Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Forumun güzel insanları gününüz aydın ocağınız şen olsun
    Allah isteyenleri San Diego nun güneşinde yakmayı nasip eylesin 🙂

• @baba-kartal amin 😃 şafak 329 :p

• Günaydın arkadaşlar. DV2021 kazanamayanları olarak nasılsınız. DV2021 travmasını atladabildinizmi..

• @optimistic 11 aylık geri sayımdayız valla zor geçecek ama umudu kaybetmek yok

• Totemleri yaptık mı gelecek yıl için 😊

• Aynen umut bizlerin ekmeği 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bugrahan-Biçer salak ayağına yatmak totem green kart nedir yenilir mi içilir mi sorucam herkese

• @ayvalik10 gayet mantıklı 🙂

• @optimistic Biz TR 2021 Kazananlarıyız. Çok sevinçliyiz
    😁

• Aslında başvurmayacaktım ama inad ettim. 10 yıllık pasaport çıkaracağım ve üstüne Amerikan vizesi alacağım (memurum, almamda sıkıntı olmaz). Bakalım bu sefer ne olacak?

• @optimistic vallahi çok ağrıma gitti. Çıkmayınca gitmeye ne kadar hazır olduğumu hissettim.

• Bu sene bekar statüsünden evli statüsüne geçerek başvuru yapacağım benim bu seneki totemim de bu olsun bari 😊

• @ayvalik10 eğer seneye kazanırsam facebook sayfasına girip arkadaşlar bana böyle bi sayfa çıktı bu ne oluyor kazandım mı ben şimdi diyecem ve gelen yorumları linçleri büyük zevkle okuyacam 🙂 🙂 bak şimdi böyle düşünüyuorum kesin bana çıkmaz 🙂

• Herkese iyi günler benimde dahil olduğum dv2021 in kaybedenleri, yolumuz açık olsun.

• Hayırlı günler sabah 5te kalkıp soyadımı birde küçük harfle deneyim deyip o malum yazıyı kaç kere gördüm 🙂 sonrasında acaba fotodanmı olmadı büyük harf küçük harf fark ettimi acaba vs bi milyon soru. Atlatıcaz inşallah yavaş yavaş. Birde Youtube bildirimleri gelince içime oturuyor.

• @WithNaz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hayırlı günler sabah 5te kalkıp soyadımı birde küçük harfle deneyim deyip o malum yazıyı kaç kere gördüm 🙂 sonrasında acaba fotodanmı olmadı büyük harf küçük harf fark ettimi acaba vs bi milyon soru. Atlatıcaz inşallah yavaş yavaş. Birde Youtube bildirimleri gelince içime oturuyor.

@WithNaz ayni seyleri ben de denemistim 🙂 yanlis olunca, birseyler ters gittigine dair bir uyari geliyor. "has not been selected" her seyi dogru yaptiginizi ama secilemediginizi belirtiyor bir yandan da maalesef. Atlatirsiniz yakin zamanda caninizi uzmeyin. Eylul gibi tekrar ayni heyecan basladiginda zaten her sey sifirlanmis gibi oluyor..

• Heyecan yapıp bakamamıştık, biraz öce baktık ve hayal kırıklığı.
    bizde şu köşede yerimizi alalım. 😞

• @southern geçmiş olsun

• Valla insan ne diyeceğini bilemiyor , üzülsen bir türlü , hayırlısı desen başka türlü ...
    Yaşta yerinde durmuyor , her geçen yıl hayattan bir bir bir eksiliyor
    Ha birde bende DV2018 'de kazandığım halde sıra gelmediği için avuçlarım arasından kayıp giden bir durum var ..
    Ama ülkenin durumu desen şaka gibi , kim için çalışıyoruz , ne için çalışıyoruz belli değil , herşey hergün pahalanıyor ..
    Bugün baktım , 5.900 işgünümü doldurmuşum , o kadar vergi vermişim , elimde avucumda ne var , hiç birşey banka borçlarından başka ..

Başvurmaya devam edeceğiz.

• @Real-Deal haklısınız 🙂 geçicek inşallah. Beni anlayıp içimi rahatlatan tek platform burası okumak iyi geliyor. İnşallah seneye kazanma mutluluğunu bu odada hepimiz yaşarız bu iletilerimizde bir hatıra olur 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |