Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• alt metni

Günaydın Tucson!

ABD'nin güneybatısında Arizona eyaletinde bulunan bir şehirdir. Nüfusu yaklaşık 545. bin kişidir. Arizona Üniversitesi'ne ev sahipliği yapar. İspanyollar tarafından 1775'te askeri bir üs olarak kurulmuştur. Meksika, İspanyollardan bağımsızlığını kazanınca Sonora eyaletine dahil olmuştur. Liupanshui, Trikala, Pecs, Süleymaniye, Roscommon, Almatı, Ciudad Obregon ve Segovia şehirleri kardeş şehirleridir.

TUCSON HAKKINDA FUN FACTS

1. Yılda 350 gün ile, diğer bütün ABD şehirlerinden daha fazla güneş alır.
    2. Dünya'da Saguaro kaktüslerinin en fazla bulunduğu yerdir.
    3. Golf en popüler spordur.
    4. Tucson'daki Colossal mağarasının sonu hala bulunamamıştır.
    5. Şehirdeki Sanuaro Ulusal Parkı, çok popülerdir, en yeni ulusal parklardan bir tanesidir ve ülkede en çok ziyaret edilen ikinci ulusal parktır.
    6. Guinness'e göre şehirdeki Davis-Monthan Airforce Base dünyadaki en geniş savaş uçağı tamir merkezidir.
    7. Sana Catalina Dağları'nda 2013'te yeni bir tür akrep keşfedilmiştir.
    8. Tucson'da tarih boyunca dört farklı bayrak dalgalanmıştır. Bunlar İspanya İmparatorluğu'na, Meksika'ya, Konfederasyon'a ve ABD'ye aittir.
    9. Amerika'da ismi en fazla yanlış telaffuz edilen şehirdir. Doğru telafuzu "tuson" idir.

• Merhaba arkadaşlar şimdiden herkese başarılar. Bursa da green card için kaliteli fotoğraf çeken fotoğrafçı önerir misiniz? Green card için olmasa da olur kaliteli olsun yeter.

• Hardcore vasıfsız olarak şuraya kıvrılalım. 🤙🏻 😁

Herkese bol şans ve esenlikler diliyorum.
    Her şey gönlünüzce olsun. 🙂

• Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar sevgili forum üyeleri. Doğum günüm olması hasebiyle kendimce bir totem yapıp bugün başvurmak istedim. Formu doldurup ''continue'' seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa hata verdi. Sayfayı yenilediğimde ise tekrar captcha kodu çıktı. Şu aşamada aplikasyon numarasının yazdığı ekrana ulaşana kadar tekrar tekrar denemeli miyim? Açıkçası yaptığım her bir denemede arka planda bir çekiliş başvurusu yapıyor olmaktan endişe ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ömer-Kasım-Aldur vesikalık çektir arka fon beyaz olsun yeter zaten ozman cuk diye oturuyor ellenmemiş ham olsun greenkart yada amerika demene verek yok yapamazsan bana gönder

• 2020 güme gitti tekrar başvurumu yaptım. İlk 5000 çıkarsa ne ala. Çıkmazsa bidaha da yokum. Yaş 54 yeter gari.

• passaport yenilemeye gittiğimde beyaz üstlü fotoğraf olduğundan siyah üstlü bir fotoğraf çekildim ayak üstü daha uygun olacağını söylediler. passaport için çekildiğim fotoğraf ile başvuru yapsam acaba sıkıntı yaşarmıyım ? buraya da ekleyebilirim görmeniz açısından.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Enes-Aslan pasaport için çekilen biometrik onunla değil ilk çekildiğin vesikalık halini fotoğrafçıdan ister misin

• merhaba bu fotografı nerden kontrol edebilirm

• www.idphoto4you.com @Erdem-Akdemir united state - passaport & visa - single photo seçip kontrol edebilirsiniz sanırım

• @hurricane çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster Bu muydu "hayat memat meselesi"? 🙂
    Buradaki adı cream ama bizdeki tadı yok tabii ki. Nasıl ki mozzarella ile kaşar hemen hemen aynı ama bizim için farklı. Kaşarın tam karşılığı kashkaval oluyor. Kelime anlamıyla açıklanabilecek bir şey değil.

• ⭐⭐⭐⭐

@knnrn heyecan iyidir abi 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erdem-Akdemir
    ayarları yapıldıysa aşağıdaki linklerden kontrol edebilirsin

www.visafoto.com

• ⭐⭐⭐⭐

@greennkml, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

2020 güme gitti tekrar başvurumu yaptım. İlk 5000 çıkarsa ne ala. Çıkmazsa bidaha da yokum. Yaş 54 yeter gari.

Bodrumdamısın @greennkml abi. Gari demişsin ya ondan şeyettim.. Ben Bodrumdayım ondan sordum. Valla 2020 kazanımıyla gidebilseymişin iyiymiş. 2 sene 3 sene habire geri atıp duruyo bizi bu green card zaten.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Merhabalar
    dv 2022 formunda kafama takılan bir kısmı sormak istiyorum.
    ben bulgaristan doğumluyum ve 30 yıldır türkiyede ikamet etmekteyim. dv 2022 formunda bulunan 6. maddede yer alan Country of eligibility for the DV program kısmını evet veya hayır seçeneklerinden hangisini seçmeliyim. Türkiye üzerinden başvuru yapmak istiyorum

• Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 yıldır aynı işyerinde çalışıyorum.Olasi bir çekilişi kazanirsam greencardin işyerinden mazeret olarak greencardi gerekce gösterirsem istifa etsem bile tazminat alır mıyım ?

• @Ali-Dmr evet hocam numara çıkmadan hata verdiyse endişe etme yeniden dene takı numara çıkana kadar.

• ⭐⭐

@Ali-Dmr nice mutlu yaşlara

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |