcısı kamala haris var.yarım bir iş kalırsa o tamamlar diye düşünüyorum.

• @Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@clourpoint Biden'a bişey olursa göçmenlikle ilgili aldığı kararlar sıkıntıya girer mi acaba

Bir şey olma ihtimalini geç bir şey olacağını düşünüyorum yemin törenini canlı takip etmiş biri olarak bu kanıya o gün vardım tamamen hissiyat ve takip ettiğim bir astrolog da aynı şeyi düşünüyor-bekliyor.
    Tabi burada amaç zaten K.Harris'i getirmekti ise ama Trump'a rakip olamayacağı için midyenin içinde seçime sokulan inci olabilir bakalım göreceğiz inşallah

Benzer Başlıklar

• 6
  • 9899
  • 10228
  • 906
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |