Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, yeşil kart kazanan birinin bir sonraki yılın çekilişine katılmasına bir engel var mı? Malum süreçler karışık o nedenle tekrar başvuru düşünüyorum.

• @ceronimo başvurabilirsiniz, sanırım gruptan bir arkadaş hem geçen sene, hem de bu sene kazandı . Dv2020 de sıra gelmezse, dv2021 ile deneyecek şansını.

• @Concorde, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ceronimo başvurabilirsiniz, sanırım gruptan bir arkadaş hem geçen sene, hem de bu sene kazandı . Dv2020 de sıra gelmezse, dv2021 ile deneyecek şansını.

Şansa bak 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceronimo, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba, yeşil kart kazanan birinin bir sonraki yılın çekilişine katılmasına bir engel var mı? Malum süreçler karışık o nedenle tekrar başvuru düşünüyorum.

Engel yok, Green Card'i veya gocmen vizesini almamis herkes tekrar basvuru yapabilir.

• alt metni

İyi günler Denver!

Kolorado eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. 1858 yılının Kasım ayında kurulmuştur. İsmini Kansas Bölgesi Valisi, siyasetçi, asker ve avukat James W. Denver'dan almıştır. Yaklaşık 620 bin nüfusa sahiptir. Amerika'daki en kalabalık 5. eyalet başkentidir. Yarı kurak iklime sahiptir. Brest, Takayama, Nairobi, Karmiel, Cuernavaca, Potenza, Chennai, Kunming, Axum ve Ulaanbaatar kardeş şehirleridir.

DENVER HAKKINDA FUN FACTS

1. Denver'dan görülebilen, ismi verilmiş 200 tepe vardır. Bunların 32 tanesi 13000 feet'ten yüksektir.
    2. Rakımı tam 1 mildir. Bu yüzden "the Mile High City" lakabına sahiptir.
    3. Senenin 300 günü güneş vardır.
    4. Şehir 200'den fazla parka sahiptir.
    5. Denver, Amerika'daki en yüksek ikinci eğitimli nüfusa sahip şehirdir.
    6. Dünyaca ünlü müzik grubu Led Zeppelin, 1968'de ilk şovunu Denver'da yapmıştır.
    7. 4 temel spor liginde temsilcisi bulunan 12 Amerikan şehrinden biridir.
    8. Denver, sanat için kişi başına harcadığı para, diğer şehirlerden daha fazladır.
    9. Denver Performing Art Kompleksi, Dünyadaki en geniş ikinci merkezdir.
    10. Denver'in başkenti olduğu Kolorado eyaleti,nde pazar günleri araba satın alınamaz.

• Yerimizi alalım

• ⭐⭐⭐⭐

pazar günü olan kpss den sonra tertemiz çıldırmak istiyorum benle beraber çıldıracak kimse var mı 😃

• ⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kolorado eyaletinin başkenti

"Corona eyaletinin başkenti" diye okudum yeminle! 😂

• bu sene çekilişler ne zaman başlayacak 2022 için?

• ⭐⭐⭐

@Rhonster nasıl geçti😀

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya geçmedi geçecek abla 😃

• ⭐⭐⭐⭐

iyi günler. dv 2022 yi beklerken pasaport çıkarmak ve fotoğraf çektirmek haricinde yapmamız gereken bişey var mı? ilk kez başvuru yapacağım için soruyorum. teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

bir de formu doldurmaya yardımcı olacak en iyi video veya dokümanı nerede bulabilirim?

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 forumda

• ben geçen hafta pasaport için biyometrik çektirdim resmi uyarmı acaba o taratıp yükleyince

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 forumda

link varsa alabilir miyim? çünkü bir sürü var da emin olamadım. teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@gorkem34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ben geçen hafta pasaport için biyometrik çektirdim resmi uyarmı acaba o taratıp yükleyince

bildiğim kadarıyla abd vizesi için ayrı bir biyometrik isteniyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 @gorkem34 1 tane ana başlık olması lazım

• @gorkem34 bende pasaport için çektirdiğim fotografı yüklemiştim bilginize.

• @volkanberdan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gorkem34 bende pasaport için çektirdiğim fotografı yüklemiştim bilginize.

O fotoğraf ile kazanmış olabilirsiniz ama istenen ölçülere uymuyor. ABD'nin istediği ölçüler farklı.

Genelde olmuyor ama fotoğraftan konsoloslukta red yiyen oluyor az da olsa. Bu ihtimal aklınızın bir köşesinde dursun bence.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |