Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@AhmetSelim34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Benim soyadım köseoğlu Başvuruda ingilizce klavye kullanarak yaptım. KOSEOGLU diye yazdım. Girişin alındığı Confirmation numberı verdiği ekranda AHMET SELIM KÖSEOĞLU yazıyor ismimde ama ben KOSEOGLU yazdım nasıl oluyor başvurum boşa mı gitti yardımcı olur musunuz

Muhtemelen internet tarayıcının çeviri özelliği böyle gösteriyor. Size tavsiyem, bu tür formlarda tarayıcının çeviri özelliğini devre dışı bırakın. Bazen çok saçma çeviriler yapıp hatalara yol açabiliyor.

• @AhmetSelim34 Çeviriden kaynaklanıyor. sen istesende türkçe karakterle formu dolduramazsın hata verir.

• Evet son kısım da çevirmiştim ne yazıyor diye. Teşekkür ederim. Sanmıyorum ama soyad köseoğlunu görünce geri tuşuna bastım koseoglu şeklinde olduğunu görünce ileri tuşuna bastım numaraları aldım ve kapadım. Bunu 2. başvuru olarak saymaz değil mi

• @knnrn Teşekkür ederim kenan abi cevapladığın için yolun başındayım daha bende hemşirelik 1. sınıf öğrencisiyim şimdiden başvurayım dedim. Hem ingilizce çalışmam da teşvik olur diye düşündüm hem de çıkarsa gider re entry permit alır üniversiteyi bitirip yerleşerim.

• Hayırlısıyla 2023'te Amerika'dayız!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@knnrn Teşekkür ederim kenan abi cevapladığın için yolun başındayım daha bende hemşirelik 1. sınıf öğrencisiyim şimdiden başvurayım dedim. Hem ingilizce çalışmam da teşvik olur diye düşündüm hem de çıkarsa gider re entry permit alır üniversiteyi bitirip yerleşerim.

Başarılar. Hemşireler EB-3 ile doğrudan green card alabiliyor, çekilişi kazanmak şart değil. Mezun olup 1 yıl kadar çalıştıktan sonra sürece başlayabilirsin.

• Bir umut mumu daha yaktık önümüzde ki çekilişe.Umarım bu sene gerçekten isteyen ve hazır olan arkadaşlar için o sene olur 🙂 Bol şans hepimize 😉

• @Nothing-Man hayırlı olsun Selçuk. Hoşgeldin tekrardan inşallah bu sene o sene deriz.

• ⭐⭐⭐

@aysegul hayırlı olsun, bol şanslar🍀

• ⭐⭐⭐

@aysegul bizde fotoğrafları yeni çektik bugüne kaldı bir de beklemem bugüne kadar diyordum🤭

• Merhabalar,

Pasaportumun süresi şuan aktif.Fakat GC sonuçlanacak olan tarihe kadar pasaportumun süresi dolmuş olacak.Yoğun iş temposu sebebiyle pasaportumu yenilemek benim için şimdilik çok zor.

Mevcuttaki pasaportumla başvursam,GC kazanırsam eğer eskiyecek olan pasaportu atmadan yeni pasaport alıp iki pasaportla gitsem mülakatlara, sorun olur mu ?
    Videolarda izledim ve sorun olmaz kanısına vardım ama burada çok daha samimi cevaplar alabiliyoruz.

Teşekkürler.

• @Er-Rayn bu konuda can çolpan isimli bir kişinin beyanı var. çok fazla param yoktu. ev ve arabamı gösterdim dedi.
    hiç bi yerde de nakit para olması gerektiği ile ilgili bişey de bilmiyormuş. ama vizeyi aldı. kanalı falan var. belki tanırsınız.

• @imerafera, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar,

Pasaportumun süresi şuan aktif.Fakat GC sonuçlanacak olan tarihe kadar pasaportumun süresi dolmuş olacak.Yoğun iş temposu sebebiyle pasaportumu yenilemek benim için şimdilik çok zor.

Mevcuttaki pasaportumla başvursam,GC kazanırsam eğer eskiyecek olan pasaportu atmadan yeni pasaport alıp iki pasaportla gitsem mülakatlara, sorun olur mu ?
    Videolarda izledim ve sorun olmaz kanısına vardım ama burada çok daha samimi cevaplar alabiliyoruz.

Teşekkürler.

Benimde şuan pasaportum devam ediyor ama sizinki gibi açıklanana kadar süresi bitecek.Ben başvurdum,herhangi bir sıkıntı olmaz yani merak etmeyin.

• @EmreGdk Teşekkürler hocam bir umut ışığı doğdu şuan içime 🙂

• merhaba,
    çektirdiğim fotoğrafın ham halini fotoğrafçıdan email ile aldım.

adresindeki photo tool'da ham fotoğrafı yeşil çemberlerin içerisinde kalacak şekilde düzenleyip ardından kaydettiğim fotoğrafı https://www.greencardphotocheck.com/tr/ adresinde kontrol ettiğimde 2. adımda gözlerim kırmızı alanın üzerinde kalıyor.

epey uğraştım ama gözlerimin kırmızı alanda kaldığı halinde de bu kez photo tool'da yüzüm yeşil çemberlerden taşıyor.

ne yapacağımı şaşırdım ve biraz da panikledim açıkçası.

• @imerafera bunu ben de araştırmıştım geçen sene, bir problem teşkil etmiyor hocam. eğer kazanırsan dediğin gibi görüşmeye iki pasaportunu birden götürmen gerekiyor. yeni pasaport çıkarırken eskisini delip, bir kısmını kesip sana teslim ediyorlar zaten. sorun yok yani. bol şans

• ⭐⭐⭐⭐

@knnrn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@knnrn Teşekkür ederim kenan abi cevapladığın için yolun başındayım daha bende hemşirelik 1. sınıf öğrencisiyim şimdiden başvurayım dedim. Hem ingilizce çalışmam da teşvik olur diye düşündüm hem de çıkarsa gider re entry permit alır üniversiteyi bitirip yerleşerim.

Başarılar. Hemşireler EB-3 ile doğrudan green card alabiliyor, çekilişi kazanmak şart değil. Mezun olup 1 yıl kadar çalıştıktan sonra sürece başlayabilirsin.

@Rhonster ne diyorsun, baktın mı buna?

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar evet abi şuan onun için uğraşıyorum zaten ingilizceye çalışma sebebim bu

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar evet abi şuan onun için uğraşıyorum zaten ingilizceye çalışma sebebim bu

Hadi bakalım. Al işte.. Müracaatını yap, ingilizceyi orda da öğrenirsin. Bizi de aldırt sonra yanına 🙂

• Merhabalar,
    Bir sorum olacak, 25 yaşından küçük olmamıza rağmen işe başladığımızda yeşil pasaportumuz iptal oluyor mu? Eğer oluyorsa başvurudaki pasaport bilgisi yerini iptal olmuş yeşil pasaport bilgilerimizle doldursak bir sıkıntı olur mu? Pasaportumu hala yenileyemedim de. Herkese bol şans bu arada 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |