Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns paradan dolayı veya herhangi bir sebepten dolayı elenen kişilerin yerine başkası zaten gitti.

• @AgeGuns İnsanlar hayallerini gerçekleştirmek için yardıma ihtiyaç duyabilir.. Senin gibi bencil olmayanlar emin ol iylik için insanlara yardım etmeye seferber olacaklardır.... Bencil düşüncelerinizden, sadece kendiniz için yaşamaktan kurtulun artık!! İnsanların hayatlarına, hayallerine müdahele etmeyin artık!! Bırak insanlar istediklerini istedikleri gibi yapsınlar!!!

• Bu sene, geçen seneki heyecanım yok. Trump'ın göçmen politikaları, ABD'de Covid nedenli işsizlik ve evden çıkarılma durumları filan derken bir soğudum sanki 😕

Tabii ki başvuracağım yine ama o geçen seneki NYC hayalleri kuran, sürekli Amerikan filmleri izleyip izleyip gaza gelen Passion'dan eser yok artık 😃

• ⭐⭐⭐

@Passion, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu sene, geçen seneki heyecanım yok. Trump'ın göçmen politikaları, ABD'de Covid nedenli işsizlik ve evden çıkarılma durumları filan derken bir soğudum sanki 😕

Tabii ki başvuracağım yine ama o geçen seneki NYC hayalleri kuran, sürekli Amerikan filmleri izleyip izleyip gaza gelen Passion'dan eser yok artık 😃

Hayat devam ediyor. Hiç bir şey için üzülmeye gerek diye düşünüyorum. Kendimizi hayallere daldırıp sonu hüsran ile biten sonuçlar, hayat kırıklıklarına mâl oluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Boşa bilgi kirliliği olmasın diye yazmayacaktım ama hadi neyse yazayım 🥳🥳

Resmi yönerge henüz açıklanmadı, yani resmi açıklama gelmedi tarihler konusunda da, bunu öncelikle belirteyim, ama küba nın resmi elçilik sitesinin ispanyolca sayfasında -cu usembassy gov da- dv2022 için 1 ekim - 3 kasım arası başvuruların alınacağı yazıyor, başka hiçbir yerde böyle bir bilgi yok, hatta twitterda birisi 1 hafta önce TravelGov resmi hesabına sormuş ‘siz henüz başvuru tarihi belli değil diyorsunuz ama cuba elçilik sitesinde böyle bir bilgi var, ne diyorsunuz’ diye, cevap vermediler.
    Geçen yıl ayın 18inde yayınlanmış yönerge, bakalım bu sene ne olacak?🧐🧐🧐

Evet, dediginiz gibi aciklanmis tarihler; ama sadece Ispanyolca sayfada yer aliyor, Ingilizce sayfada yok.

1 Ekim - 3 Kasim arasinda gerceklesecekmis DV2022 basvurulari... Daha onceki yillar bu kadar yogun gundemli gecmemisti, kucuk bir ihtimal olsa da ertelenebilir tarihler (tam DV2021'in basladigi gun oldugu icin); fakat yeni bir aciklama yapilana kadar 1 Ekim - 3 Kasim diye duyurabiliriz: https://cu.usembassy.gov/es/visas-es/immigrant-visas-es/programa-de-diversidad-de-visas/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Su da ilgili sayfadan anlik ekran goruntusu:

Screen Shot 2020-09-10 at 5.15.51 PM.png

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@AgeGuns hatta @semavi Kadir abinin vlogundan hatırlıyorum 15 bin dolarla gelmişti keşke bir 15 bin dolarım daha olsaydı apar topar çıktık evin kapısına kilit vurup ondan toplayamamıştık daha fazlasını demişti öyle hatırlıyorum daha doğrusu videoyu izleyeli oldu baya 😃

Yok ben 3-4 binle geldim...

Kimseye onermem... Cok ciddi sikinti... Rezillik....

borc harc kredi vs bulun... 8-10dan asagiya dusmemeye calisin derim...

ben 3-4 le basladim diye bir sey basarmadim... cektigim sikintiyi ben bilirim. Bir arkadasim yuzunden 11-12 bin dolarlik krediyi almamistim son 2 gun kala... Kendisiyle omur boyu dostlugumu kestim... Sanirim bunu yaptigim tek kisi hayatimda...

Paraniz yoksa basvurmayin diyemem kimseye...

Lakin bir sekilde 10a yaklastirin... Her zaman insana gulmez sans... Aldiginiz arasba bozulur, saglik sorunu olur, ehliyetinizi kaptirirsiniz vs vs... strese gerek yok 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi videoyu izleyeli olduydu baya rakam yanlış kalmış aklımda ama olayı doğru hatırlıyormuşum 😃 ne kadar çok parayla gelirseniz o kadar iyi 😃

• Çift gidilirse 15 yeterli olurmu yoksa 30 mu 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Onurfidan 1. kişi için 15 sonra ki her aile üyesi için 5 bin genel görüş ama net bir sayı yok tahmin. gideceğiniz eyalet ve şehre göre değişiyor.

• Arkadaşlar herkese merhabalar daha önce aracı kurumla başvuru yapmıştım bu sene kendim başvuru yapmak istiyorum başvurunun nasıl yapılacağını gösteren sayfa varsa yönlendirirmisiniz

• @crazycells aynen öyle, ben de o yüzden ‘ispanyolca sayfasında’ şeklinde belirttim. Herkese tekrar bol şans bu vesileyle, şimdilik 1 ekim için fotoğrafları hazır etmeye niyetleneyim, erteleme gelirse o zaman bakarız..

• BİSMİLLAH diyerek giriş yapıyor ve yerimi alıyorum, herkese selamlar..

• @özcngzl, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar herkese merhabalar daha önce aracı kurumla başvuru yapmıştım bu sene kendim başvuru yapmak istiyorum başvurunun nasıl yapılacağını gösteren sayfa varsa yönlendirirmisiniz

Merhaba
    Şu başlığa buyrun,
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/222/ücretsiz-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır/1013?page=1

Genel olarak şu başlıklarda bir kenarda dursun,
    https://yesilkartforum.com/forum/category/115/greencard-loto-başvurusu-soruları

Bu arada aracı kurumun adınıza tekrar başvuru yapmayacağından emin olun.

• @crazycells başvurular 1 ekim 3 kasım arası.. sayfayı ingilizceye çevirip şöyle bi taradım ama sonuçların ne zaman açıklanacağına dair bir tarih paylaşılmamış sanırım değil mi?

• @aysegul teşekkür ederim
    Aracı kurum başvuru yapamaz o zaman pasaport şartı yoktu haliyle numarasını bilmiyorlar iyi günler...

• Arkadaşlar hepinize merhabalar. Arka arkaya anne ve babamı kaybetmem ve dv2021 çekilişinin çıkmaması bende çok moral bozukluğu yarattı. Anladım ki bu iş pek kolay değil. Kazanmak ayrı gitmek ayrı bir dert .Amerika dan gelen Pandemi haberleri ve doların hızlı yükselişi de bizlerin canını sıkan ayrı bir faktör. Bazen olmayacak işe Amin mi diyoruz diye düşündüğüm oluyor. Her neyse bu kadar olumsuzluğa karşı bir nebzede olsa gene de umudumuz var.görüşmek üzere

• @clourpoint başınız sağolsun, ikisinin de mekanı cennet olsun. Amerika içinse, evet dövizdi coviddi kafalar karışmış olabilir bazılarımızda, sonuç olarak hepimiz için en iyisi neyse o olsun 😌

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clourpoint basiniz sagolsun.

• @clourpoint başınız sağolsun. Mekanları cennet olsun inşallah.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |