Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Pınar-Keser-Binay bulaşıcı bir hastalığınız yoksa sorun olmuyor. Kalp rahatsızlığı başvurmanıza tabiki engel değil. Bol şanslar.

• @maestro Teşekkür ederim 😊

• Merhaba arkadaşlar ben 2. kez başvurucam hayırlısı diyelim herkeze iyi şanslar.

• @emine06, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bişey sorabilirmiyim green card kazanınca ds 260 formunda green kartın gelmesi için Amerika’da adres vermek gerekiyormuş benim Amerika’da hiç tanıdığım yok bunun bi çözümü var mı?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/717/green-card-ile-abd-ye-giriş-yapmadan-ev-kiralamak-adres-belirlemek
    Bu başlık size yardımcı olabilir..

• @Ucan-Makaron, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar, 23 yaşındaki oğlumla yaşıyoruz. Başvurduğumda bana çıkarsa onun da Amerika’ya gelmesi için nasıl bir yol izleniyor? Çünkü başvuru formuna baktığımda 21 yaş altı çocuk bilgisi giriliyor sadece. Forumda arattım fakat bulamadım. Herkese bol şans diliyorum 🤞🏻 🍀

Öncelikle abd de yaşamak istiyorsa kendisi de başvurmalı.
    Maalesef sizinle birlikte gelemiyor. Bahsettiğiniz gibi forma bilgilerini girmiyorsunuz zaten. Siz greenacard sahibi olduktan gerekli şartları (sponsor olabilmek veya bulmak gibi) sağladıktan sonra aile sponsorluğu sürecini başlatabilirsiniz, bildiğim kadarıyla birkaç yıl sürüyor 21 yaş üstü evli olmayan çocuklar için. Eş için, anne baba için, kardeş için, çocuk için vs değişiyor bekleme süreleri. İlgili başlık için aile sponsorluğu ile greencard şeklinde arama yapın.

• Covid19 un başvuru sayısına kesin olarak etki edeceğini düşünüyorum, pasaport şartının etki ettiği kadar yüksek bir yüzde olmayabilir ama başvuru sayısını azaltacak diye tahmin ediyorum. Hatta bu virüs meselesi dv2022 sürecinde de devam ederse, talihlilerden süreci devam ettirmek istemeyenlerin de olacağını düşünüyorum, biraz erken öngörüler olsa da 😏

• @maestro Hangi tür hastalıklar elenmeye sebep oluyor acaba? Bende hafif kilo ve karaciğer yağlanması var. Bulaşıcı bir hastalığım yok. Bağışıklık sistemim ise aşırı kuvvetli. Yılda en fazla 1 kez hasta olurum veya hiç olmam. Bu elenmeme sebep olur mu?

• @aysegul, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Covid19 un başvuru sayısına kesin olarak etki edeceğini düşünüyorum, pasaport şartının etki ettiği kadar yüksek bir yüzde olmayabilir ama başvuru sayısını azaltacak diye tahmin ediyorum. Hatta bu virüs meselesi dv2022 sürecinde de devam ederse, talihlilerden süreci devam ettirmek istemeyenlerin de olacağını düşünüyorum, biraz erken öngörüler olsa da 😏

vakaların amerikada büyük ölcüde arttığını göz önünde bulundurunca ben de öyle düşünüyorum, azımsanmayacak kadar çok. adamlar en azından türkiye gibi gizlemiyor, o yanı iyi 😂 virüsten korkmayan kişiler için şans artacak gibi.

• @enestalha hafif kilo ve karaciğer yağlanmasından elenmezsiniz endişelenmeyin, bulaşıcı hastalık gibi toplum sağlığını tehdit edecek hastalıklar, intihar eğilimi gibi durumlar problem teşkil eder. Geçmiş olsun ☺

• ⭐⭐ Yasaklı

başvuru ne zaman başlıyor?

• ⭐⭐ Yasaklı

Korona döviz soku ve pasaport sartı süper. Bu sene cıkar artık

• @Calibraturbo 1 ekimden itibaren başvurular.

• @maestro, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@leon süresi dolmadan başvuru yapabilirsiniz. Bol şanslar.

Bende tam olarak emin olamadim yenisini mi cikartsam onunla mi yapsam diye

• geçen senenin istatislikleri varmı kimsenin elinde ?

• @leon maddi imkan varsa 10 yıllık almakta fayda var. Çünkü her sene zam geliyor. Kazanırsanız eski pasaportunuzuda görmek isteyebilirler. Uğraşmamış olursunuz. Ama tercih sizin. Süresi devam ediyorsa başvurmakta sıkıntı olmuyor. Ben 10 yıllık aldım kafam rahat 😀

• @enestalha elenip elenmeme konusu konsolosun vereceği karar. Hepatit B sıkıntı oluyor diye biliyorum. Ama sanırım onunda aşısı var. Başka birçok bulaşıcı hastalık var. Zaten konsolosa gitmeden sağlık kontolünden geçip gidiyorsunuz.

• @maestro, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@leon maddi imkan varsa 10 yıllık almakta fayda var. Çünkü her sene zam geliyor. Kazanırsanız eski pasaportunuzuda görmek isteyebilirler. Uğraşmamış olursunuz. Ama tercih sizin. Süresi devam ediyorsa başvurmakta sıkıntı olmuyor. Ben 10 yıllık aldım kafam rahat 😀

10 yıllıltı zaten uzerinde gecerli turist vizemde mevcut sadece covidden dolayi bu sene biryere gidemeyecem diye yenilemek istemedim zaten yenilersem tekrar 10 senelik cikartirim. Bakım sorun yoksa eskisi ile basvuru yapabilirim 7 8 kere basvuru yapip cıkmamiş biri olarak artık sadece prosedurlere uymayi tercih ediyorum

• Geçen seneden forum aktif üyelerinden kime çıktı?

• Gençler geçenlerde 😃 birşey aklıma geldi bilgisi olan ayıktıra bilirmi ? bu adamlar neden bu kadar detaylı foto istiyor biliyormusunuz ? bunlar yapay zekala fotolara göre seçiyor olmasın ?

Al sana komplo teorisi

• @Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Gençler geçenlerde 😃 birşey aklıma geldi bilgisi olan ayıktıra bilirmi ? bu adamlar neden bu kadar detaylı foto istiyor biliyormusunuz ? bunlar yapay zekala fotolara göre seçiyor olmasın ?

Al sana komplo teorisi

He burnu yamuk olanları eliyorlarmış 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |