Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

bende başvurumu tamamlamış bulunmaktayım

• Aşağıdaki soruya ne diyoruz arkadaşlar, form baya güncellenmiş

1. Country of Eligibility for the DV Program
      Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is NOT related to where you live. If you were born in a country that is not eligible for the DV program, please go to Explanation of Country of Eligibility to see if there is another option available in your case.

Are you claiming eligibility based on the country where you were born?
    Yes No
    If not, you must enter the country from which you are claiming eligibility.

Select A Country...
    You must select a Birth Country if you selected "Yes" above.

• @gezgin34 bu çekiliş için uygun olmayan bazı ülkeler var ki bu ülkeleri site üzerinden bulabilirsiniz. Türkiye uygun ülkeler içinde. Eğer Türkiye’de yaşıyor ve buradan başvuru yapıyorsanız hayır seçeceğini işaretleyip başvuruya devam edebilirsiniz.

• @quikless Önlisans öğrencisi olursa hangisini secebiliris.??)

• @Penka90 en son bitirdiğiniz eğitim seviyenizi girmelisiniz. Yani öğrenciyseniz okuduğunuz okulu değil en son mezun olduğunuz eğitim seviyenizi girmeniz gerekiyor.
    What is the highest level of education you have achieved, as of today?

• @mustyguvenbas teşekkür ederim )

• Tam hatırlamıyorum ama sanırım bu yıl 5. Başvurum olacak herzamanki gibi burda yerimizi ayıralım ☺

• ⭐⭐⭐

@MrMuscle, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

doğum yeri İstanbul'un ilçesi olan Kadıköy yazıyordu sizde doğum yeri kısmına kadikoymu yazmam gerekiyor yoksa İstanbul yazsam yeterli olur mu ?

doğum yerinizi pasaportunuzda yazan yeri yazmanızı tavsiye ederim

• ⭐⭐⭐

@gorkem34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

evet bende başvurumu tekrar yaptım 7. basvurum ve son basvurum olur umarım herkese bol sans 🙂

Tebrik ederim size de bol şanş 🙂

• ⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bende başvurumu tamamlamış bulunmaktayım

Tebrik ederim bol şanş dilerim 🙂

• ⭐⭐⭐

@Captain-Bugulata, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geçen sene eşimle 2 bekar olarak başvuru yapmıştık. Bu sene evli statümüzde ki ilk başvurumuzu yapacağız bu sene de totemimiz bu olsun 🙂 Herkese bol şanslar diliyoruz.

inşallah şimdiden bol şanş sizlere 🙂

• ⭐⭐⭐

@Cataleya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ekran Alıntısı.PNG

İlk başvurum son olması dileğiyle...

inşallah hayırlı olsun bol şanş 🙂

• ⭐⭐⭐

miko.PNG

Başvurusunu tamamlayan arkadaşlara canı gönülden bol şanş diliyorum.
    Başvurusunu yapmayan arkadaşlara, başvurunuzun eğer isterlerse çıktı alınabileğini de hatırlatmak isterim ola ki aklınıza bir şey takılır bakmak istersiniz diye düşünüyorum

• merhaba başvuru başlamış herkese hayırlı olsun. 3. defa başvuru yapacağım ama size bir sorum olacak

eşim suriye doğumlu ama türk vatandaşı 6. soru da evet mi yoksa hayırı seçip listeden türkiye yi mi seçmeliyim bilgisi olan var mı ?

• basvururken adres bilgilerini street seklinde mi yapalım yoksa mahallesi mi, forumdaki videoda mahallesi yazmıs bende ingilizce dolduruluyor diye biliyorum ikilemde kaldım

• @Kclain türkiyedeki adresin nasıl yazılıyorsa türkçe özel karakter kullanmadan yaz. mah,cad.a blok ,d:xx şelinde yanlız büyük harf kullan

• @mustyguvenbas, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gezgin34 bu çekiliş için uygun olmayan bazı ülkeler var ki bu ülkeleri site üzerinden bulabilirsiniz. Türkiye uygun ülkeler içinde. Eğer Türkiye’de yaşıyor ve buradan başvuru yapıyorsanız hayır seçeceğini işaretleyip başvuruya devam edebilirsiniz.

adama neden yanlış bilgi veriyorsun ? uygun bir ülkeden basvuruyorsan eveti seçiyorsun o soruda. Uygun olmayan yerden basvuruyorsan hayır'ı seçip ülkeyi giriyorsun. Hey allahım ya kimlere green card çıkıyor.

• @mustyguvenbas, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gezgin34 bu çekiliş için uygun olmayan bazı ülkeler var ki bu ülkeleri site üzerinden bulabilirsiniz. Türkiye uygun ülkeler içinde. Eğer Türkiye’de yaşıyor ve buradan başvuru yapıyorsanız hayır seçeceğini işaretleyip başvuruya devam edebilirsiniz.

Türkiye uygun ülkeler arasında.o yüzden evet şıkkını işaretlemen gerekiyor. hayır şıkkını seçersen aşağı kutucuktan sana ülke seçmeni söylüyor.

• Merhabalar GC kazanmış biri olarak çok net söylüyorum başvuru yaptıktan sonra unutacaksınız ta ki mayısta sonuçlar açıklanana kadar. Rutin hayatınıza devam etmelisiniz. bu bir piyango ve çıktığı anda oturup kendinize rota çizeceksiniz. her şey adım adım şimdiden tüme enerjinizi olası bir ihtimal harcamaya gerek yok. önce bi çıksın.. Gerisini gelecek zaten. GC= SABIR demek. bu yüzden adım adım ilerlemeniz gerektiğini unutmadan başvuruyu yapıp beklemeye geçmelisiniz. Herkese bol şanslar diliyorum.

• ⭐⭐⭐

@tolga20, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@quikless merhaba tam olarak ayarlamayı o kontrolü nasıl yapıyorsunuz bende kendi fotoğrafımı kontrol etmek istiyorum ama detayları söylerseniz sevinirim

bu başlıkta sayın @ayvalik10 hocamızın paylaşmış olduğu siteleri ziyaret ederek fotoğraf kontrolünü yapabilirsiniz

https://yesilkartforum.com/forum/topic/232/green-card-çekilişi-için-evde-nasıl-fotoğraf-çekilir/266

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |