Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

İsteyen olursa Yalova dayım gelip İstanbul dan yüz yüze görüşüp yanında da alabilirm

• Merhabalar,21 Temmuza kadar ilk kez giriş yapmam gerekiyor.En azından giriş çıkış yapmak istiyorum.İlk giriş yaptığımda yapmam gereken işlemler nelerdir ? Ortalama kaç gün sürer? Green cardın geleceği adresi değiştirip Türkiye yapabilir miyim ? Kesin bir cevap bulamadım forumda .Yanlış yere sorduysam kusuruma bakmayın lütfen.

• ⭐⭐⭐

@Ist-to-NY ilk girisinizde sari zarfi gorevlilere teslim ettikten ve onlar da islemleriniz bitti gidebilirsiniz dedikleri zaman Turkiye’ye geri donebilirsiniz. Green cardin gondeilecegi adres maalesef Turkiye adresi olarak veremiyorsunuz.

• @Ist-to-NY bizim de aynı durum 15 temmuzda doluyor. Kısmetse 29 haziranda gidip 4 temmuzda döneceğiz. Aynı gün içinde bile giriş çıkış yapmanız yeterli ancak gitmeden 220 usd bir odeme yapmaniz gerekiyor green card icin adres mutlaka abd de olmali .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ist-to-NY, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

Merhabalar,21 Temmuza kadar ilk kez giriş yapmam gerekiyor.En azından giriş çıkış yapmak istiyorum.İlk giriş yaptığımda yapmam gereken işlemler nelerdir ? Ortalama kaç gün sürer? Green cardın geleceği adresi değiştirip Türkiye yapabilir miyim ? Kesin bir cevap bulamadım forumda .Yanlış yere sorduysam kusuruma bakmayın lütfen.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/183/gocmen-vize-ile-abd-ye-ilk-giris

• @verdal umarim sikinti yasamazsiniz.
    @crazycells Hepsini okumustum tekrar goz gezdirdim.
    Sikinti yasamadan gider gelirim umarim sonrasinda buraya yazarim insallah 🙂

• @Ist-to-NY 4 temmuz dönüş uçağı dün iptal oldu bugün bileti 3 temmuz gidiş 8 temmuz dönüş olarak değiştirdik umarım bir daha iptal olmaz

• @verdal Ben de ucak biletlerine bakarken onceden baktigim biletleri bulamadim.. Hayirlisiyla gider gelirsiniz insallah

• Ben dün Qatar airways ile 8 temmuz New york İstanbul kestim 570 dolar hala 5 temmuz için uçak var isteyen bakabilir anasayfadan doha aktarmalı

• Yasaklı

Arkadaşlar ben aktarmasız direkt thy biletleriniz uyguna alabiliyorum. Eminim bir kişi alıp yorumunu yapsa diğer arkadaşlara da yardımcı olabileceğim. Tek yön uçuşlar çok uyguna geliyor. Thy direkt uçuş

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sanirim daha once derli toplu sekilde aktarmamistik foruma... Konsolos bulunmasi sorunlu olan ulkeleri listelemis, burada da bulunsun...

Eger gocmen olmayan vizelerle (turist, ogrenci, calisma) ile ABD'ye girecekseniz; ayrica asagidaki ulkelerde bulunduysaniz veya bu ulkelerden transit gececekseniz ABD'ye giriste problem yasayabilirsiniz.

Vize başvuru sahipleri için yeni korona virüs hakkında acil bilgilendirme:

Aşağıda belirtilen ülkelerin herhangi birinde, ABD’ye seyahatlerinden 14 gün öncesine kadar fiziksel olarak bulunmuş olan yabancı ülke vatandaşlarının ABD’ye girişleri; Başkanlık Kararnameleri 9984, 9992, 9993, 9996 ve 24 Mayıs 2020’de çıkarılmış müteakip kararname ile geçici olarak durdurulmuştur.

• Brezilya
    • Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı (Avrupa dışında bulunan bölgeleri hariç)
    • İrlanda Cumhuriyeti
    • Schengen bölgesini kapsayan 26 ülke (Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan) (tam liste ve kararname icin)
    • İran İslam Cumhuriyeti
    • Çin Halk Cumhuriyeti (Hong Kong ve Makao Özel Yönetim Bölgeleri hariç)
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Alpay25, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

Arkadaşlar ben aktarmasız direkt thy biletleriniz uyguna alabiliyorum. Eminim bir kişi alıp yorumunu yapsa diğer arkadaşlara da yardımcı olabileceğim. Tek yön uçuşlar çok uyguna geliyor. Thy direkt uçuş

Geri donusunuz tam belli olmasa bile gidis-donus cift yon bilet almak tek yon bilet almaktan cok daha uygun fiyatli oluyor. Tek yon gidisler (geri donmek icin gun sinirlamasi olmadigindan) daha cok is icin seyahat eden is adamlarinin tercih edecegi bir bilet turu...

• Yasaklı

Gidiş dönüş te uyguna geliyor ama çok değil. Yada busıness uçuşlar

• Sayin @crazycells , bu kural ABD vatandasi yada GC sahibi olanlari kapsamiyor diye biliyorum, dogru mu ? Tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cnpist, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

Sayin @crazycells , bu kural ABD vatandasi yada GC sahibi olanlari kapsamiyor diye biliyorum, dogru mu ? Tesekkurler.

Haklisiniz sayin @cnpist , yanlis anlasilmasin diye ekleme yapiyorum hemen.

• @crazycells tam emin olamadigim icin yazdim, sizi duzeltme manasinda yazmadim 🙂 cevabindan emin olamadigim bir soru idi.

• @crazycells yani avrupa aktarmali ucak bileti alabilir miyiz eger GC varsa ? Kafam karisti 👨

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ist-to-NY, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

@crazycells yani avrupa aktarmali ucak bileti alabilir miyiz eger GC varsa ? Kafam karisti 👨

Evet, Green Card'liysaniz veya ABD vatandasiysaniz ABD sizi kapidan geri dondurmeyecegi icin sorun olmuyor.

Eger diger vizelerle giris yapiyorsaniz o durumda sorun oluyor.

• Yapilan aciklama ilk girisini henuz yapmayanlari etkiliyor mu acaba?

• @Ist-to-NY, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

Yapilan aciklama ilk girisini henuz yapmayanlari etkiliyor mu acaba?

Bunu herkes gibi bende merak ediyor ve soruyorum herkese ama karısık cevaplar geliyor. Bildiriyi iyi okuyup anlayabilen birilerinin acıklamasını bekleyecegiz artık.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |