Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Turkiye'den bakinca cok buyuk bir miktar olan $15 bin, ABD den bakinca o kadar buyuk bir para miktari degil.

Bir karar verirken, cok boyutlu ve farkli acilardan degerlendirmek gerekiyor. Ilerisini de hesaplamak, analiz etmek daima elzemdir.

• ⭐⭐

ümidin var mı derseniz bende kalmadı bir süre gelmem böylesi daha iyi olacak

• Sanırım birkaç ay sonra ümidimiz yine yeşerecek ve bizde aynı dv2021 bekler gibi beklemeye devam edeceğiz. Ümit etmek dahi güzel insanı motive ediyor, çalışma isteği veriyor.

• ⭐⭐⭐

Üzüntü, hayal kırıklığı, küsme bir süre daha devam ediyor (en azından benim için. Sadece bu sene küsmek yerine buraya kaydoldum. İlk oldu benim için)
    Çekiliş formunu tekrar doldurana kadar ismini çok anmam. Sonrasında hayallerim kura için tekrar başvurduğumda yeşillenmeye başlar. Mayıs ayı yaklaştıkça daha da büyür. Mesela düşündüklerimden birisi de. Direk İstanbul'dan Boeing 777 (geniş gövdeli, 2 motorlu) ile mi uçsam yoksa Avrupa aktarmalı Airbus A380(Dev. 2 katlı, 4 motorlu) ile mi?
    Hayaller güzel. Ağız tadıyla gerçekleştirmek nasip olur umarım 😊

• ⭐⭐⭐

Böyle gelmiş böyle, böyle geçer dünya...
    Günlerimiz bitecek Birgün saya saya 🤭

• @hadi-BE hemen hemen benzer hisler=) benim için de buraya kaydolmak ilk oldu bir de buradaki arkadaşların sinerjisi ile şansımızı deneyelim 1 ayı bitti bile kaldı 11 =))

• Bu her şeyden habersiz, değer bilmez ve umursamaz insanların kart kazandığını gördükçe Kanada sistemi gibi puanlı ama daha ılımlı bir sistemin gelmesini istiyorum içten içe, en azından okuyan, araştıran, yürekten isteyen, çabalayan insanların şansı çok daha fazla olacaktır. 15k dolar ile Türkiye'de müthiş bir hayatı kurabileceğini zanneden tipler olmaz en azından hesap kitap yapabilen insanlar olacaktır.

• @lotusice yaş kaç sorması ayıp?

• 2022 icin yerimizi alalim 🙂 bu sene olmadi. cok mu buyuk hayal kirikligi yasadim? gitmeyi cok arzulasamda, isin asli sadece uzgunluk. 10 senelik pasaport aldim ki kazanana kadar basvurmaya devam 🙂

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ümidin var mı derseniz bende kalmadı bir süre gelmem böylesi daha iyi olacak

alt metni

• @kartalveat Umudun esareti altında kalmak da yoruyor bazen 🙂

• @clourpoint Turgut abi gözükmüyorsun, merak ettim sonucun ne oldu?

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@kartalveat Umudun esareti altında kalmak da yoruyor bazen 🙂

..... Birşeyler vardır… İçinden… Alamayacakları ve dokunamayacakları bazı şeyler. O sana aittir. ne yapsalar alamazlar
    – Ne hakkında?

• Umut…

"Unutma Red umut iyi bir şeydir. Belki de en iyisi ve iyi şeyler asla ölmez."
    Esaretin Bedeli film replikleri

• ben küsmedim valla.. ilk başvurumdu belki de ondandır. hayallerim hala var. yönerge bir an önce açıklansa da yeni başvuru tarihini bilsek diye bekliyorum hatta..

• ......................

• @this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Buraya çekiliş sonrası girmeyeceğime dair söz vermiştim kendime sözümü tutamadım 😞

Hocam girin, bari kaybedenler kulübü olarak birbirimizi teselli edelim ne yapalım 😕

• Benim küskünlüğümde geçiyor sanki ya ilk gün çok fenaydım ilk başvuru ve ilk sonuç heyecanı olsa gerek. Bugun bıraz daha hayatın gerceklerıne akmaya başladım diyebilirim. Çok şükür 🙏😁

• @this-time89 aynı sözü bende kendime verdim fakat ertesi sabah ofisi açtım pc yi açtim ilk iş foruma girmek oldu. Kopamıyorum 😅

• @Tayfun-Durkaya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@this-time89 aynı sözü bende kendime verdim fakat ertesi sabah ofisi açtım pc yi açtim ilk iş foruma girmek oldu. Kopamıyorum 😅

@this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Buraya çekiliş sonrası girmeyeceğime dair söz vermiştim kendime sözümü tutamadım 😞

@Tayfun-Durkaya @this-time89

Bana (buraya ) bunlarla gelin 🙂

Ben gelmezsem
    Sen gelmezsen
    O gelmezse
    ne yapalım?
    Evde oturup kendi kendimize ağıt mı yakalım
    Kalkın ,foruma gelin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@FreeMen zengin oğlan fakir kızın ortamına gelmek istemez aynı durum artık kazanmıştır buralara gelmez 2021 başlıklara takılır 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |