Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MuRtY youtube da Zaur Kalantarli var.Bakuden.USA da yasiyor 3 kere ard arda kazanmis.Ilk kez iptal olmus green card 2 ci kez sira yetismemis.3 cu kez gitmis ))))

• @Rhonster 2016'dan her şey şu anda çok farklı. Kimsenin hesaba katmadığı bir şey var Hillary Clinton ABD'de gerçekten hiç sevilmeyen biriydi; Biden ise nötr bir tip Clinton kadar nefret edilmiyor. Corona'dan dolayı ekonomi de bozuldu ve 2016 yılında oy kullanmaya gitmeyen demokrat seçmen bu sefer oy kullanmaya gidecek. Bu sefer çekirge Trump için tekrar sıçrayamayacak ve seçimler iptal falan olmazsa Biden seçilecek.

• ⭐⭐⭐⭐

@this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster 2016'dan her şey şu anda çok farklı. Kimsenin hesaba katmadığı bir şey var Hillary Clinton ABD'de gerçekten hiç sevilmeyen biriydi; Biden ise nötr bir tip Clinton kadar nefret edilmiyor. Corona'dan dolayı ekonomi de bozuldu ve 2016 yılında oy kullanmaya gitmeyen demokrat seçmen bu sefer oy kullanmaya gidecek. Bu sefer çekirge Trump için tekrar sıçrayamayacak ve seçimler iptal falan olmazsa Biden seçilecek.

gönlünüzden ne geçiyorsa o olsun 🙂

• @Rhonster Gönlümden bir şey geçmiyor açıkçası. Sadece haberleri ve güvenilir anket şirketlerini takip ediyorum. 2016 karşılaştırması doğru değil bunu 3 kasımda hepimiz göreceğiz.

• @this-time89 liberaller sandığa gitmiyor (((

• @Masda Doğru ama bu sefer mecbur gidecekler. Özellikle siyahi nüfus da gidecek genellikle gitmeyen kesimden onlar. 2016 yılında bu nedenden dolayı kaybetmişti Clinton. Bu sefer istemeyenlerde mecbur gidecek Trump seçilmesin diye. Başka şansları yok.

• @this-time89 inşAllah , hadi bakalım ...

• ⭐⭐

Biden önde gidiyor. Böyle devam ederse kazanabilir.
    ⤵

• @Drywall, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Biden önde gidiyor. Böyle devam ederse kazanabilir.
    ⤵

Biden kazanırsa büyük ihtimal ; uzun yıllar Türkiye'nin Kıbrıs politikasını sert dille eleştirirken, 1915 olaylarının ABD tarafından "Ermeni soykırımı" olarak tanınması için de faal olarak çalışmalar yürüttüğü,1987 yılında da Birleşmiş Milletler'in (BM) bu doğrultuda aldığı karara uymadığı için Türkiye'ye yeniden ambargo uygulanmasını öngören kanun taslağını hazırlayan ve Kongre'ye sunan isimlerden biri oldu.1999 yılında da Türkiye'ye yönelik 5 milyar dolarlık yardım paketinin serbest bırakılmasını Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı olarak veto etmişti. Ülkemiz açısından ciddi zararlara yol açabilir.

• @kartalveat size bu konuda katılıyorum biden kazanırsa Türkiye adına olumsuz karar alabilir biden Türkiye düşmanı bir adam

• Son 2 seçimdir demokratlarda çok iyi adaylar var; ama sonunda elimizde kala kala clinton kalıyor, biden kalıyor 🤦 sırf trump delisi tekrar kazanmasın diye biden'ı destekliyorum.

• @Passion, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Son 2 seçimdir demokratlarda çok iyi adaylar var; ama sonunda elimizde kala kala clinton kalıyor, biden kalıyor 🤦 sırf trump delisi tekrar kazanmasın diye biden'ı destekliyorum.

Trump için o şekilde ifade etmisşinizde;adam ülkesi için doğru hamleler yapıyor.
    Amerika dışı üretim yapanların ülke içine çekmeye çalışması, başka ülkelerin ürünlerine vergi ve kota koyması, salgında büyük çoğunluğa çalıştığından daha fazla olacak şekilde maddi destek vermesi,işsizliği azaltmaya çalışması,göçmen politikalarında öncelikle vatandaşını düşünmesi...Bunları uygulama hataları olsada temelde doğru düşünceler.
    Biz burada vasıfsız veya eğitimsiz afgan,suriye göçmenlerinden nasıl şikayet ediyorsak amerika başkanı olarakta belirli gelir ve vasfı olmayanların gelmesini istememesinde daha doğal ne olabilir.
    Burada kendi menfatimizden daha çok ülkemizin menfaatine olacak yada daha az zarar verecek birinin amerikada seçilmesinden taraf olmak gerekir.

• ⭐⭐

Açıkçası ekonomi kötü ve ölü sayısı çok fazla bunlar Trump için çok kötü şeyler seçim açısından o yüzden göçmenleri durdurma kararı aldı seçim kurbanı oldu 2020 kazananları ne yazık ki.. Trump en çok ekonomiyi düzelttim iyileştirdim üzerinden gidiyordu bu ona 2020 seçimlerini kazandırırdı eski şartlar altında ancak şuanda büyük sıkıntında burada düşünülmesi gereken bir şey var eğer ve cevabı da belli insanlar güvenlik mi yoksa ekonomiye mi bakar tabi ki de güvenliğe Cumhuriyetçi seçmen Çin üstünden bir güvenlik sorunu yaşıyor bu demokratlar da da var orası ayrı.. eğer Asya pasifikte bir savaş çıkarsa ki çıkacak bu ne zaman belli değil ancak çok yakın.. eğer bu yaz çıkarsa Trump seçmenini konsolide eder ve şu sıralar orada olaylar çok ısındı bir fitil ile bir anda her yer tutuşabilir bu da Trump için ikinci dönemin yolunu açar insanalar her şeyi unutup sadece savaşa odaklanır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

forumda her bir konu için başlık var zaten neden bu konuşmaları konu başlığı altında konuşmuyorsunuz. Seçim konuşuyorsunuz 2022 bekleme odası ne alakası var. Burada sizin oda başlığı dışında ki konuşmalarınızı okuma zorunda değil. Kim engin siyaset bilgilerini tecrübelerini yazmak istiyorsa aşağıdaki linke gitsin. Artık çorba oldu forum son 1 yıldır. Amerika da yaşayan insanlar hiçbir şekilde kesin konuşamıyor siz maşallah senato da kimlerin olacağına kadar bilgi sahibisiniz. Amerika da mahkeme jüri karşısına geçen avukatlar bile alınan yasakların gidişatını bilemiyor sizler maşallah trump sağ kolu gibi kesin konuşuyorsunuz. Siyaset yazdıklarım dışında ki yazılar direk sizi değil genel olarak yazdım. @crazycells muslu hukuk bürosuna soru sordu. Kaldı ki sizden bizden çok daha iyi bir hukukçudur. Kesin bir cevap yazamıyor bile.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3188/2020-başkanlık-seçimi?_=1593497348295

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

forumda her bir konu için başlık var zaten neden bu konuşmaları konu başlığı altında konuşmuyorsunuz. Seçim konuşuyorsunuz 2022 bekleme odası ne alakası var. Burada sizin oda başlığı dışında ki konuşmalarınızı okuma zorunda değil. Kim engin siyaset bilgilerini tecrübelerini yazmak istiyorsa aşağıdaki linke gitsin. Artık çorba oldu forum son 1 yıldır. Amerika da yaşayan insanlar hiçbir şekilde kesin konuşamıyor siz maşallah senato da kimlerin olacağına kadar bilgi sahibisiniz. Amerika da mahkeme jüri karşısına geçen avukatlar bile alınan yasakların gidişatını bilemiyor sizler maşallah trump sağ kolu gibi kesin konuşuyorsunuz. Siyaset yazdıklarım dışında ki yazılar direk sizi değil genel olarak yazdım. @crazycells muslu hukuk bürosuna soru sordu. Kaldı ki sizden bizden çok daha iyi bir hukukçudur. Kesin bir cevap yazamıyor bile.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3188/2020-başkanlık-seçimi?_=1593497348295

@ayvalik10 kesinlikle sonuna kadar destekliyorum forma giriyorum o kadar sıkıldım ki yazılanlardan eminim çok önemli şeyleride kaçırmışımdır okumadan geri çıkıyorum ya amerikalıların %50 anca oy kullanıyor ama biz onlardan daha çok konuşuyoruz hani kesin bilinen bir şey söylense tamam ama yok kazanır yok kazanmaz kazanırsa şu olur kazanmazsa bu olur arkadaşlar herkes zaten stres içerisinde iyice geriliyor ortalık en basit örnek 2020 liler için süreç bitti 2021 ler için 25000 üstü zor 2021 den sonrakiler için green cart kalktı ya yapmayın bu tahminler yüzünden kaç kişinin morali bozuluyor hayalleri suya düşüyor hiç düşündünüz mü yapmayın artık lütfen sadece bekleyin bu süreci daha rahat atlatmak için hayallerinizi anlatın ya bu daha güzel en azından kimsenin morali bozulmaz ve son olarak bundan altı ay once böyle bir virüsten haberimiz bile yoktu bakın ne durumdayız Allahtan umut kesilmez

• Yav onu yazmayın bunu yazmayın diyorsunuzda bu konu tamamıyla beklerken geyik sohpet yapma konusu , abd de yaşıyan adam buraya tabiki yazmaz , yahu ayrıca dv2021 i neden bu konudan takip ediyorsunuz ki 😃

10 ay var en azından insanlar sohpet edip konuşmak istiyor bırakın konuşsunlar vakit mi geçer başka türlü ? 😃

• a.... haklı öbür a.... da haklı son cevap veren a..... da haklı. Program kodlaması gibi oldu. bu program çalışmaz.. Ne demiş atalarımız"savaşma sev". ı love all of you..

• ⭐⭐⭐

boş verin arkadaş takmayın her şey olacağına varıyor bir de her şeyin başı sağlık olduğunu bir kez daha hatırlatayım
    cuma akşamı şöyle bir hava alalım diye dışarı çıktık eşim bisiklette ben scooterda gaz pedalı takıldı bir düştüm ki tepetaklak soluğu acilde aldık neyse ki kafayı kurtardıkta sağ kolu kırmışız :(( tek kolla da idare ediliyormuş onu anladım bir de sıcakta alçı hiç çekilmiyor onu da anladım 🙂 benim suçum yok bunlar hep marsın suçu :)))) 6 ay koç burcunda olacakmış herkes kendine dikkat etsin

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

boş verin arkadaş takmayın her şey olacağına varıyor bir de her şeyin başı sağlık olduğunu bir kez daha hatırlatayım
    cuma akşamı şöyle bir hava alalım diye dışarı çıktık eşim bisiklette ben scooterda gaz pedalı takıldı bir düştüm ki tepetaklak soluğu acilde aldık neyse ki kafayı kurtardıkta sağ kolu kırmışız :(( tek kolla da idare ediliyormuş onu anladım bir de sıcakta alçı hiç çekilmiyor onu da anladım 🙂 benim suçum yok bunlar hep marsın suçu :)))) 6 ay koç burcunda olacakmış herkes kendine dikkat etsin

geçmiş olsun abla ve sabahlar olmasın 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster ehehuheee olmuyor zaten 😅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |