Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

• @ayvalik10 çoookk iyiiiiii

• @ayvalik10 Sesli güldüm abi :)))))

• Kimler var 2021 den. Eski yeni herkezlere selam olsun. Kimler kazandi şimdi ben takip edemedim saglık durumlari ve işlerim vardı. Bu arada ben hala bakmadım. Bakamıyorum. Bakmak ve Hay Bin Kunduz yazısını görmek istemiyorum. Fobi oldu valla.

• @Tayfun-Durkaya Seneye 4 kişilik ek kontenjan açsınlar, o kadar ülkelerini tanıtıcaz

• ⭐⭐⭐⭐

@Old-Traveler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kimler var 2021 den. Eski yeni herkezlere selam olsun. Kimler kazandi şimdi ben takip edemedim saglık durumlari ve işlerim vardı. Bu arada ben hala bakmadım. Bakamıyorum. Bakmak ve Hay Bin Kunduz yazısını görmek istemiyorum. Fobi oldu valla.

ben varım abi olur mu 😃 bide ne kadar erken bakarsan o kadar iyi korkma kardeşin yanında 😃

• Haydi bakalım, bizde sıraya girelim yenidenbaştan başlamak için...

• @Old-Traveler Hoşgeldin abi geçmiş olsun ciddi bir sıkıntı yok umarım.

• 21’de şansımız yoktu, 22 bizimdir.. yerimizi alalım

• Şafak 327 ile herkese günaydın arkadaşlar, 2022 çekilişini kazanınca hangi eyalet ve şehirler var bakalım aklınızda ?? 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Captain-Bugulata sizi buraya özellikle mi gönderiyorlar buradakilerin sinirlerini zıplatmak için adam diyor 327 nasıl geçecek sen diyorsun nereye gideceksin sorduğun soruyu çekilişten önce 6 aydır konuştuk bence alacağın cevaplar eyalet ismi olmaz bence sorma artık sen soru

• @ayvalik10 Dostum öncelikle sakin ol zaman sadece sana sana zor geçmiyor herkese zor geçiyor, hayal kurmak güzeldir iletişim kurmak daha güzeldir. 2022 bekleme odasında ne konuşulmasını bekliyorsun ? Matem havasına bürünelim, yas mı tutalım hep birlikte bu sayfada? Bu kadar psikolojik olarak tükenmiş durumdaysan ve bu üslup ile insanların yazdıklarını yargılayacaksan bence biraz greencard ile alakalı tüm ortamlardan kendini soyutlayıp unutman gerekir, bana ona şuna kızarak şu üslubu kullanman bence yersiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Captain-Bugulata daha geleli 2 gün olmuş önce forumda insanlar ne konuşmuşlar önce geçmişi oku sonra gel burada ahkam kes. Bu ay sonuna kadar matem havası olacak burada ondan sonra eylül gibi insanların dile getirmediği 2017 olayında ki olayın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bekliyor olacaklar o da olmazsa tekrar başvuru yapma telaşı başlayacak ondan sonra sorduğun soruya cevap yazarlar. 327 gün var daha ayrıca sne ne yapıcan nereye gideceklerini zaten geçmişi okursan herkesin nereye gideceğini öğrenirsin. Kalkıpta kimse sana eyalet sohbeti yapacak havası yok kimsenin bir de sen kimsin necisin kendini tanıttın mı 2 gün olmuş geleli. Bu insanların hayallerini umutlarını planlarını biliyor musun bilmiyorsun çekilişle ile birlikte bir anda puff oldu. Bazı insanlar hastalık derecesinde bağlı idi hiçbiri hakkında bilgin yok 2 gün oldu geleli ondan bence bırak ay sonuna kadar ses çıkarma ondan sonra yazarsın sorularını

• @ayvalik10 haklısınız forumda yeniyim ama ve yeni insanlara yaklaşım tarzınınız çok hoşuma gitti sayın Fatih Bey, gözlemliyorum herkesi daha yeni olduğum için, tavrınızı da çekiliş sonuçlarının daha çok taze olmasına bağlıyorum problem yok ismimin Buğra olduğunu ve pozitif bir insan olduğumu bilmeniz yeterlidir hakkımda, kolay kolay kırılmam kafama takmam ve görüşlerinizi saygıyla karşılar hatalı bir davranışım var ise zaten revize ederim. Yeni bir ortama girince bu tarz yaklaşımlar güzel olmuyor ama zamanla sizlerde beni aranıza alırsınız veya almazsınız ama bundan sonra ben de buralardayım umarım herkesin gönlüne göre olur bundan sonraki süreç

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Captain-Bugulata, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10 haklısınız forumda yeniyim ama ve yeni insanlara yaklaşım tarzınınız çok hoşuma gitti sayın Fatih Bey, gözlemliyorum herkesi daha yeni olduğum için, tavrınızı da çekiliş sonuçlarının daha çok taze olmasına bağlıyorum problem yok ismimin Buğra olduğunu ve pozitif bir insan olduğumu bilmeniz yeterlidir hakkımda, kolay kolay kırılmam kafama takmam ve görüşlerinizi saygıyla karşılar hatalı bir davranışım var ise zaten revize ederim. Yeni bir ortama girince bu tarz yaklaşımlar güzel olmuyor ama zamanla sizlerde beni aranıza alırsınız veya almazsınız ama bundan sonra ben de buralardayım umarım herkesin gönlüne göre olur bundan sonraki süreç

siz sayin @ayvalik10 'a bakmayin, herkes gergin su an 🙂 kendisinin uslubu biraz sert...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Captain-Bugulata sizi buraya özellikle mi gönderiyorlar buradakilerin sinirlerini zıplatmak için adam diyor 327 nasıl geçecek sen diyorsun nereye gideceksin sorduğun soruyu çekilişten önce 6 aydır konuştuk bence alacağın cevaplar eyalet ismi olmaz bence sorma artık sen soru

Sayin @ayvalik10 , bekleme odalarinda bu sekilde sorularin sorulmasi bir problem degil. DV2021 talihlilerini bu odadan kovabilirsiniz ama sohbet etmeye gelen kisileri azarlamayin lutfen...

• @Captain-Bugulata hoşgeldiniz aramıza inşallah hayallerinize bu sene kavuşursunuz

• @go_to_usa hoşbuldum, umarım hepimiz bu sene kavuşuruz 🙂

• .................

• Yaşım 19 ilk defa başvuracağım.
    Erken başlamak lazım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |