Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu niyetle birini kafalayip evlenseydim hala bekar olmazdim herhalde,aslinda guzel fikir 😃

• @ahmetkocyigit Bu sene çıkarsa Alaska'ya bile giderim.

• Arkadaşlar 2021 talihlisiyim. Bende yalnız gideceğim. Hem maliyetleri azaltabilmek hem de birbirimize destek olabilecek birileri ile gitmek isterim. İşleri biraz olsun kolaylaştırır diye düşünmüştüm. Özellikle ev arkadaşı olacak biriyle gitmek maddi olarak herkes için iyi olabilir. Yaşım 26. Birlikten güç doğar 😊 aynı düşüncede olan arkadaşlar ulaşabilir.

• 22 yaşındayım, çıkarsa ve aşamaları tamamlayabilir de green cardı alabilirsem Amerika'ya ayak bastığımda 23 olacağım. Hem çalışıp hem okumayı düşünüyorum ya umarım yapabilirim.
    Bir kaç arkadaşla eve çıkmak çok iyi olur hem giderlerimiz azalır hem de müsait oldukça birbirimize yardımcı olur, deneyimlerimizi paylaşırız.
    Fazla da hayal kurmayalım burada noktalandırayım. Eğer çıkar da aşamaları geçip Amerika yolcusu olursam daha detaylı yazarım.
    Herkes için hayırlısı olsun. 🙂

• @erdem8100 bekar ve tek gideceğim tarihlerimiz uyarsa neden olmasım

• Benim de sormak istediğim bir soru, acaba evli çocuklu biri talihli olduktan sonra tek başına gidebilir mi ve bu kaç ay süre ile olabilir.

• Merhaba arkadaşlar Aralık gibi tek Gideceğim Texas yada NJ düşünüyorum 24 yaşındayım kesin eyalet seçimi yapmadım o taraflara gidebilecek biri varsa konuşabiliriz sizden ricam sadece gidecek olan arkadaşlar bu sayfaya yorum yapsın yöneticinin de böyle bir uyarı yapması iyi olur yorumların yarısından fazlasını hala kazanmamış kişiler yapıyor bu kişilerin çoğu kazandığında da buraya uğramıyor o yüzden burdan faydalanmak istiyorsak gerçekten gidecek olanlar etkileşim kursun

• DV-2022 ABD Hayalleri..

• @erdem8100 erdem telegram

• ⭐⭐ Yasaklı

Var ben gidicem istikamet Denver

• ⭐⭐ Yasaklı

@HellBoy Senle meth işine girelim orda XD

• Bende ya çıkarsa yalnız başıma gideceğim. muhtemelen çocuklar burada kalacak.

• Arkadaşlar merhaba 28 yaşındayım ve DV 2021 tahlihlisim case no 15XXX Amerika'ya bende tek gideceğim. Gerek maliyet gerek sosyal ve yardımlaşma açısından yanıma arkadaş arıyorum gidecek olan arkadaşlar iletişim kurabılırler forum üzerinden iletişim kurabılır tanışabılırız.

• @emreguven gidiş tarihi ne zaman yada Vize aldınız mı ?

• Ben de kazanırsam inşallah tek gideceğim. Hedef florida 😎

• @Maybeoneday 2021 tahlihlisim ve şuan için vize mülakat tarihi alamadım .

• @Fırat-Akad merhaba @crazycells in bana tavsiye ettiği ve çok faydalandığım şu başlığı incelemenizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1478/greenkart-talihlisi-olup-abd-ye-ailece-gidememek

• @erdem8100 merhaba bende tek gideceğim hangi eyaleti düşünüyorsunuz?

• @kratos teşekkürler. Bu işe insan bekarken başlasa çok daha rahat oluyor

• @HellBoy Merhaba.. 2022 Loading.. Dileklerimiz çıkması yönünde.. Çıkarsa Muhakkak Haberleşelim 🙂 Nerelisin ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |