Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@moon Aramıza hoşgeldiniz bol şans diliyorum.

• Herkese selamlar. Maalesef eşim kızım ve ben covid olduk karantinadayiz çok şükür pek sıkıntımız olmadi.
    Pek yapacak işimiz de olmadigindan bol bol forumu okuyoruz YouTube da videolar izliyoruz.:) Umariz isteyen herkese bir gün çıkar bu green card. Biz de bekleyenler olarak yerimizi alalım.

• @cnryldz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese selamlar. Maalesef eşim kızım ve ben covid olduk karantinadayiz çok şükür pek sıkıntımız olmadi.
    Pek yapacak işimiz de olmadigindan bol bol forumu okuyoruz YouTube da videolar izliyoruz.:) Umariz isteyen herkese bir gün çıkar bu green card. Biz de bekleyenler olarak yerimizi alalım.

Geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatırsınız.

• @Chandler done! tam da benim calisma alanimdan geldi sorular 🙂 basarilar diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar dili varmamış rahmetlinin %90 a

Kırdırma boynuzlarını 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@cnryldz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese selamlar. Maalesef eşim kızım ve ben covid olduk karantinadayiz çok şükür pek sıkıntımız olmadi.

Öncelikle geçmiş olsun. Yaşadığınız son talihsizlik olmasını diliyorum. Kaldı ki anlaşılan her birimiz bu yeni çağ virüsüne bir şekilde bir gün yakalanacağız. Evrimin yeni bir ilerleme yolu olarak düşünüp ne kadar üzülsem de kabullenme gayretindeyim. Sizlere Allah tekrarını göstermesin deyip, bu olumsuzluğun içinden kendimce bir pollyanna efekti çıkartıyorum. Amerikaya gideceğinizde Covid geçirmiş ve bağışıklığınız mevcut olarak hem korkusuzca hem de sorunsuz gitme şansı elde etmiş olacaksınız umarım.

• @cnryldz geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Bol şans...

• @Ramazan Teşekkür ederim. Size de bol şans dilerim.

• @cnryldz Geçmiş olsun. Size ve ailenize acil şifalar dilerim.

• @northfield, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler done! tam da benim calisma alanimdan geldi sorular 🙂 basarilar diliyorum.

teşekkür ederim 🙂

• Bu ileti silindi!

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@EmreGdk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

tedbir amaçlı kapatılan konsolosluk açılsa ya artııkkk

IR-1 basligindaki bilgilere gore konsolosluk sadece bazi kategorilerde mulakatlara basliyor gibi gorunuyor. Fakat su an sadece ABD'ye girebilecek kategorilerde vize veriliyor. Kararname dolayisiyla girisi yasak olan dosyalara mulakat verilmiyor hala.

okulum başlayacak,terör saldırısı nedeniyle kapatılmıştı 2.5 hafta önce o kalksa randevu almayı deneyecektik..

• Bakalım bu yıl sonuçlara kadar 1000 sayfayı gecebilirmiyiz

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Öncelikle geçmiş olsun. Yaşadığınız son talihsizlik olmasını diliyorum. Kaldı ki anlaşılan her birimiz bu yeni çağ virüsüne bir şekilde bir gün yakalanacağız. Evrimin yeni bir ilerleme yolu olarak düşünüp ne kadar üzülsem de kabullenme gayretindeyim. Sizlere Allah tekrarını göstermesin deyip, bu olumsuzluğun içinden kendimce bir pollyanna efekti çıkartıyorum. Amerikaya gideceğinizde Covid geçirmiş ve bağışıklığınız mevcut olarak hem korkusuzca hem de sorunsuz gitme şansı elde etmiş olacaksınız umarım.

Çok teşekkürler. Umuyoruz ki öyle olur 🙂

• Merhaba , cekilis formundaki foto hatalıysa mayisdaki sonuçta mi eleniliyor yoksa mülakat zamani mi?

• @frk34 fotoğraf yüklerken site onay verdiyse bir sorun yoktur. Mülakatta da sadece fotoğraf yüzünden eleyeceklerini sanmıyorum

• @moon Merhaba aramıza hoşgeldin, sistem resmini kabul ettikten sonra konsolosluktaki görevlinin sizi resimden dolayı elemesini düşünmüyorum, sizlere ve katılımcı arkadaşlarımıza bol şns diliyorum.

• @cnryldz Geçmiş olsun dostum, inşallah biran önce sağlığınıza kavuşursunuz.

• @Mylife, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@cnryldz Geçmiş olsun dostum, inşallah biran önce sağlığınıza kavuşursunuz.

Yanlış anlaşılmak istemem ama HAS NOT BEEN SELECTED yazısını parantez içine alsan daha iyi gibi ve DV-20?? İbareleri de yan yana durursa muazzam olur. 🖐

• @Mylife Teşekkür ederim. Hepimize bol şanslar.
    Fotoğraf konusunda beni tereddüte düşüren bu linkin son cümlesi 🙂

"The acceptance of your photo is always at the discretion of the U.S. embassy or consulate where you apply for a visa."

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |