Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Real-Deal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@baba-kartal kaybedenler degil, daha kazanamayanlar diyelim 🙂 biliyorum zor bir kabullenis. ozellikle daha sicagi sicagina kaybetmisken ama zoru secenler olarak durumu toparlamaktan baska sansimiz yok. en azindan benim icin. simdiden bol sanslar..

Kazanamayanlar diyelim ok
    Ben çekilişe dahi katılmadım
    Çekiliş tarihinde usa da bulundum
    Gözümle görmeden benimsemeden çekilişe katılmak istemedim
    Başkasının hakkını gasp etmek istemedim
    Zaten çekilişe katılsaydım yine bana çıkmazdı 🙂

• İyi günler çekiliş için kullanılan fotoğrafın biyometrik olması bir sıkıntı yaratıyor mu acaba

• @Real-Deal Olabilir, arada bir fısat buldukça katılıyorum yayınlara 🙂

• @Real-Deal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@baba-kartal kaybedenler degil, daha kazanamayanlar diyelim 🙂 biliyorum zor bir kabullenis. ozellikle daha sicagi sicagina kaybetmisken ama zoru secenler olarak durumu toparlamaktan baska sansimiz yok. en azindan benim icin. simdiden bol sanslar..

Benimde buraya katılmamdaki amaç ,
    Bildigim bir şeyler olur ise arkadaşlar ile paylaşmak belki gidecek arkadaşlara faydası olur
    Bilgi paylaştıkca güzeldir

• @FreeMen ok. bol sanslar simdiden..

• @baba-kartal yani hangisi senin icin uygunsa oyle yapman iyi olmus tabi ki. hayat bu belli olmaz. cekilis, zaten imkanlar dahilinde tek secenek degil.

• Seneye inşallah

• Merhaba arkadaşlar 2 gün geçti anca toparladım 🙂 Eminim çoğunuz şimdi daha iyisinizdir 🙂

• Biz bazı kazanamayanlar olarak dışarıdan biraz suçlayıcı gözüktük sanırım. 🙂 Çok yazıldı bu ancak aslında ortak sitem tamamen ön şartı bile sağlamayan veya zaten çıksa da çok da gidesi olmayan insanlara. Benim kişisel görüş olarak mülakatta eleneceği kesin olarak belli olan bir insanın bu çekilişe başvurarak ciddi şekilde gitmek isteyen ve hazırlık yapan insanlar varken, ki burada şahsımdan da bahsetmiyorum, benden çok daha hazır eminim çok fazla insan vardır burada, 1 giriş hakkını haybeden çöpe atmasına olumlu bakmam mümkün değil. Bu benim şahsi düşüncem. Ama tabii ki kalkıp buna sen ne hakla başvurursun asla diyemem, öyle bir hakkım yok, olamaz,ne benim ne de başkasının. Herkesin özgür iradesi bu çekilişe katılmak, aynı şekilde fikir beyan etmek de öyle 🙂
    Bana çıkmadı başkalarına çıktı diye gocunmak saçma olur zira bu bir çekiliş, şans, çıkar veya çıkmaz. Ben çıkan ve niyetinde ciddi olan, gitmeye hazır olan ve koşulları sağlıyor olan herkes adına çok ama çok sevindim.
    Forumda final-approach var 2021 odasını az da olsa takip etmiş olanlar bilir, eyaletçi abimiz. Ona çıkmasına da mesela çok sevindim, o kadar sevindim ki kalkıp ben hiçbir adımı bilmiyorum dese tutar kendim yaparım evrak işlerini. Hem gitmeye hazır, hem de forumda çok güzel katılımı çok güzel emeği var. Kimin gitmesi kimin gitmemesi gerektiği konusu değil olay aslında ancak kalkıp da başvuru için ön şartı bile sağlamayıp eleneceği kesin olan insanlar, verilen vize haklarını çöpe atıyorlar.
    Bunu da konuşurken ne yazık ki gülerek bahsedemem. KCC kalkıp "bu adam ön şartları sağlamıyor eledik sıradaki gelsin." demiyor, orada noktalıyor verdiği vizeyi, ekstra kişi çağırmıyor maalesef. 🙂
    Yazdıklarıma kırılan olursa da kusura bakmasın. Kıskançlıktan asla değil yani bu sitem, bazı şeylerin boşa harcanıyor olmasından.

• ⭐⭐⭐⭐

@historian, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar 2 gün geçti anca toparladım 🙂 Eminim çoğunuz şimdi daha iyisinizdir 🙂

ben 5 dk sonra dobarlandıydım 😃

• @Rhonster dobarlan bıragma gendini 😃

• @TughanTug Çok haklısınız.

• Amerikada birçok tanıdığım var gidersem yapacağım iş, kalacağım yerler kafamda belli ama işte şans çıkmıyor 🙂 Gidip gitmemekte kararsız kalan insanlara çıkınca haliyle üzülüyorum..

• @historian Hocam eğer Amerika'da tek bir tanıdığım olsaydı, ona bana iş mektubu aldırabilmek için yalvarırdım 🙂 GC beklemezdim. Böyle bir düşünceniz olmadı mı? Detayları ve elbette ki yakınlık düzeyinizi bilmiyorum fakat bu da bir seçenek, sormak istedim.

• Herkese DV2022 için şimdiden bol şanslar diliyorum. 2021 Nisan ayında görüşmek üzere. O zamana kadar işe güce odaklanmak en iyisi olacak. Sağlıcakla kalın... 👋👋

• ⭐⭐

@stardium @historian iş mektubu almak değil o vize türünü almak uzun ve zor süreç sonuçta amerikan vatandaşı o işi yapacak bulunmayacak vs

• @stardium F2B sürecim başladı zaten 🙂 Greencard çıkmazsa eğer 3-4 yıl sonra süreç bitecek bu şekilde gidicem. 3-4 yıl beklerken GC çıkarsa tabi daha iyi olur 🙂

• ⭐⭐

@Mekanik78 güle güle gündüz iş akşam burası işte 🙂

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@stardium @historian iş mektubu almak değil o vize türünü almak uzun ve zor süreç sonuçta amerikan vatandaşı o işi yapacak bulunmayacak vs

Bakın olmuş bile 🙂

• Kırıcı bir ifaden yok sayın meslektaşım, olduğu gibi duygu ve düşünceleriniz. Bir çok kişi de sizle benzer düşünüyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |