Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@FreeMen zengin oğlan fakir kızın ortamına gelmek istemez aynı durum artık kazanmıştır buralara gelmez 2021 başlıklara takılır 😞

Abi tebrik edelim kendisini hayırlı olsun

• @hadi-BE Boeing 777 tercih et derim 🙂

• İyi akşamlar herkese kaybedenler kulübü 😃 nasılız bugün, ben hala bir miktar huysuzum...

• Bizim okulun hizmetlisine çıkmış hemde case no 7xxx lerde ben gitmeyeceğim ne işim var diyor gidip de amerikalıların pisliğini mı temizleyeceğim diyor yaşım 55 ne yapayım dil yok diş yok diyor abi dedim madem gitmeyeceksin neden başvurdun dedim gitmek isteyen binlerce kişi var onların hakkına girdin dedim öylesine bizim damat girdi adıma diyor ah ah o 7xxx case bana çıksa bir dakika durmam giderim buralardan dedim birde cahil cahil hocam sana satıyım diyor bugün sınır oldum arkadaşlar bazı arkadaşlar kizmakta haklılar

• @go_to_usa tam olarak bu zihniyete kızıyoruz zaten aynen öyle... maalesef çok var böyle şeyler.

• ⭐⭐⭐

@go_to_usa, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bizim okulun hizmetlisine çıkmış hemde case no 7xxx lerde ben gitmeyeceğim ne işim var diyor gidip de amerikalıların pisliğini mı temizleyeceğim diyor yaşım 55 ne yapayım dil yok diş yok diyor abi dedim madem gitmeyeceksin neden başvurdun dedim gitmek isteyen binlerce kişi var onların hakkına girdin dedim öylesine bizim damat girdi adıma diyor ah ah o 7xxx case bana çıksa bir dakika durmam giderim buralardan dedim birde cahil cahil hocam sana satıyım diyor bugün sınır oldum arkadaşlar bazı arkadaşlar kizmakta haklılar

çok haklısınız hocam üzülmemek elde değil

• @go_to_usa, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bizim okulun hizmetlisine çıkmış hemde case no 7xxx lerde ben gitmeyeceğim ne işim var diyor gidip de amerikalıların pisliğini mı temizleyeceğim diyor yaşım 55 ne yapayım dil yok diş yok diyor abi dedim madem gitmeyeceksin neden başvurdun dedim gitmek isteyen binlerce kişi var onların hakkına girdin dedim öylesine bizim damat girdi adıma diyor ah ah o 7xxx case bana çıksa bir dakika durmam giderim buralardan dedim birde cahil cahil hocam sana satıyım diyor bugün sınır oldum arkadaşlar bazı arkadaşlar kizmakta haklılar

Sizin hizmetli anlaşılan pasaportu varmış.ülke dışı gezmeleri yapacak maddi durumuda yerindeymiş

• @kartalveat bizim hizmetli işkurdan gelme bir hizmetli daha önce tır şoförlüğü yaptığı için 10 yıllık pasaport çıkarmış maddi durumu iyi hem köyde bahçeli bir evi hem de şehirde evi var arabası da var

• Herkese selam varmı uyumayan bu saatte yarın iş var gözde uyku ama nedense direniyorum.

• @go_to_usa, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@kartalveat bizim hizmetli işkurdan gelme bir hizmetli daha önce tır şoförlüğü yaptığı için 10 yıllık pasaport çıkarmış maddi durumu iyi hem köyde bahçeli bir evi hem de şehirde evi var arabası da var

Anlaşıldı şimdi.

• herkese selamlar, bir süredir forumun tenha bir köşesinde durup güneşin doğmasını bekleyip (ki o güneş henüz doğmadı), bir yandan da forumu gözlemliyorum.
    hani olur da hoca sahaya sürerse kimlerle duvar pası yapabilirim, kimler uzun pas atar, kim orta yapar bilmek istedim, tabii dokuz kusurlu hareket beklediğim birileri de yok değil 🙂
    anladığım kadarıyla yeni hayata giden yolda (ki tam da filmde olduğu gibi), bize doğru hapı durmadan uzatan, gösteren iki bilge insan var, @crazycells ve @Muhtaradana , onların ipiyle kuyuya inmeyi planlıyorum önümüzdeki süreçte 🙂 hoş henüz hangisi "morpheus" hangisi "neo" çözemedim. 🙂

bu arada ben tam sayısını hatırlamasam da 4-5 defa doğru hapı denemek için girişimde bulundum ama yeni dünyaya henüz ışınlanamadım, memleket semalarından size seslenmekteyim. yerimi almış olmaktan da mutluluk duymaktayım.

• @allenwilliams, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

anladığım kadarıyla yeni hayata giden yolda (ki tam da filmde olduğu gibi), bize doğru hapı durmadan uzatan, gösteren iki bilge insan var, @crazycells ve @Muhtaradana , onların ipiyle kuyuya inmeyi planlıyorum önümüzdeki süreçte 🙂 hoş henüz hangisi "morpheus" hangisi "neo" çözemedim. 🙂

Filimde 2 doğruyu gösteren hap olayı yok.Biri sakat
    Gerçek hayatta hangi renkte hapı yutarsan yut,
    sonuçta;sadece hapı yuttuğun bir gerçek . 🙂
    Hoş geldin aramıza

• ⭐⭐⭐⭐

dinleyin kendinize gelin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

dinleyin kendinize gelin

forumdaki yogunluk bi azalsin, haftasonu "onizleme" eklentisini aktive edecegiz 🙂 o zaman video'lar otomatik gorunur 🙂

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@FreeMen zengin oğlan fakir kızın ortamına gelmek istemez aynı durum artık kazanmıştır buralara gelmez 2021 başlıklara takılır 😞

Hadi ya kazandımı cidden, valla çok sevindim 😀 Case no su kaç acaba.

• Bu ileti silindi!

• Daha yeni çekilişe 11 ay var ben -daha önceden izlediğim- bilgilendirici videolar izliyorum... Bitmez bu umut

• Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim. Umarim seneye hepimize cikar. Ben de simdiden 2022 için yerimi alayım dedim. Erkek arkadaşımla 3 yıldır başvuru yapıyoruz ama olmadı . 3 yildir da forumu takip ediyorum.
    Bu arada 2021 sonucuna erkek arkadaşım hala bakmadi. Ufacık da olsa hala bir ihtimal var.
    O yüzden zaman hala geçmiyor.

• @go_to_usa

Sevgili dostum olay sadece green card kazanıp usa ya gitmemek degil
    Okul hizmetlinizin ,hizmetlinin damadının ve tümbu düşünce tarzındaki insanların bakış açısı.Bu yüzden ülke olarak umursamaz , saygısız duyarsız bir toplum haline gelmedik mi ? İnsanların birbirine saygı göstermedigi , bu sizden bu bizden deyip ayrımcılık yaptıgı bir toplum haline gelmedik mi ?
    Yoksa neden insanlar doğdugu büyüdügü vatanını bıraksın gitmek istesin
    Sadece yüksek cc li arabalar için mi ?
    Önce insana saygı
    Kişilik hakkına saygı

• @sibemo
    Eger içinizde bir soru işareti gidelim mi kalalım mı diye bir düşünce yok ise ,
    İnşallah size çıkmıştır

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |