Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 1 United States Dollar equals
    8.53 Turkish lira

her f5 atışımda 1 2 kuruş yükseliyor 😂

• ⭐⭐

@kaanvercetti Suçluyu yakaladik. F5 tuşuna basarak doları yükselten sensin demek 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@ugurfbtr, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

tutulac

Piyasaya 120 milyar dolar sürdüler 30 kuruş indiremediler, 5 milyar dolar ödeme var diye 1 TL mi arttı yani dolar?

• ⭐⭐⭐⭐

@kaanvercetti, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

1 United States Dollar equals
    8.53 Turkish lira

her f5 atışımda 1 2 kuruş yükseliyor 😂

Basma yaaa.. koskoca adamsın.. Her şeyi biz mi söyliycez 🙂

• Bu arada Hermes'in degeri, eger imitasyon degilse, her gecen gun artiyor. Zamaninda cantaya yatirim yapmak varmis, tren kacti...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cataleya, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Sayın @crazycells forumda küfür argo kullanmadan aşağılamak,benzetme yapmak, ban sebebi mi ?

ever sayin @Cataleya , israrla ve uyarilara ragmen yapiliyorsa gecici veya kalici ban sebebi. Lutfen ilgili iletileri sikayet eder misiniz? Inceleyecegim...

• @ibrahimasar bozdurulup dolar olarak sürülen altını da katarsanız 168 milyar dolar yapıyor ve bu rakam sadece 2019 Ocak ayından bu yana harcanan para.

• selamlar dolar 9.30 tavan seviye 9.30 seviyesinden millete dolar satacaklar 2018 yılındaki kaos ortamı yaratılacak.1 ay boyunca 7.25 satılan dolar 2 yıl sonra 7.20 seviyelerine geri geldi.aynısı 9.30 seviyelerinde yapılacak bunun adına serbest kur politikası deniliyor.Dolar 4.20 civarından 7.22 civarına geldiginde 650 puan faiz artışı yapıldı buda kuru 5.2 seviyelerine getirdi.aynısı yapılacaktır.Siz siz olun tek fiyattan hiçbir emitaya girmeyin ve aldığınız kuruma %2 emir verin ki bir gece bir operasyonda 8.5 tl verip aldığınız doları 7 civarında görünce şoka girmeyin

• Ben bu defa faiz silahinin cok fazla uzun sureli ise yarayacagini sanmiyorum. Belki kisa sureligine bir dususe sebeb olabilir ama bir sure sonra yine yukarilara tirmanacaktir. Artik Turkiye'de devaluasyonel etkiler soz konusu. Nedeni ise ekonominin yapi taslarinin cok oynamasi, yerli yerinde olmamasi, asiri dis borc, cari acik ve hem MB'nin hemde hazinenin kasalarinin bos olmasi.

• ONS yargı dağıtıyor piyasalara 😃

• Nereye girsem kiminle konussam ne okusam dolari goruyorum. Kacamiyorum da maalesef ,ne zaman buraya bir sey yazdigimi bile hatirlamiyorum . Nolur gelmesin artik bildirim cok uzuluyorum

• Arkadaşlar günaydın.Parası olupta bekleyen arkadaşlara duyurulur.yakın zamanda türkiye merkez bankası plan dışı bir toplantı yaparak 500 baz puana kadar faiz arttırımı yapacağı hakkında piyasada söylentiler var.ne kadar doğru bilmem ama bu gerçekleşirse bu da doların kısa süreli düşmesine ve alış fırsatı verebilir.bilginize

• @clourpoint, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Arkadaşlar günaydın.Parası olupta bekleyen arkadaşlara duyurulur.yakın zamanda türkiye merkez bankası plan dışı bir toplantı yaparak 500 baz puana kadar faiz arttırımı yapacağı hakkında piyasada söylentiler var.ne kadar doğru bilmem ama bu gerçekleşirse bu da doların kısa süreli düşmesine ve alış fırsatı verebilir.bilginize

19.Kasım'da MB toplantısı var ki biden seçilme ihtimaline karşı arttırılmayan faiz bu sefer devreye sokulacak kısa vade de işe yarasada uzun süreli olmayacak 2016'da seçimler öncesi ve sonrası dolar kurunun hareketlerini inceleyip önümüzdeki yakın zamanda hangi yöne gideceğini öngörebilirsiniz kesinlikle ytd

• Biden PA ve GA eyaletlerinde one gecti ve Dollar 8.57 TL oldu. Buyuk ihtimalle bugun olmasa bile, bu haftasonu zaferini ilan edecek ve boylece Pazartesiye yeni doviz kur rekorlari ile baslanabilir.

Yukaridada yazmistim, artik faiz arttirimi sadece cok kisa vadede dovizin atesini keser ama yukari dogru yonu degistiremez.

• Hadi hayırlısı olsun. Merkez Bankası Başkani görevden alınmış. Sanırım bizim yüksek devletlüüülerimiz farklı bir rota izleyecekler. Malum ekonomimiz havalarda uçuyor ABD ve Avrupa bizi kıskanıyor maşallah. Ekonomi deseniz bu sene, geçen seneye göre yüzde 40 büyüme sağladık. Enflasyon deseniz ülkemizi teğet geçti maşallah. 2021 çok güzel geliyor İnşallah.

• Adam bir sonraki sefere, sanirim 19 Kasim'daki, faiz arttiracagiz dedi ve hemen fisi cekildi.

• reizin en iyi yaptığı şey harcamak. bu kaçıncı harcanan adam... Ne bakanları müsteşarları bozukluk niyetine harcadı.... Bi damada dokunmuyor.....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@iso1474 çocukken mahalleye topu getiren herşeyi yönetirdi kuralları bile 3 yada 5 korner 1 penaltı gibi takımları o kurardı aynısı topu erdoğan getirdi.

• USDTRY kuru kısa vadeli olarak gerçekleştirdiği tepki düşüncesini baz aldığımız 8,3850 – 8,4100 bölgesine taşıması ardından ilgili bölgeye yakın ancak üzerinde kalmaya çalışan bir profil izlemektedir. Dolar kurunu buradan canlı olarak takip ediyorum: https://piyasa.paratic.com/doviz/dolar/

• @yesilimtayfun Arkadaşlar arkadaş aydınlatmış sizleri neden disklike attınız.Beğenmediğiniz tarafı nedir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |