Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @clourpoint ben 2014 yılından beri yılbaşı piyango bileti biriktiriyorum ileride güzel bir koleksiyon olabilir düşüncesi ile ondan alıyorum. 2 çeyrek aldım birine amorti vurur diğerini saklarım diye düşündüm ama ikisine de hiçbir şey vurmadı 🙂 Yılbaşında kaybetmiş olabiliriz ama 8 Mayısta kazanacağız 🙂

• @nevzatyildizz hepsi tüpçüde kalmış diyorlar😂😂😂

• @nevzi Büyük ikramiye çeyrek bilete çıkmış ve Manisa Akhisar'da satıldığı açıklandı. Ancak 4 çeyrek biletten sanırım tesadüf sadece 1 tanesi satılmış şans işte. Yıl içinde de ikramiyeler hep satılmayan biletlere çıkıyordu. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

ben çıkmayacağını bildiğim için almadım bunda da elleri var

• evet 1-2 sene önce canlı yayında ki top faicasindan sonra benımde inancım kalmadı kesinlikle almıyorum

• @Rhonster olmaması imkansız zaten hele ki başında tüpçü varken 🙂 Yıl içinde en son 6. kez üst üste satılmayan bilete çıkmıştı ikramiye sonrasını bilmiyorum. Dün de tamamen şans eseri ikramiye çıkan 4 biletten sadece biri satılmış 75 milyon tl varlık fonuna kalmış, tabi bir de kazanılan ikramiyelerin %20 vergisi var. Neyse inşallah DV 2022 kazananı oluruz da bundan sonra Amerika'da katılırız yılbaşı çekilişlerine 🙂

• Mutlu Yıllar Yeşil Kart Forum Ailesi 🙂

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Şaibeli yılbaşı piyangosunda amorti dahi çıkmadı umarım şans DV 2022 'de güler 🙂

Her sene en az bir tane son iki sene de Nimet abladan bilet alan biri olarak ilk kez almadım şansımı GC buraya sakladım diyebilirim.. hayırlısı..

• valla ben para felan istemiyorum uk vize başvurusu yaptım bana vizeyi versinler yeter ben kendi paramı kendim kazanırım 😃

• @Rhonster. Yok kardeşim bende beklemedeyim. 2. sinde kesin olmasada olur diye ümitliyim. İnşallah önce atamayla sonra gc ile seviniriz.

• Herkese sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı yıl diliyorum. Mutlu yıllar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@The-Searcher kaç aldın sınavdan

• İyi akşamlar arkadaşlar, hesap açmak yeni kısmet oldu. Yeni yılınızı da ayrıca kutlarım, umarım gönlünüze göre bir yıl olur ☺️ Hepimiz için hayırlısı olsun bakalım 🙂

• Bugün, bu başlıkta etkileşim olmamış. Gün bitmeden yazayım. İyi geceler herkese 👨

• Herkese iyi aksamlar. 2 tane kücük sorum olacak yardim ederseniz sevinirim.

1. Cifte vatandas olarak basvuru yapan varmi ?
    2. Almanyadan basvuru yapan varmi ?
  • ⭐⭐⭐⭐

son 124 gün... sayılı gün çabuk geçer...

• burda bulunsun😃kazanamadığım 10 çekiliştir olmayan farklı bir umut var sanki 11 de olacak 😃🤞

• @USA umarım ben sizin kadar beklemem benım 3.de sizinde 11.de olsun 😃 herkes şu yıl benım bu yıl benım diyo bizde 2021 bizim yılımız diyebilelim artık ya 🇺🇸

• @Rhonster 68.5 Sen kaç aldın?

• ⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |