Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ejay resmi tekrar çek kameranı fabrika ayarlarına getirdikten sonra. daha sonrasında çektiğin resmi bilgisayara kablo yolu ile aktar mail veya başka program kullanmadan.

• Şuan başvuruyu yaptım bakalım sonuç ne olucak.

• İkinci kez başvurumuzu yaptık. Hayırlısı olsun 😉 8 Mayısı bekliyoruz.

• Bende yerimi alayım kale arkasından.Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

• Selamlar,
    2022 için yeniden başvurumuzu yaptık, keyifle yorumlarınızı okuyorum. Heyecanınızı ortak oluyorum ve keyifleniyorum 🙂 Umarım hepimiz kazanırız.

Önümüzde uzun bir bekleyiş var. Bu süreçte ilgisinizi çeker mi bilmiyorum ama Ankara Anlaşması ile İngiltere'ye (Avrupa birliği ülkeleri de olabilir) girişimci olarak gitme araştırması yapılabilir. Son 7 yıldır GC başvruyorum, çıkmaması beni ve hayallerimi baya bir yordu. Eğer sizlerde farklı bir çözüm yolu arıyorsanız, alternatif olabilir. En az hayallerinizi kurarkenki kadar cesur yaşamanız dilegiyle. Sevgiler.

• ⭐⭐⭐

@mustafayasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Şuan başvuruyu yaptım bakalım sonuç ne olucak.

Bol şanş 🙂

• ⭐⭐⭐

@ahmetaydin, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İkinci kez başvurumuzu yaptık. Hayırlısı olsun 😉 8 Mayısı bekliyoruz.

Bol şanş dilerim

• ⭐⭐⭐

@hurricane, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bende yerimi alayım kale arkasından.Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

teşekkürler size de bol şanş 🙂

• İlk başvurumu en sonunda microsoft edge ile yapabildim.Hepimize hayırlı olsun. Umut olmazsa hayatın tadı olmaz.

• An itibari ile başvurumu yaptım İNŞALLAH gerçekten gitmek isteyen ben ve benim gibi kişilere çıkar.

• Herkese merhabalar, bir sorum olacaktı. Eşimle 1 ay önce evlendik. Soyisim değişikliği oldu ancak eşimin 4 sene daha geçerliliği olan pasaportu mevcut. Soyisim olarak da evlenmeden önceki soyadı yazıyor. Başvuru yaparken isim soyisim bilgilerine yeni soyadını girip pasaporta eski soyadını mı girmek gerekiyor? Yoksa ikisinede eski soyadınımı girmemiz gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim.

• Fotoğrafta ufak sivilceleri yok etmiş fotoğrafcı sıkıntı olmaz sanirsam dimi🙄

• @ihavedreamed Bende bugün fotograf çektirdim baktım fotografcı oynamalar yapıyor hemen engel oldum fotograf'ın ham halini istedim onunla başvuru yaptım.Herhangi bir oynama yapılması belki olumsuz olabilir diye düşünüyorum.Şansa bırakmamak gerekiyor.

• @profaxes, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selamlar,
    2022 için yeniden başvurumuzu yaptık, keyifle yorumlarınızı okuyorum. Heyecanınızı ortak oluyorum ve keyifleniyorum 🙂 Umarım hepimiz kazanırız.

Önümüzde uzun bir bekleyiş var. Bu süreçte ilgisinizi çeker mi bilmiyorum ama Ankara Anlaşması ile İngiltere'ye (Avrupa birliği ülkeleri de olabilir) girişimci olarak gitme araştırması yapılabilir. Son 7 yıldır GC başvruyorum, çıkmaması beni ve hayallerimi baya bir yordu. Eğer sizlerde farklı bir çözüm yolu arıyorsanız, alternatif olabilir. En az hayallerinizi kurarkenki kadar cesur yaşamanız dilegiyle. Sevgiler.

hocam ingiltere ters ülke ya bi kere en başta trafigi 😂 ingilizlerin şakaları da ağır oluyor araba insurance fiyatları yüksek var da var saymakla bitmez en önemlisi property fiyatlarının yüksek olması. amerika her zaman 1. sırada tabi hiçbir yer olmuyorsa zimbabwe'de bile yaşanır türkiyeden on kat daha iyi her tür imkanı değerlendirmek lazım en ölü ülke bile türkiye'den daha diridir şu an

• Amerikada herhangi bir eyalette işim hazır benim de. Şuan ingilizce b1 seviyesinde anlayabiliyorum ama speaking yok gibi. 3 ayda iyi bir seviyeye getirebilir miyiz acaba? Malum bir an önce kendi işime devam etmek istiyorum 😅

• @ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Amerikada herhangi bir eyalette işim hazır benim de. Şuan ingilizce b1 seviyesinde anlayabiliyorum ama speaking yok gibi. 3 ayda iyi bir seviyeye getirebilir miyiz acaba? Malum bir an önce kendi işime devam etmek istiyorum 😅

Şuandan başlasanız +- 1,5 yıl var ABD ye giriş için 🙂

• @FreeMen şu an boş vakitlerimi; meslekle ilgili gelişim ve spora ayırmış bulunuyorum 😅. Meslekte yeniyim ve açığımi kapatmam gerekiyor da.

• @ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Fotoğrafta ufak sivilceleri yok etmiş fotoğrafcı sıkıntı olmaz sanirsam dimi🙄

Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yönergelerde fotoğrafta yüz kısmına sakal saç filan eklemeyin, sakalı saçı yok etmeyin yazıyor ve resim olarak anlatmaya çalışıyor. Sivilce filan sıkıntı değil çok büyük bir şey yoksa

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@quikless, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Cevap yazdığım konu da ben sorun yaşadım, insan kendi başına gelince gerçekten şüpheye düşüyor o kadar soğukkanlı kalamıyor. Başvuruyu tamamla dediğimde site hata verdi ve başvuru tamamlanmadı. @crazycells Bu konuda 2.defa başvuru yapıp sorun yaşayana denk geldiniz mi? Yani başvurunun tamamlanmış,iletilmiş olma ihtimali var mı? Yoksa arkadaşlara cevap verdiğim gibi Succes! yazısı şart mı 🙂

Success yazisi sart 🙂 gormediyseniz basvuru yapamadiniz demektir.

Twitter'da da DOS o sekilde bilgilendirme yapiyor 🙂 o nedenle telaslanmaya gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ortin, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba abilerim ablalarım ben universite 3. sınıf öğrencisiyim ve Amerika'ya gitmeyi herşeyden çok istiyorum şimdi diyelimki green kart bana çıktı vize görüşmesine gittiğim zaman bankada belli bir para göstermem gerekiyormuş malum öğrenci olduğumda ve kurdaki komik rakamlar yüzünden para göstermede zorlanacağım benim sorumda şu ben bankada 7bin dolar gösterip birde orada yaşayan bana kefil olabilecek hem maddi hem manevi destek verecek kişileri göstersem bu benim için artı olur mu bu rakamıda Los Angeles için söylüyorum çünkü benim grafik tasarım işi için orada iş imkanı fazla yardımcı olursanız çok sevinirim.

Evet, tek basina sponsor da yeterlidir. Su basliktaki bilgileri inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/255/sponsorluk-islemleri-ve-yapilmasi-gerekenler-i-134-ve-i-864

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |