Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba bir sorum olacak?
    Geçen yıl green 7/24 ile başvuru yaptık.
    Bu yıl bize gelen mail de şöyle bir ifade var.
    “ 7 Eylül Pazartesi 17:00'a kadar, sizden Green Card fotoğraf standartlarına uygun hale getirebileceğimiz özelliklerde GÜNCEL fotoğraf(lar) gelmezse:

Green Card çekilişine katılma şansınızı kaybetmemeniz için, bizde bulunan önceki çekilişlerde kullandığımız fotoğraf(lar)ınızla resmi Green Card başvurunuzu yapmak durumunda kalacağız. Bu sizin çekilişte elenmenize neden olabilir.”

Doğru mu anlıyorum şantaj var sanki?
    Eğer öyleyse resmi olarak hakkımı aramak adına ne yapabilirim?
    Teşekkürler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@alatriste başvuru yapmamalarını söyleyin

• @volkanberdan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gorkem34 bende pasaport için çektirdiğim fotografı yüklemiştim bilginize.

herhangi bir programda(idphoto4you vb.) fotoğrafı düzenlediniz mi yoksa direk pasaport için çektirdiğiniz fotoğrafı mı yüklediniz siteye? Belki fotoğrafçı vesikalık ölçülerinde vermiş de olabilir size. Bu başvuru zamanı yine en çok konuşulan fotoğraf olacak 😁

• ⭐⭐⭐⭐

sonunda klavyem geldi rahatladım ekran klavyesiyle yazmak ne zormuş 😃

• Ben pasaport için fotoğraf çektirdikten sonra Green Card standartlarına uygun olarak fotoğrafı yeniden boyutlandırmasını isteyip flash belleğime de jpeg olarak almıstım tam ölçülerdeki fotoğrafı ☺

• Selamlar.
    <iframe src="https://giphy.com/embed/l1gYcLBSdL7PoDsizo" width="480" height="400" frameBorder="0" class="giphy-embed" allowFullScreen></iframe><p><a href="https://giphy.com/gifs/Friends-friends-tv-episode-220-l1gYcLBSdL7PoDsizo">via GIPHY</a></p>

• Herkese iyi geceler 5 inci kez şansımı deneyecem sonuna kadar bu devam edecek

• @fredyjones Hadi bakalım hayırlısı olur umarım 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İlgen-Oğuz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bu sene çekilişler ne zaman başlayacak 2022 için?

henuz tarihler aciklanmadi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bir de formu doldurmaya yardımcı olacak en iyi video veya dokümanı nerede bulabilirim?

Su bolumdeki sabitlenmis konulari inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/category/115/greencard-loto-başvurusu-soruları

• bu yıl çıkacak işallah inanıyorum 5 başvurum 🙂

• ⭐⭐⭐

• @FreeMen teşşekkür ederim tek temennim bu forumda herkesin kazanması

• Oohh keyfim yerine geldi sabah sabah, fotoğraf sorunsalına da giriş yaptığımıza göre başvuru heyecanı başlasın artııkkkk 🥳🥳😜😂😂😂

Biometrik fotoğraf uygun değil arkadaşlar, biometrik çok yakından suratımızın pörtlek pörtlek çıktığı belkide çekilebileceğimiz en çirkin halimizin çıktığı fotoğraf biçimidir, çok matahmış gibi de pasaportlarımızda kullanıyorlar😒😒
    Amerikan vizesi veya dv2022 başvurusu içinse vesikalık formatına yakın bir fotoğraf gerekli, kendilerine göre bir şablonları var, fotoğrafçı bilmiyorsa eğer vesikalık olarak alın bir flashbellekle, idphoto4you gibi sitelerden çok pratik şekilde uygun hale getirebiliyorsunuz zaten😉

Ayrıca herşey yeni başlıyor, sadece fotoğraf konusunda bile; daha arka fon rengi var, fotoğrafçının yapacağı rötuşun miktarı var, gözüm hafif kısık çıkmıştan bir omzum aşağıda gibi çıkmış sorun oluyor muya kadar çok geniş bir skalamız vardır, sıkılmama garantili bir başlıktır, temin ederiz 🥰🥰🥰

• Bu Sene Green Card'a Başvurucam. Sanırım Bankada 15 Bin Dolar Göstermemiz Gerekiyormuş. Hesabımda 15 Bin Dolar Yok Oturduğum Ev Kendime Ait. Değeri 250 Bin TL Kadar. Bankada Para Yerine Evimin Tapusunu Gösterebilir Miyim ? Birde Tapuyu Kabul Etseler Dahi Bana çıkma Şansını Düşürür Mü Peki Bankada Nakit Olmadığı İçin. Teşekkürler.

• @crazycells yeri burası mı gerçi bilmiyorum ama aklıma takılan bir soruyu merak ediyorum. greencard kazananlar hesaplarında para gösterirken, konsolosluk paranın hesaba ne zaman geçtiğiyle ilgileniyor mu? yani son 6 ayda parça parça geçmesi lazım tarzında bir şey var mı?

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya sınav bana geçti abla

• @ufo349, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu Sene Green Card'a Başvurucam. Sanırım Bankada 15 Bin Dolar Göstermemiz Gerekiyormuş. Hesabımda 15 Bin Dolar Yok Oturduğum Ev Kendime Ait. Değeri 250 Bin TL Kadar. Bankada Para Yerine Evimin Tapusunu Gösterebilir Miyim ? Birde Tapuyu Kabul Etseler Dahi Bana çıkma Şansını Düşürür Mü Peki Bankada Nakit Olmadığı İçin. Teşekkürler.

Hocam başvururken herhangi bir maddi kaynağa ihtiyacınız yok. Sizden isim, soyad, pasaport numarası gibi temel bilgiler isteniyor sadece. Başvuru sonrası kazanırsanız maddi kaynak ihtiyacı doğacak

• @ErayG ondan bahsediyorum hocam zaten çıkarsa banka hesabımda 15 bin dolar göstermek yerine evimin tapusunu gösterebilir miyim acaba

• Herkese merhaba dört gözle başvurunun başlamasını beklerken foruma gireyim herkes nasıl diye hal hatır sormak istedim, foruma girer girmez kırmızı renkli trump tasarıyı onayladı yazısını gördüm ama tam olarak anlamadım. Bu yazı bu sene green card başvurusu olmayacak anlamına mı geliyor. Daha maceramız başlamadan bitecek mi bu sene.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |