Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@hakan0635 puanlama önemli hocam lise mezunu olmadan alan çok kişi var.

• ⭐⭐⭐⭐

@hakan0635 çalışıyor olmanız önemli değil çalıştığınız işin amerika standartlarına göre svp puanının 7 ve üzeri olması gerekli.

• Evliyim, ilk basvuruda bana çıktı, zaman hızlı geçiyor bu yıl Kasım ayında Abd’de 2. yıl dolacak.

• ⭐⭐ Yasaklı

13 te çıktı ama gidemicez heralde 14. inş cıkar

• @Calibraturbo, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

13 te çıktı ama gidemicez heralde 14. inş cıkar

2021 talihlisi olduğunu bilmiyordum, çok istiyordun ya sen umarım vizeye kavuşursun. 2020 ve 21 talihlileri çok talihsiz bir dönemden geçti/geçiyor 😕

• ⭐⭐ Yasaklı

hevesim kacti baya. Ethereum takaslı vatandaslık bakıyorum, cok farklı boyuta gectim son 6 ayda abd umrumda degıl artık baska yerde olur

• Yasaklı

10 yıldır 8. başvurum. Şans olunca ilkinde de çıkıyor şans olmayınca 20 yılda bile çıkmayabilir.

• 2012'den başvuranlardanım maalesef çıkmadı. Hatta 2017'den beri eşim için de başvuruyoruz olmadı... Arada kaçırdığım bir ya da iki başvuru olmuştur.
    Son 1-2 yıldır odağı Kanada'ya kaydırdık, ABD olursa da (Kanada için de) mesleklerimiz üzerinden post-doc yolunu deniyoruz. Ona da teklif var ama sosyal bilimci olarak burs bulmak çok zor... Artık Greencard'a nasılsa çıkmayacak diye başvuruyoruz. Bakalım bu sene ne olacak.

• İkinci başvurumda çıktı ama maalesef doğru yıla denk gelmedi.

• 2013-2019 yıllarında başvurdum. hem ben hem eşim.
    bu yıl yani 2020 de ise başvurmadım. yaşta 40 e geliyor. artık vazgeçme zamanı mı bilemiyorum. 2021 Ekim in de düşünürüm tekrar.

• 4-5 YILDIR BAŞVURUYORUM yaş 37 Polisim zorunlu sigortama -emeklilik yani 8 yıl var 20 yılı tamamlamış olacağım maaş ve emeklilik ikramıyesi verilmiyor yaşı beklemek gerek o da 55 -56 sanırım ama ben dediğim gibi 20 yılı tamamlayınca bırakacağım - kuçuk bir ev aldım mustakil yetiyor bana borcu az kaldı 3 yıl. 🙂 - onu oderım borcum yok - eşim yok evli değilim 🙂 zorunluluğum ve bağımlılığım yok o yüzden rahatım evlenmeyide düşünümüyormu zaten kısmet belki amerikada olur . eğer 8 yıl daha çıkmaz ise - zorunlu süremi bekleyip sonra gideceğim 45 yaşında -bakalım tutunabilirsem tutunurum tutunamazsam dönerim gelirim evime - kuçuk işler yapar emekliliğimi beklerim amacım bu. ...

Gidip gordum gc olmadan gitmek buradaki işi bırakmak aptallık olur anladım ama gc varsa denenebilir dostlar bu benım görüşüm tabiki.

Sağlığım yerinde olursa dayanırım bir 10 yıl çalışmak ve yaşamak isterim.

Başarılar herkese isteğen dostlara.:)

1. kez baş vurdum, yaş 40 olmadan çıksa bari.

• 2020'de 6. Başvurumdu. Eşimin ise ilk başvurusu. TSİ 20:00'de biten başvuruya 19:59 da başvurabildik yoğunluktan. Hata bizdeydi son güne bırakmamalıydık. 6. Başvurumda da kazanamadım ama eşim ilk başvurusunda kazandı. CN 10XXX.

• ⭐⭐⭐

Sanirim 11.ci basvuru. Cikmadi, ben de zorla aldim (EB3) 😎

• İmzamda olduğu gibi...

• 2018 yılında başvurdum ilk olarak onda da bilgisayarımın yanması sonucu başvuru numaramı kaybettim.
    Şimdi nişanlım ile birlikte bir daha başvurduk ve garanti olsun diye mail dahil her yere stokladık numaraları.

Eminim herkese böyle oluyordur ama içimdeki inanç şu yukarıdaki sayıları görünce biraz azalmadı değil. 🙂

• @Enes-Altuniş ''Forgot Confirmation Number'' diye bir seçenek var. Ordan bulabilirdiniz başvuru numaranızı.

1. Başvurumda çıktı dv21 talihlisi cn28k iş yerinden bi abimizede başvurmuştum eşiyle beraber geçen sene ve önceki sene ona çıkmadı benim yaşım 30 açıkcası bende 3.başvuruyu yaparken en fazla 2 3 sene daha vaşvururum 35 den sonra gidilmez yaştan dolayı adapte olamam diye düşünüyordum ama 45ünde 50sinde 15 20 senedir başvuranları görünce o düşüncemden bi nebze vazgeçtim ayrıca bende öyle bi kurum şansa bırakırmı ülkeye alacağı insanı diye düşünüyordum ama yaşla meslekle tiple(fotoğraf) hiç alakası yok ona artık %100 eminim 2. Başvurumda farklı bi fotoğraf çektirdim 3.başvuruda nasılsa çıkmıyor diye 2.başvuruda çekindiğim fotoğrafla başvurdum ve çıktı mezuniyetim bilgisayar teknolojileri ve programlama mesleğim vale ortaokul mezunu 55 yaşında marangoza 40 yaşında ekmek ustasına çıktığına şahit olunca meslekle alakası olmadığını farkediyorsunuz bu sene 28k cn ile mülakata zerre inancım kalmadı artık muhtemelen bi mucize olmazsa önümüzdeki 7 8 sene daha çıkmasını beklemiyorum ama denemekten zarar gelmez napalım

• @janhord DS 260 formunu gönderdiniz mi? İmzanızda gönderilmemiş gözüküyorda. Bir an önce görderin derim.

• @Ali-Ege-Can-0 gönderdim sitede normale dönünce bayadır foruma girmiyorum o yüzden farketmemiştim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |