Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günaydın arkadaşlar. Başvurular başlamadı sanırım. Şimdiden herkese bol şans.

• @hasan44 sevgili dostum cok güzel yazmışsın o dayına ayrıca kıl oldum inşallah gc cıkarda gidersinde İşini gücünü yoluna sokar o dayına da abd nin nasıl oldugunu bi göstermiş olursun

• Herkese selam;

Bugün için de herkese bol şans diliyorum. Umarım gerçekten çok isteyen herkes hayallerine kavuşur. Benim bir sorum var biraz komik.

Ablam DV2018 ile amerikaya gitti 2 yıldır orada yaşıyor. Kendisi evli olduğu için kağıt üzerinde hiçbir ortak bağımız yok (Anne, baba adı ve kızlık soyadı dışında)

Sizce yıldırım aynı yere 2 kere düşer mi? 😂

• Merhabalar bende aranıza yeni katıldım. Eminim cok defa konusulmustur ama fotoğraf bu kadar zor mu 😞 elimde olan bir fotoyu tarayıp kullanamaz miyim

• Selamlar arkadaşlar. Hadi bakalım yeni bir başvuru macerası başlasın.... Herkese bol şans. Allah yardımcımız olsun. 🙌

• evet büyük gün geldi herkese bol şans diliyorum kendime ayrı diliyorum bu sene tamam insallah 🙂

• @asilelif, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Günaydın arkadaşlar herkese bol şans bakalım bende bu sene tabi benim işim belli olmaz ama 10 Kasım da başvurmak istiyorum ama Türkiye saati ile kaçta bitiyor kaçırırmıyım diye tereddütlerim var açıkçası

Günaydınn ☺️ İllaki totem yapacaksan ayın 9u gece yarısı geçtikten sonra ayın 10u oluyor ya, son saatlere gelmeden belki sistem henüz kilitlenmeden halledersin diyeceğim ama ay riske de atmasan mı acaba, bu trump ın işi belli olmaz sizi de baltalar falan Allah korusun, 2022yi de riske atma derim ben 🥰

• Bu sene nedense yeni tabirle çok hypelandım. 😃 Herkese bol şans. 🙂

• var içimde bir umut

• Günaydın arkadaşlar geçen yıl kullandigim resimleri kullanmak istiyorum olurmu acaba

• @topraxxx, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selamlar arkadaşlar. Hadi bakalım yeni bir başvuru macerası başlasın.... Herkese bol şans. Allah yardımcımız olsun. 🙌

Işığı gören geliyor 🙂

Evet bu vesileyle ben de hayırlı olsun diyeyim, bakalım yeni bekleme dönemimiz hayırlı olsun, şans bizimle olsun, Allah gerçekten isteyen herkesin kaderinde kısmetinde green carda yer açsın, amin..

• @nfs741, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Günaydın arkadaşlar geçen yıl kullandigim resimleri kullanmak istiyorum olurmu acaba

Son 6 ay içinde çekilmiş olması gerekiyor.

• @nfs741, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Günaydın arkadaşlar geçen yıl kullandigim resimleri kullanmak istiyorum olurmu acaba

Yönergede son 6 ay içinde çekilmiş fotoğraf kullanmanız gerektiği yazıyor, o yüzden yeni fotoğraf kullanmalısınız.

• ⭐⭐

@aysegul evet doğru söylüyorsun maşallah greencard ın artık hiçbir şeyine güven olmuyor 🙄

• ⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@topraxxx, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selamlar arkadaşlar. Hadi bakalım yeni bir başvuru macerası başlasın.... Herkese bol şans. Allah yardımcımız olsun. 🙌

Işığı gören geliyor 🙂

Evet bu vesileyle ben de hayırlı olsun diyeyim, bakalım yeni bekleme dönemimiz hayırlı olsun, şans bizimle olsun, Allah gerçekten isteyen herkesin kaderinde kısmetinde green carda yer açsın, amin..

Bu sene daha bir şenlikli olur 2020-2021-2022 hepsini burda görücez hepsi tekrar başvuracak

• Başvuru sayısı öngörünüz nedir? Covid19'dan dolayı azalır mı artar mı sizce?

• 2021 talihlisi olarak 2021'de herhangi bir olumsuzluk yaşama ihtimaline karşı 2022'yede başvuracağım.
    Herkese bol şans her şey gönlünüzce olsun.

• bende bu sene cok basvuru olacak insanlar bunaldı kacmak istiyor 🙂

• Bu sene inanılmaz başvuru olacak heralde bende ilkim ve bir çok kişi ilk defa başvuracak

• @Aristoi sizin vizeniz onaylandı mi acaba altta görüşme tarihiniz yazıyor da

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |