Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@asilelif gitmeden fethiyeye bekliyorum bir kaç eşyamı vercem sana😀instagramda bi kadın vardı abd ye gezmeye gitmişler iğnesini düşürmüş orda sonra gc kaznıp yerleştiler arkadaşı tatile gitmiş yanına o da bir eşyasını unutmuş onda onlarda gc kazanıp yerleşmiş artık hurafe de ne dersen de nerden tutarsa. Bekliyorum mutlaka 😀😀😀

Hacca gidenler icin soylerler kiz onu. Demekki her yerde tutuyomus. Fethiyeye inerken Bodruma da bekliyorum o zaman @asilelif Elif. Gidişinizin serefine bi şampanya patlatırız. Bir de ufak bir esyamizi veririz ki pesinizden biz de gelelim. 😀😀

sınavdan sonra bi fethiye kaş bodrum yapayım ben fırsatım olursa bana ne patlatıyon abi 😃

Amerikaya mi gidiyon? Konuyu takip et biraz olm.. Sana bise veriyim sonra da Kadirli ye mi yerleseyim. 😁😁😁

hahahhaa 😅 😅 😅 konu çok başka bir yere doğru evriliyor

• ⭐⭐⭐

@aysegul yani bu kadar mücadeleden sonra anlasın artık ama 😆

• ⭐⭐⭐

@asilelif derste sınıfları gezip dersi kaynatan haylaz öğrenci gibisin alacan sıfırı sonunda😀

• ⭐⭐⭐

@asilelif bizde dert yok tasa yok hemşire oranın derdi büyük 😁

• ⭐⭐⭐

@MySea bu arada akşam kordonda yürüyüş yapalım dedik on kişiden sekizi maske takmıyordu 😠 sonra yunuslar anons yaparak gezmeye başladılar maske zorunluluğu var diye bu insanoğlu iflah olmaz illa birileri güdecek🤦🏻

• ⭐⭐

@bidünya he ya birilerinin kafasına silgi atıp saçlarını çekesim var ama formdaki örtmenimiz @crazycells 😂

• ⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@asilelif bizde dert yok tasa yok hemşire oranın derdi büyük 😁

🤯🤯🤯

• ⭐⭐⭐

@asilelif disipline gidersin 😁

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bidünya benim 6 aylık disipline gitme sayım özel mesaj sayısı bir şey olmuyor test ettim onaylıyorum @asilelif takıl korkma sadece zarar verme insanlara. Mahmut hoca gibi kendisi

son.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif hani sorunlarını yazacaktın buraya öyle konuştuk neden yazmadın

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya benim 6 aylık disipline gitme sayım özel mesaj sayısı bir şey olmuyor test ettim onaylıyorum @asilelif takıl korkma sadece zarar verme insanlara

son.jpg

abi sen de baya çokmuş yaw 😁 aslında bazen çok haklısın da işte 🤷🏻

• @asilelif gel gel, çıkıp çıkıp kaçıp kaçıp buraya gel, orada çok goy goy yapılmaz şimdi, form doldur evrak emaili bekle falan fıstık önemli ve ciddi işler, adamlar haklı, gel burayı sulandır sen 😎😎

• Daha iki haftada 78 sayfa olmus burasi 🤔

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea yıkılmadım ayaktayım dertlerimle başbaşayım neden bana çıkmadı diyen insanların yeri ondan ne varsa yazıyoruz

• ⭐⭐⭐⭐

Sayin @bidünya Fethiye'de hayat nasil gidiyor corona gunlerinde? Tatilciler ve turistler geliyorlar mi?

akın akın geliyorlar özellikle son bir haftadır istanbul ankara ve antalya plaka çok fazla görüyorum geçen hafta yeni vaka yok açıklaması yapmışlardı son iki gündür yine vakalardsa çok artış görülmüş gelmeseler millet işsizlikten kırılıyor turizmle geçinen bir bölge sonuçta gelseler evde hapsolduğumuz günlere yanıyorum bilemedim

Bodrum da oyleymis. Akin akin geliyorlar diyor hanim. Bosuna 3 ay evde hapis hayati yasadik. Bir de gercekten riskli bolgede olanlar ve kalabaliga giren cikanlar maske bile takmiyor. Biz ayni evde yasayanlar bile birbirimize mesafeliyiz.

• ⭐⭐⭐⭐

New Hampshire Nashua...

alt metni

alt metni

•       Geçen sene son gün başvurdum greencarda.(2019Kasım). Aklımda  Greencarda başvuru yapmak yoktu bile. Çevremde başvuru yapanlar vardı. Onlar söylediler ve hatta yardım ettiler. Bilgileri ile bilgilendirdiler. İçlerinden bitanesi başvuru formunu doldurmakta ısrar etti. Israr etti diyorum çünkü ; bu formu doldurmaya çalışmaktan yorulup bırakmıştım. Sisteme giremiyor girsem bile bağlantı kopuyor gibi gibi bıktırıcı durumlar. Nihayet gece23 gibi formu başarılı bir şekilde doldurabilmiş ve çekilişe kadar saklamamız gereken onay numarasını almıştık. Çevremde 12-13 kişi bu başvuruya kiltlenmişlerdi benim gördüğüm kadarıyla. Fakat hiçbirisine çıkmadı loto. Bana çıktı...Sevinemedim. Şuan burada bu yazıyı yazıyorsam sebebi bu ruh halimdir. Kalabalıktım bir anda yalnız kaldım. Çekilişin tarihinin geleceği günü sabırsızlıkla beklemediğim de bir gerçek. Hatta kazanıp kazanmadığımı kontrol etme heyecanını yaşayamadım. O kontrol ekranına bugün bile henüz bakmadım. Çekilişin yapıldığını da kazandığımı da onlardan öğrendim. Bu arkadaşlarımdan bir tanesi öyle kitlenmiş ki bu başvuru olayına.., yetmemiş benim başvuru onay numaramı bile o güne kadar saklamış. Benim yerime bilgileri girip loto sonucumu öğrenmiş. Sonrasında kazandığımın görüntüsünü gösteren sonuç ekranının ingilizce ve türkçe çıktısıyla yanıma geldi. Öyle Öğrendim.. Bu olay bana geçmişte yaşadığım bir anımı hatırlattı. Şöyle ki ; Erzincanda 40 günlük acemi askerdim. Gün, başka birliklere dağıtım yapılacağımız yerlerin açıklanacağı günmüş. Önceden bildirilmediği için herkes gibi benimde haberim yoktu ve ben çarşı izninde idim. O gün Çok yağmurluydu. Çarşı iznim bitiyordu. Birliğime geç kalmadan geri dönmek için biraz erken davranıp dolmuşa bindim. Yolu yarılamışken dolmuş çamura saplandı sonrasında arıza yaptı. Arızanın giderilmesini beklersem birliğimdeki akşam içtimasına yetişemeyecek belki de ilk tokatı yiyecektim. /Askerlik yapanlar bu durumu iyi bilir). Bu nedenle geri kalan 3km yolu yağmurlu ve çamurlu bir ortamda koşarak bitirdim. Yine de akşam içtimasına yetişemedim. Fakat Komutanlarımız hava yağmurlu oldu için asker sayımını yapmadan bütün askerleri yemekhanede toplamışlar. Geç kalmışlığımdan dolayı dayak yiyeceğimin korkusuyla , bi şekilde görünmeden kalabalığın içine karıştım. Bulduğum bir sandalyeye oturdum.Dayaktan kurtardık.:) Başta belirttiğim gibi Meğerse dağıtım yerlerimizin açıklandığı bir günmüş. Ben bu toplantıya geç katıldığım için dağıtım yerimin açıklanmasını heyecanla bekleme şansını da adımın anonsunu duyma fırsatı da kaçırdım. Dağıtım yerimi orada bulunan ve tanıyan asker arkadaşlarımdan öğrendim. İstabula dağıtılmıştım. Bu dağıtım günü süreci, günler öncesinden çok konuşuluyordu askerler arasında ve çoğu istanbula gideceğini öngörüyordu. Fakat öyle olmamıştı. Benim birliğimde 500 kişi vardı ve sadece 5 kişi istanbula gidecekti. ben bu 5 kişiden birisi olmuştum. Geç kaldığım için tokat yemedim fakat şanslı beş kişiden biri olduğum için oturduğum yerden sahneye çağrılır gibi davet edildim ve bu kadar şanslı olduğum için diğer 4 kişiyle birlikte dayak yedim. Anlıcağınız üzere dayak bişekilde o gün yenilecekmiş...İstanbul hayali suya düşenlerin arasında geçen dağıtım öncesi 10 gün bana eziyet oldu. Ben hayalleri yıkılan bu asker arkadaslarıma üzülürken onların da bana anlamsız küsmelerine şahit oldum. Yapayalnız kaldım. Bugünlerde de aynı şeyleri yaşıyorum. Nick İsmimde buradan gelmektedir. Ben loto çıkmayanlara üzülürken anlamsız bir şekilde yine yalnız bırakılıyorum sanki dejavu yaşıyorum. Çıkmayanlara üzülmesinler demenin yanında çıkanlara da sahip çıkmalarını öneriyorum. Lotoda kazanmak random sonuçlardır. Dünyada herkesin kazanmasını dileklerimle..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |