Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @erdem8100 Çok doğru söylediniz.Bende gc ölçülerinde foto çektirdim fakat dvprogram.state.gov sitesindeki 'Photo Tool' foto uygun değil dedi.Orginal halini de mail attırmışdım,uygun ölçülere getirip tekrar yükledim,'Photo Tool' da kontrol ettim bu sefer oldu.

• @hurricane fotoğrafçıya dert anlatmaktan daha kolay kendince ölçülendirmek :))

• @crazycells iyi günler ben yurt dışında yaşıyorum ikamet adresim şuanki yaşadığım yabancı ülkede sizce başvuru formuna hangimadresimi girmeliyim

• Merhaba, siteyi yeni farkettim ve üye oldum, bir konuda bilgi almak istiyorum, umarım bunu forumda doğru yere yazıyorumdur.

Green carda başvurmak istiyorum. 13 yıllık gümrük muhafaza memuruyum. Kazanırsam ABD'de de gümrük memuru olarak çalışmam mümkün mü, vatandaşlıktan sonra mı mümkün, bu konuda bilginiz varsa sevinirim. Eğer olmuyorsa başvurup başkasının hakkını almak istemiyorum.

• @mavi12 Yaşadığınız ülkenin adresini girmelisiniz.(Başvuru formunda 9. bölümde yaşadığınız ülkedeki açık adresinizi girmelisiniz.10.bölümde yaşadığınız ülkeyi girmelisiniz)

• vay be acılmıs yıne bu senede başvuralım bakılım

• Arkadaşlar merhaba, ilk sayfadaki bilgileri girip devam a tıkladığında internet hatası veriyor bir sonraki sayfa.. Şu saatlerde böyle bir sıkınıt yaşayan var mı?

• Submit yapiyorum ama bağlantı kesildi diyor bu normalmi sizce @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells hocam size bişey danışmak istiyorum. ablam başvuru yaparken kendi fotolarını isterlere uygun çektirip koymuşlar fakat 5 yaşındaki yiğenimin fotosunu sistemdeki yüzünün fotonun ortasında olması gibi ölçü standartlarının dışında yapmışlar. ama 5 cm veya 600 pixel gibi ayarları tamam. çocuk fotoğrafından sıkıntı yaşarlar mı? teşekkürler.

problem olmaz. bebekler ve cocuklar konusunda daha anlayislilar 🙂

Teşekkürler hocam

• @sarvavasa konu hakkında bilgim yok fakat kendi adıma teşekkür etmek istedim.keşke herkes sizin kadar ince düşünebilse.

• @sarvavasa Bu çok teknik bir soruya benziyor, sanırım bir avukat ile yada sizin ile ABD'de aynı mesleği yapan birisine ulaşırsanız doğru cevap alırsınız

1. başvurum. Bu sene içimde hiç umut yok hatta başvurmamayı bile düşündüm, çevrem ikna etti.

• @historian olsun be başvur sen... rüyalarımda görmek çok zoruma gidiyor ama... anca rüyanda görürsün lafı gerçek oluyor ya hani :,(

• Gene bir umutla başvuru yaptım, bu senede çıkmaz kesin, dolar zaten belli turistik olarak da zor, ne diyim. herkes için hayırlısını diliyorum...

• @mavi12 sayfayi yenileyip devam etmeyi deneyin. Kaldiginiz yerden devam edeceksiniz. Sonuc almassaniz 2-3 kere yenileyin sayfayi hata aldiktan sonra. Chrome yerine intenernet explorer veya Microsoft Edge kullanmayi deneyin. Simdiden bol sanslar.

• @mavi12 sayfayi yenileyip devam ediniz. Google chrome yerine microsoft edge killaniniz. Eski adiyla internet explorer.

• @historian umut iyi biseydir. Inancınızı kaybetmeyin. Hem şöyle bi durum var sizin çıkanlardan ne eksiğiniz var. Pozitif olun ümidinizi kaybetmeyin.

• Başvurumu 3 Kasım retro bitsin öyle yapacağım 🙂 Beklemede 🙂

• Yıllardır hayalim olan GC 'ye ilk defa cesaret ve imkan buldum, başvuru yaptım. Burada otomotiv sektöründe yürüttüğüm projeleri bırakıp orada taksici olmak için her gece dua ediyorum.

• @mavi12, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Submit yapiyorum ama bağlantı kesildi diyor bu normalmi sizce @crazycells

Bilgileri seri bir şekilde giriş yapın ve mümkünse Edge tarayıcısı ile yapmayı deneyin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |