Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• En son 6 haziran 2020 de girmişim buraya ve hatırlayan hatırlar sonuç hüsran olunca rakı resmi koymuştum 🙂 Yeni bilet yeni şans diyerek umarım bu sene de rakı resmi koymayız arkadaşlar. Herkese bol şans 🙂

• ⭐⭐

@ufo349 biz evimizi sattık şuan almayacağız bankaya koyduk normal de kira 900tl getirisi vardı greencard için altın yada dolar alıp kıyıda bekletecektik ama bu dalgalanmalar korkuttu faize koyduk bir miktarını 900 TL kira gelen eve 2800faiz alıyoruz her ay düzenli birikerek bu şekilde değer kazandırabilir siniz bir fikir vereyim dedim

• @Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ufo349 biz evimizi sattık şuan almayacağız bankaya koyduk normal de kira 900tl getirisi vardı greencard için altın yada dolar alıp kıyıda bekletecektik ama bu dalgalanmalar korkuttu faize koyduk bir miktarını 900 TL kira gelen eve 2800faiz alıyoruz her ay düzenli birikerek bu şekilde değer kazandırabilir siniz bir fikir vereyim dedim

220 bine falan sattınız sanırsam?

• ⭐⭐

@Chandler 220bini bankaya koyduk

• @Chandler 900 TL getiren ev 220 bin mi? Kayseri'de 350 binlik evler 750 getiriyor ortalama. Şehir neresi acaba

• ⭐⭐

@Batuhan-X evi 260 bine sattık 900e oturuyordu hatta zam ayı gelmişti aynı site de 1100tl kiralar

• ⭐⭐

@Batuhan-X bursa İnegöl yazmayı unutmuşum bizim buralarda 750 ye sobalı ev bulamazsın o derece kiralar

• Kayseride okudum da, kayseri kiralar konusunda çok iyi ya. Yeterince ev olduğundan kiralar ucuz. Lüks bir yerde bile ucuza kiralık ev bulunuyordu. Çok düzenli bir şehir, bir de denizi olsa.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EmreGdk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@EmreGdk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

tedbir amaçlı kapatılan konsolosluk açılsa ya artııkkk

IR-1 basligindaki bilgilere gore konsolosluk sadece bazi kategorilerde mulakatlara basliyor gibi gorunuyor. Fakat su an sadece ABD'ye girebilecek kategorilerde vize veriliyor. Kararname dolayisiyla girisi yasak olan dosyalara mulakat verilmiyor hala.

okulum başlayacak,terör saldırısı nedeniyle kapatılmıştı 2.5 hafta önce o kalksa randevu almayı deneyecektik..

o durumda konsolosluga ulasmanizi tavsiye ederim, email atin ve durumunuzu anlatip randevu talep edin. Eger okulunuz online egitime devam edemiyorsa ve ABD'ye girmeniz gerekiyorsa o durumda mulakatlar baslayinca size oncelik tanirlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@frk34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba , cekilis formundaki foto hatalıysa mayisdaki sonuçta mi eleniliyor yoksa mülakat zamani mi?

nasil bir hatadan bahsediyorsunuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@moon, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

El alışkanlığı olsa gerek, sürekli F5 kullanırım ve "Success" yazısı alınca klavyede F5'e bastım ve aşağıdaki hatayı aldım 🙂

Internet üzerinden araştırdığım kadarı ile sıkıntı olmuyormuş. Doğru mudur? 🙄

"The information submitted has not been accepted because it matches a previous entry in our records. Individuals may only submit one entry per DV period. Duplicate entries will not be accepted"

ilk basvurunuz kabul edilmis, ardi ardina mukerrer basvuruyu engellemek icin hata vermis. Su an icin bir problem gorunmuyor 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Biz de başvuruda bir halt yemiş olabiliriz 🤦 benim koç burcu inatlığı olan kocam forumda ki maddelere göre ilerle dememe rağmen bakmadan adres satırını doldururken postayı başkası mı alacak yazan yere adres yazmış olabilir tam emin değiliz ama kardeşimin formu doldururken aa ben adresi bizimkilerde buradan başlamıştım dedi 🤪 elerler mi bizi

boyle seyler problem olmaz 🙂 artik posta ile bir gonderim yapilmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ufo349, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells şuan evde kiracı oturuyor hocam. eğer sonuçlar açıklanır da bana çıkmış olursa. evden çıkmalarını isticez 5 ay süre var mülakat tarihlerinin başlamasına o zamana kadar boşaltırlar. benim düşüncem şöyle hocam bilmiyorum mantıklı mı. borç para alabileceğim kimse yok. sanırım 6 ay falan bankada o paranın sabit kalmasını. ellenmemesini istiyorlarmış. o yüzden kredi çekmeği düşünmüyorum. çünkü mülakat tarihi ne zaman verilecek çıkarsa o da belli değil. evi ipotenk gösterip kredi çeksem 15 bin dolar. her ay 10 küsür bin tl bankaya ödücem taksit. daha 6 ay geçmeden elimde kalıcak. 60 bin tl falan. düşüncem şöyle evin değeri. 250 bin tl. yaklaşık 30 bin dolar. tek kişi için 15 bin dolar istiyorlarmış sanırım aşağı yukarı. evin değeri benim için yetiyor artıyor bile. para konusunda sıkıntı çıkarcaklarını düşünmüyorum ama benim korkum. bankada nakit görmek isterler mi diye git para bul gel derler mi diye korkuyorum. bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz hocam. fikirlerinizi duymak isterim.

paranin uzun suredir hesapta olmasi gerekiyor diye yaziyor yonergelerde, ama konsolosluktaki mulakatlardan biliyoruz ki, konsolos yeterli miktari gordugu surece zamanlamaya cok takilmiyor. Bilginize.

Yani mulakata yakin bir zamanda da para hesaba gecse sorun olmayacak diye dusunuyorum. Isterseniz onceki yillarin mulakat deneyimlerini okuyabilirsiniz.

• Florida da görüntülenmiş bir timsah. Ben timsahları sürüngen canlılardan biri olarak biliyordum. Floridaya giden de ne bilim.

• ⭐⭐⭐⭐

@Concorde Florida ma laf edeni furrim 😃

• @Concorde Yalniz timsah eti oldukca lezzetli. Giderseniz Florida'ya mutlaka denemelisiniz. 😊

• trump yönetimi giderayak vatandaşlık sınavında değişiklik yapmış 100 soruluk havuzdan sorulan 10 soruya 6 doğru cevap vermek yeterliyken aralık 1 itibariyle 120 soruluk havuzdan sorulacak 20 soruya 12 doğru cevap vermek gerekecekmiş sizce greencard için de gitmeden bir değişiklik yapar mı yoksa bir gün hepimiz son kez greencarda başvurduk ve bunu kimse fark etmedi mi

• @nevzatyildizz Daha önce birkaç defa açıklandı burada, yasayı değiştirmesi gerekir ki bunu yapamaz bu saatten sonra.

Korona meselesinde gördük ki imkânsız diye bir şey yok, son başvuru olma meselesine bir şey diyemiyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Concorde Maket gibi yürüyor ama bayağı bayağı gerçek galiba...

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar eve köpek diye alırız abi 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |